Potwór podobny do tego z Loch Ness był widziany w Albanii. Czy to może być plezjozaur?

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Czy potwór z Loch Ness powrócił? Podobna istota był widziany w jeziorze w Europie Wschodniej, co daje ekspertom powód, aby sądzić, że może to być kuzynem potwora z Loch Ness. Podobna sylwetka została uwieczniona na kamerze wideo nad jeziorem Wielka Prespa.

 

Zbiornik znajduje się na granicy Albanii, Macedonii i Grecji. Na zdjęciu widać głowę i szyję dużego stworzenia, wynurzającego się z wody. Wielu mieszkańców wierzy w legendę o potworach jeziora, ale inni są przekonani, że to tylko gigantyczny sum.

 

Jezioro Wielka Prespa i pobliskie jezioro Mała Prespa to największe tektoniczne jeziora na Bałkanach, położone na wysokości 853 metrów (2798 stóp) nad poziomem morza. Istnieją legendy o potworach żyjących w wielu jezior na świecie, w tym Nessie w Loch Ness (Szkocja), Morag w Loch Morar (Szkocja), o wężu Lagarfloutskogo w jeziorze Lagarfot (Islandia), Ogopogo w jeziorze Okanagan (Kanada) i Lariosau w Lake Como, (Włochy).

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika Cabaj

 Tam pływał tapir na

 Tam pływał tapir na grzbiecie stylem motylkowym i...dostał wzwodu...a tu wielkie halo.

0
0
Portret użytkownika pilippek

tallin idiota

[...]

 

Naruszenie regulaminu

Moderacja

0
0
Portret użytkownika Pilippek

geniusze moderacji kurła.. xD

geniusze moderacji kurła.. xD najpierw puszczacie komentarz na pare dni a pozniej usuwacie treść te samą ktora zostaje w tytule... masakra, tallin ty na prawde idiotą jestes

0
0
Portret użytkownika magi74

Ale bzdet!!!

Ale bzdet!!!

z ilu perspektyw krecono ten film? 

Dwa rozne filmy. Ktos bardzo pragnie popularnosci. 

1
0

Skomentuj