Słynna jasnowidzka Baba Wanga i jej niepokojące przepowiednie na temat przyszłości rodzaju ludzkiego

Kategorie: 

Źródło: Internet

Bułgarska jasnowidzka znana szerszym kręgom jako Baba Vanga, zmarła 21 lat temu. Na przestrzeni swojej kariery jako medium przewidziała ona między innymi wydarzenia z 11 września 2001 r., tsunami z 2004, powstanie Państwa Islamskiego, a nawet to, że 44 prezydent USA będzie Afroamerykaninem. Zwykle jej przepowiednie spełniały się w około 85 % i obejmowały szerokie spektrum czasowe. Trudno więc nie zadać pytania co według niej może nas czekać w nadchodzących latach?

Najbliższa w czasie jest wizja roku 2023.  Nie da się ukryć, że jest ona dośc mroczna, ponieważ jej zdaniem nastąpią raptowne "zmiany na Ziemi" poprzez które już w dwa lata później Europa ma być zupełnie wyludniona.

Następnie w 2028 roku Ludzkość poleci na Wenus, poszukując nowych źródeł energii. W 2033 roku wzrosną światowe poziomy wody, z powodu topnienia lodowców. W 2043 roku Europa zamieni się całkowicie w islamski kalifat, a Rzym stanie się jej stolicą. Gospodarka światowa będzie rozwijać się pod panowaniem muzułmanów. 

 

W 2066 roku Ameryka po raz pierwszy użyje nowej broni do zmiany klimatu, chcąc odbić Rzym i przywrócić w Europie chrześcijaństwo. Dziesięć lat po tych zdarzeniach na całej Ziemi powróci komunizm. W 2100 roku ludzie stworzą nową gwiazdę, a zbudowane przez nich słońce oświetli „ciemną stronę” planety. To jeszcze nie koniec niespodzianek ponieważ już 30 lat później przybysze spoza Ziemi pomogą ludzkości żyć pod wodą. Po upływie 40 lat czyli w roku 2170, ma nadejść globalna susza która ponownie przetrzebi ludzkość.

 

W 2187 roku uda się zatrzymać dwie gigantyczne erupcje wulkaniczne, a w 2201 roku nastąpi wyraźny spadek temperatury z powodu spowolnienia reakcji termojądrowych na Słońcu. W 2262 roku planety powoli zaczną zmieniać orbitę. W 2354 roku wypadek przy sztucznym słońcu spowoduje jeszcze większą suszę niż ta z 2170, a kolejny wypadek z udziałem sztucznych słońc nastąpi już w 2480 roku, co ostatecznie pogrąży Ziemię w ciemności.

 

O ile przepowiednie o islamskim potopie czy różnorakich katastrofach naturalnych brzmią prawdopodobnie, nie da się ukryć, że nieco dziwacznie czyta się o opowieściach Vangi na temat budowy sztucznych gwiazd oraz wizytach obcych cywilizacji. Bez wątpienia brzmią one surrealistycznie, ale trudno przewidzieć w którym kierunku rozwiniemy się jako cywilizacja. Tak czy inaczej, szansa na zweryfikowanie tych danych nie należy do nas.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika adam

Z tm Obamą to chyba

Z tm Obamą to chyba Mickiewicz byl pierwszy? Czy nie?

0
0
Portret użytkownika Zbigniew

..."30 lat później przybysze

..."30 lat później przybysze spoza Ziemi pomogą ludzkości żyć pod wodą. Po upływie 40 lat czyli w roku 2170, ma nadejść globalna susza która ponownie przetrzebi ludzkość"...
To pod wodą tez bedzie susza? Smile Smile

0
0
Portret użytkownika wanga

no właśnie dlatego ludzkość

no właśnie dlatego ludzkość będzi eprzetrzebiona bo wyparuje woda w którą dała nura cała ludzkość Smile

0
0
Portret użytkownika Isabella

Mam dosc tej muzulmanskiej

Mam dosc tej muzulmanskiej Baby Wangi, ktora pisze glupoty. Niech wroci w koncu do Arabii Saudyjskiej i da nam spokoj !

0
-1
Portret użytkownika baca

no dobra Scarlet a jakie

no dobra Scarlet a jakie numery baba vanga przewidziała na najbliższy multilotek?

85% trafnych mnie urządza...

3
-1
Portret użytkownika b@ron

dobre pytanie, ale najbliższe

dobre pytanie, ale najbliższe przewidywania baby odnośnie multilotka dotyczyć bedą roku 3555 a odpowiedni ... khe, khe ... interpretatorzy odszyfruja to z jej przekazów zapewne w okolicy roku 2500 ... to tak na wypadek, żeby było bezpiecznie w obydwie strony ...

1
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika felicyta

kobieta dawno nie zyje a

kobieta dawno nie zyje a powstaja ciagle nowe jej przepowiednie, zalezy co komu slina na jezyk przyniesie...

5
0
Portret użytkownika Kimbur

Hmm, cywilizacja zginie i

Hmm, cywilizacja zginie i dlatego... polecimy na Wenus. Chyba ktos nie zrozumiał przepowiedni Wangi.

1
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika nobody

A dlaczego naukowcy nie

A dlaczego naukowcy nie obalają mit o lataniu, przecież nic co jest cięższe od powietrza nie może latać.

0
-2
Portret użytkownika b@ron

jesteś mocno niedoinformowany

jesteś mocno niedoinformowany ... od zarania dziejów latały w powietrzu istoty i rzeczy cięższe od powietrza i już wtedy nikogo to nie dziwiło, więc nie ma co obalać ... musisz się troszkę podszkolić jak chcesz komu nosa utrzeć

1
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika xxxx

"Gospodarka światowa będzie

"Gospodarka światowa będzie rozwijać się pod panowaniem muzułmanów."...

A to dobre ...rozwijać... hehheh

2
0
Portret użytkownika bodek55

pozyjemy zobaczymy ZUS juz

pozyjemy zobaczymy ZUS juz wprowadza dlugowiecznosc wyliczajac emeryta miesiace zycia ,kurwa CUDOTWORCY

3
0
Portret użytkownika czesio i muchy

bolek - szkoda że nie zadałeś

bolek - szkoda że nie zadałeś tego pytania przed 11.09 albo przed tsunami albo wiele lat przed powstaniem isis!!

1
-2

Skomentuj