Kolejne UFO w okolicy wulkanu Popocatepetl

Kategorie: 

Źródło: marte salas YT

Wulkan Popocatepetl ma już wyrobioną renomę jeśli chodzi o zjawiska zachodzące w jego okolicy. Regularne obserwacje niezidentyfikowanych obiektów latających w pobliżu krateru tego wulkanu nikogo już właściwie nie dziwią. Kolejna tego typu rejestracja miała miejsce 11 Marca 2017 roku.

Obiekt został nagrany przez kamerę monitorującą, która znajduje się około 6 kilometrów od samego wulkanu. Transmisja na żywo umożliwiła zarejestrowanie niezwykle szybkiego obiektu, który w przeciągu 2 sekund wyłania się z krateru wulkanu i wylatuje poza kadr kamery. Analiza poklatkowa wzkazuje, że obiekt miał podłużny kształt i poruszał się w kierunku kamery. Trudno powiedzieć cokolwiek więcej mając do dyspozycji 2 sekundy nagrania, ale bez wątpienia, zjawisko to zasługuje na uwagę.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika John Carter

Witam, mam wrażenie że

Witam, mam wrażenie że powinni zmienić nazwe wulkanu na Pocoontamleci żeby była adekwatna do tego co tam się wyprawia Biggrin

0
0

"monotonia cichego życia pobudza umysł do twórczości.."A.E

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

widzę że monotonii nie ma na

widzę że monotonii nie ma na twoim osiedlu... dlaczego ktoś twórczy z latarką kradnie ptakom jaja z gniazd?

0
0

Skomentuj