W Kolumbii kula światła przyleciała nagle w kierunku turysty

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Jeden z turystów podczas swojego pobytu w mieście Bello w Kolumbii zarejestrował za pomocą swojego telefonu komórkowego niepokojącą anomalię. Wyglądała ona jak orb, który nagle zaczął lecieć prosto na niego.

Nagranie zostało podobno wykonane 30 grudnia 2017, podczas kręcenia okolicy z pokoju hotelowym. W pewnym momencie na horyzoncie pojawia się kula światła, która nagle leci w kierunku kamery turysty a potem znika. 

Ponieważ konto YouTube, z którego przesłano to nagranie nie było znane z udostępniania zawartości noszącej znamiona grafiki komputerowej, to możemy chyba roboczo założyć, że  turysta rzeczywiście nagrał nietypowe zjawisko paranormalne, a nie po prostu chciał zrobić dowcip.

 

Ocena: 

Średnio: 4 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Fake, ten co na dole stoi

Fake, ten co na dole stoi nawet nie podniósł głowy żeby spojrzeć się co to świecącego przeleciało nad nim.

0
0

kolo21

Portret użytkownika Homo sapiens

Gdybym miał tak oceniać z

Gdybym miał tak oceniać z własnego doświadczenia i z wrażeń jakie mam po tym filmiku to sądzę, że to może być prawdziwe nagranie, wyjątkowo "dobre" ! Szkoda że nie mamy dostępu do oryginału w HD...

1
0

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika ktos

A jakie jest twoje

A jakie jest twoje doswiadczenie? Patrzac na ten film to powiedzialbym ze fake celowy albo niezamierzony spowodowany odbiciem swiatla na pylku na obiektywie.

0
0

Skomentuj