Babcia z Litwy od ponad 10 lat je tylko piasek, który wyleczył ją z raka mózgu!

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube/Ruptly

Są na świecie rzeczy, które się filozofom nie śniło. Należy do nich przypadek starszej kobiety, która od ponad dekady żywi się tylko i wyłącznie piaskiem. Nietypowa dieta nie tylko poprawiła jej ogólny stan zdrowia, ale także pozwoliła wyeliminować nowotwór mózgu, który był już w zaawansowanym stadium!

 

70-letnia Stanislava Monstvilene nie je nic poza piaskiem i jest zdrowsza od niejednej kobiety w tym wieku. Według niej, "dieta mineralna" wyleczyła ją z chorób. Wszystko zaczęło się kilkanaście lat temu, gdy przechadzając się po podwórku jej głos wewnętrzy zaczął mówić, aby wzięła piasek i zjadła go. Tak też zrobiła, choć początki były bardzo trudne.

 

Starsza kobieta opowiada, że za pierwszym razem dławiła się, lecz z biegiem czasu jej organizm przyzwyczaił się, a nawet uzależnił od nowej diety. Stanislava Monstvilene twierdzi, że teraz jest wręcz zmuszona jeść piasek, gdyż bez niego doświadcza problemów zdrowotnych. Terapeutka Liliana Vaishvilene potwierdziła, że 70-latka jest zdrowa i od kilku lat nie zgłaszała się po pomoc medyczną.

Sprytna babcia udzieliła nawet kilku porad. Zasugerowała zjadanie samego piasku i porzucenie jakiejkolwiek innej żywności. Stanislava wskazuje również, że mokry piach dodatkowo gasi pragnienie. Początki nowej diety są bardzo trudne, dlatego babuszka radzi, aby uzbroić się w cierpliwość.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika lol

Stek bzdur,piasek nie posiada

Stek bzdur,piasek nie posiada żadnych wartości odżywczych które ludzki organizm móglby przyswoić.Piasku nie można trawić,poza tym zawiera on mnóstwo bakterii,ogólnie aż żal komentować,po co takie bzdety wrzucacie?

0
0
Portret użytkownika Tassador

Po takim piachu to ma

Po takim piachu to ma kanalizacje nieźle zasraa... znaczy zapchaną ,,, no chyba ze wali do wiadra.

1
0
Portret użytkownika eeeeeeeeeeeeeeee co ?

O kurcze o takim apsurdzie to

O kurcze o takim apsurdzie to dawno nie słyszałem. Hahaha pewnie sra cementem 

0
0
Portret użytkownika Pilippek

apsurd to dopiero to jak

apsurd to dopiero to jak autorzy innegomedium zwracaja komus uwage odnosnie pisowni Biggrin

0
0
Portret użytkownika piaskowy dziad

Zapłacili babci za żucie

Zapłacili babci za żucie piasku i tyle. Jakoś nie ma żadnego ujęcia do końca, na którym widać jak babcia połyka piasek. Widać tylko jak wkłada do ust i żuje i ujęcia się urywają.

1
0
Portret użytkownika Cabaj

Poprawnie bełta ten żwirek...

Poprawnie bełta ten żwirek....dolać jej tam ciut wody...łyche cementu i może robić za mini betoniarke.Mimo iż opcjonalnie wyleczyła swój mózg...dalej zachowuje sie jak bezmózgie yeti.

2
-1
Portret użytkownika golo

Kompletny absurd. Babka

Kompletny absurd. Babka jedząca piasek, ględzi do kamery z pełną gębą piachu, zapewne dla "zilustrowania" zagadnienia. Do tego kopie jamę głęboką na 1.5m - bo zapewne tam jest piach z "lepszych pokładów". 

 

1
0
Portret użytkownika baca

ha ha to nieprawda że piasek

ha ha to nieprawda że piasek uchronił babcię przed nowotworem...

przecież widać że nowotwór niesamowicie urósł bo babka żarła bezpośrednio z wiadra no i ostatecznie rak przybrał kształt wielkiej... babki z piasku...

Żmudzin nie świnia wszystko zeżre

 

2
-1
Portret użytkownika b@ron

wyraźnie widać że przez te

wyraźnie widać że przez te kilkanaście lat, udało się babci wyremontować zdrowie, ale pojawiło się nowe niebezpieczeństwo ... w okolicy na dniach może dojść do wstrząsow pochodzenia górniczego...

1
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Piter

Taaa krzem jest bogaty w

Taaa krzem jest bogaty w białko i węglowodany Smile Takie brednie są wręcz niebezpieczne, bo jakiś idiota może to faktycznie zrobić...

2
0
Portret użytkownika idolBabci

dzięki bo już miałem

dzięki bo już miałem zastosować ta cudowną dietę.....

0
0

Skomentuj