Masywna bryła lodu spadła na ulicę w Londynie. Człowiek cudem uniknął śmierci

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube

W londyńskiej dzielnicy Kew na jedną z ulic niespodziewanie spadła potężna bryła lodu. Incydent o dziwo nie wyrządził żadnych szkód - lód roztrzaskał się między człowiekiem a jednym z domów. Zdarzenie zostało nagrane przez kamerę monitoringu.

 

Ciężka bryła lodu upadła z dużą prędkością tuż przy krawężniku. Kilka metrów dalej stał mężczyzna, który w tym czasie sprzątał ulicę. Niewiele brakowało, aby doszło do tragedii. Serhiy Mysehkov twierdzi, że miał wiele szczęścia.

Świadek tego zdarzenia, które miało miejsce w środę szacuje, że bryła lodu mogła ważyć około 20 kilogramów. Takie uderzenie z powodzeniem mogłoby zabić człowieka lub poważnie uszkodzić samochód.

 

Rzecznik Urzędu Lotnictwa Cywilnego powiadomił, że w skali roku dochodzi do około 30 takich zjawisk. Lód ten mógł uformować się na powierzchni samolotu pasażerskiego, gdy ten znajdował się na bardzo dużych wysokościach. Następnie gdy maszyna obniża wysokość lotu, lód podgrzewa się i odrywa, a następnie spada na powierzchnię Ziemi. Są to jednak bardzo rzadkie przypadki. Wspomniany urzędnik nie wyklucza, że upadek potężnej bryły lodu mógł być rezultatem jakiegoś zjawiska meteorologicznego.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

"Serhyi" nie Siergiej? Znaczy

"Serhyi" nie Siergiej? Znaczy ukrop! Widać banderowców nawet Niebo ma dość, tylko trochę nie trafili... Albo to ostrzeżenie od bogów, że jak się na terenie wymyślonego 100 lat temu przez Niemca pseudosłowiańskiego "starożytnego narodu ukraińskiego" nie skończy gloryfikacji Bandery, Szuchewycza i zwyrodnialców z UPA, UON, SS-Galizien, itd. to wkrótce lodu będą mieli pod dostatkiem - wujek Wołodia chyba jeszcze nie zlikwidował tych zimowych obozów na Syberii po wujku Józku...

 

0
0

 

Portret użytkownika hyhpolak

my seh kov

my seh kov

seh w hebrajskim oznacza koza lub owca.

 

0
0
Portret użytkownika Vim

Czyżby.. hmm

Czyżby.. hmm

Kupa z samolotu..? Zamrożony klocek może zabić.. Wink

Ostatnio sporo tego lata, wystarczy przejrzeć ostatnie mendia..

1
0
Portret użytkownika baca

wstrząsające nagranie... od

wstrząsające nagranie... od czasu jak monitoring zarejestrował w chinach upuszczenie na ulicę worka z ryżem nie widziano nic równie przerażającego...

2
0
Portret użytkownika b@ron

gdyby spadł grad, to mogłoby

gdyby spadł grad, to mogłoby to być zjawisko meteorologiczne a nie pojedyncza bryła lodu ewidentnie samolot się odmrażał, nic dziwnego jak tyle tego fruwa ...

1
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj