Amerykański fotograf amator wykonał nowe zdjęcie potwora z Loch Ness

Kategorie: 

Źródło: twitter

Amerykański fotograf amator, Ian Bremner zrobił wspaniałe zdjęcie, na którym, jak sam twierdzi, można zobaczyć legendarnego potwora z Loch Ness. Intrygująca fotografia powstała w zeszłą sobotę i już zdążyła rozgrzać do czerwoności zwolenników kryptozoologii.

 

Ian Bremner powiedział, że był bardzo zaskoczony, gdy zdał sobie sprawę, że jego zdjęcie może być jednym z dowodów na poparcie istnienia potwora z Loch Ness. Obraz zrobił podczas podróży samochodem dookoła jeziora. Na zdjęciu chciał uchwycić jezioro Loch Ness i to mu się udało, ale gdy potem je przeglądał zauważył dziwny kształt, który jego zdaniem może być zupełnie nowym zdjęciem potwora.

W Loch Ness przez prawie sto lat regularnie obserwuje się istotę, która nazwano "Nessie" znaną powszechnie w popkulturze jako "Potwór z Loch Ness". Według świadków stworzenie wygląda jak plezjozaur. Był to wymarły gad z gatunku płetwojaszczurów.

Rzekomy plezjozaur z Loch Ness

Miejscowi opowiadają sobie historie, z których wynika, że po raz pierwszy najsłynniejszego na świecie potwora widzieli już rzymscy legioniści. Faktem jest jednak, że praktyczni nic o nim nie wiedziano, do wiosny 1933r. Wtedy to za sprawą właścicieli miejscowego hotelu, pojawiła się wzmianka w gazecie o spotkaniu nieznanego stworzenia. Rozbudzone wtedy fantazje trwają do dzisiaj.

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.3 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika kedzia

Naprawdę rozgrzewa

Naprawdę rozgrzewa kryptozoologów? No to gratuluję, bo nawet moja 3 letnia siostrzenica widzi foki. Zamiast zajmować się kryptozoologią niektórzy powinni najpierw przestudiować zwykłą, poczciwą zoologię. Bez tego ani rusz... wówczas nawet szkielet psowatego będzie szkieletem chupacabry, bo dziwny, łysy, z kłami i bez uszu.

0
0
Portret użytkownika tomtom2

Bajki, gdyby chciał robić

Bajki, gdyby chciał robić ujęcia jeziora , nie używałby teleobiektywu. Widać wyraźnie że foki zostały wyraźnie wybrane do kadru bo poza nimi zdjęcie jest nie ostre. Co nie znaczy oczywiście że Nessie nie istnieje Wink

0
0
Portret użytkownika baca

to zwykłe focze małżeństwo w

to zwykłe focze małżeństwo w podróży poślubnej... - jakiś potwór przywiązał im sznurkiem zdechłą wydrę i napisał "just maried"...

ku klux klan kiedyś do zderzaka przywiązywał murzynów - to jest stara świecka tradycja...

0
0
Portret użytkownika Paweł

do debili od fok=one nie

do debili od fok=one nie występują w tym jeziorze,a gdzie dopiero trzy jedna za drugą.może jeszcze walą się?czekam na słowa krytyki

1
-2
Portret użytkownika b@ron

to teraz wskaż dowód na to,

to teraz wskaż dowód na to, że zdjęcie pochodzi z tego jeziora, to ci przyznam racje... zdjęcie zrobione gdziekolwiek z trzema fokami w kadrze i dla jaj napisana historyjka dotycząca pochodzenia...

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Paweł

haha w śmieciach ti chyba

haha w śmieciach to chyba ciebie zrobili prostaku,i naucz się pisać:)nie pozdrawiam,prosta istoto:)

1
-1
Portret użytkownika X

już chciałem napisać, ze to

już chciałem napisać, ze to foka, ale skoro adminkowi 'rozgrzał się do czerwoności' to postanowiłem odpuścić - niech mu przestygnie.

0
0

Skomentuj