Astronomowie znają pochodzenie obiektu Oumuamua! Czy stworzyli go Obcy?

Kategorie: 

Źródło: Kitt Peak National Observatory

Jednym z najciekawszych wydarzeń roku 2017 było przybycie pierwszego obiektu międzygwiezdnego, uważanego najpierw za kometę, potem asteroidę, a przez niektórych nawet za obcy statek kosmiczny. Nikt nie ma jednak pewności z czym mamy tutaj doczynienia, a nowe informację na temat tego obiektu czynią go jeszcze bardziej tajemniczym. Tym razem chodzi o jego domniemane pochodzenie.

Odkryty przez hawajskiego astronoma obiekt, nazywany Oumuamua (co oznacza "posłaniec") ma pochodzić z gromady Plejad. Astronomowie wierzą w to, że Oumuamua najprawdopodobniej został wyrzucony z rodzimego systemu gwiezdnego i został wystrzelony w przestrzeń międzygwiezdną.

W miarę upływu czasu, posiadana przez nas wiedza na temat tego obiektu powoli wzrastała. Astronomowie pracujący nad tym zagadnieniem dowiedzieli się między innymi tego, że tajemniczy obiekt składa się z lodu, jego powierzchnia jest pokryta warstwą węgla, która ochroniła go przed promieniowaniem słonecznym i podróżuje z prędkością około 26 km / s, a wkrótce opuści nasz układ planetarny.
 
Ostatnie badania opublikowane w repozytorium arXiv dają nam wgląd w pochodzenie obiektu "Oumuamua". Rekonstruując jego ruch, Fabo Feng, doktor habilitowany z University of Hertfordshire, oszacował jego pochodzenie na wspomnianą wcześniej grupę Plejad. Opierając się na trajektorii Oumuamua, naukowiec ten zasymulował nawet trasę jaką przebył ten obiekt podczas swojej wędrówki przez galaktykę i porównał ją do ruchów pobliskich gwiazd. Wynik okazał się imponujący ponieważ zgodnie ze wstępnymi wynikami obiekt minął aż 109 gwiazd w odległości 16 lat świetlnych od Ziemi.

Umiejscowienie początku podróży tego obiektu w Gromadzie Plejad jest dość intrygujące w kontekście teorii zakładającej że jest to pozaziemska sonda. Jakby nie patrzeć, nie byłby to pierwszy przypadek kiedy to istnienie obcych cywilizacji bywa wiązane z Plejadami. Zdecydowanie najsłynniejszymi z tego typu zdarzeń są channelingi od Plejadan. Zgodnie z informacjami uzyskanymi podczas sesji z ich udziałem:

Plejadanie mają być z wyglądu nordykami o subtelnej, duchowej naturze, w dobrej harmonii z przyrodą, nieustannej łączności z Bogiem jako Najwyższą Inteligencją. Ukazują się jako pełni pokoju i miłości Starsi Bracia Ludzkości, którzy wspierają rozwój naukowy, technologiczny i duchowy ziemian, przeciwieństwo istot gadzich, jaszczurów czy reptilianów z Oriona i zeta Reticulus. ~ himalaya-wiki.org

Biorąc pod uwagę, że pierwsze domniemane kontakty z Plejadanami są zapisywane dopiero od niedawna, nie trudno byłoby uznać że Oumuamua mógłby stanowić jeden z ich pierwszych pojazdów kosmicznych, który został wysłany w podróż po wszechświecie. Naturalnie to oznaczałoby że channelingi i przekazywana na nich wiedza to prawda, a to wiązałoby się z uznaniem istnienia postulowanych m.in przez Davida Icke'a reptilian, oraz Kasjopejan, Ra czy też przekazów od istoty Enki.

Channelingi to dość trudny temat do dyskusji biorąc pod uwagę, że polegają on głównie na wierze określonych osób a nie na materialnych dowodach. Tezy o nadchodzącym czasie „żniw” na ludzkości czy dyktatorskich zapędach innych ras żyjących na naszej planecie mogą się wydawać bzdurne, ale trudno nie pochylić się nad tym kiedy słyszy się o obiektach pokroju hawajskiego Oumuamua. Najprawdopodobniej nie ma on żadnego związku z channelingami ale sama możliwość istnienia takich koneksji jest wystarczająca aby warto było chwilę nad nią pomyśleć.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Kasia Kozłowska

EEE tam .Mariusz Szczytyński

EEE tam .Mariusz Szczytyński nie to takich objektach opowiada A wy co? Jedna skała i to daleko?? Wszystko śmieszne tylko że ja kiedyś ze snu  zostałem wprowadzony w trans i takie stada objektów widywałem kilkakrotnie. Więc się pośmiejcie . Bo taka będzie wasza rakcja.

https://www.youtube.com/watch?v=Nw9X2ww0nqQ&t=1802s

0
0
Portret użytkownika pilippek

omatko nowa grupa

omatko nowa grupa nawiedzeńcow przyszla

juz ostatnio podpisywałes sie innym nickiem za to mowiles o kasi kozlowskiej

dzis juz poleciales po calosci i piszesz jako kasia kozlowska...

no tak.. jak sie nie smiac

2
0
Portret użytkownika Pilippek

xD nowy rok kolejna ściema. a

xD nowy rok kolejna ściema. a co nowe szokujące informacje to calkiem inne od poprzednich. 

czyms ludzi trzeba straszyc i nakręcac Biggrin 

gdzie nibiru????

1
0
Portret użytkownika bodek55

wpierw stwierdzili ze jest

wpierw stwierdzili ze jest metaliczny a terazz lodu to sie jakos calosci nie trzyma ,znowusz klamia 

0
0
Portret użytkownika hyhpolak

nie potrafia tego wyjasnic ,

nie potrafia tego wyjasnic , dlatego ich to przeraza i klamia...Poslaniec byl zapowiedziany przez Indian Hopi

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika ktos

Teraz zostaniesz okrzykniety

Teraz zostaniesz okrzykniety ciemniakiem co to nic nie rozumie. Tradycyjna reakcja gdy kolejna teoria okazuje sie bzdura. Ale dzieki temu mielismy okazje przezyc kilkanascie koncow swiata Smile

1
0
Portret użytkownika hyhpolak

przyniosl wiadomosc ,(obrocil

przyniosl wiadomosc ,(obrocil sie o 180 stopni lecac po to by ukazac jak swiat jest w chaosie )

wszystko jest odwrocone do starego porzadku swiata ...

0
0
Portret użytkownika b@ron

możesz mieć rację ... jak

możesz mieć rację ... jak przyleciał i obrócił się o 180 stopni, to dopiero wtedy zrozumiałem, w jakim świat jest chaosie ... gdyby się nie obrócił, nigdy bym tego nie pojął ...

1
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika hyhpolak

teraz za nim czerwona Kachina

teraz za nim czerwona Kachina czyli Niburu - planeta Oczyszczenia , zawisnie na jakis czas by dac znac o sobie i tym co nie szanuja starego porzadku swiata - tak mowia Hopi.

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj