Badacze odkryli kolejne anomalie w Wielkiej Piramidzie

Kategorie: 

Źródło: ScanPyramids

Projekt o nazwie ScanPyramids wykorzystuje mieszankę termografii, podczerwieni, radiografii i rekonstrukcji 3D do analizy wnętrza piramid w Gizie. Jak się okazuje, był to strzał w dziesiątkę, ponieważ Wielka Piramida Cheopsa zdaje się skrywać dużo więcej tajemnic niż do tej pory sądzono.

 

Egipskie Ministerstwo Starożytności potwierdziło odkrycie dwóch anomalii wewnątrz Wielkiej Piramidy Cheopsa, ale nie wyszczególniono ich natury. Ministerstwo wydało mocno ograniczone informacje dotyczące odkrycia mówiąc, że w przyszłość zostaną wykonane badania w celu poznania prawdy. Obecnie wiadomo jedynie,że jedna z nieprawidłowości została stwierdzona w górnej części bramy do jej wnętrza, a druga została odkryta na jej północno-wschodniej części.

Ogłoszenie zbiega się z pierwszą rocznicą rozpoczęcia projektu skanowania Piramidy. Koordynator projektu Hany Helal dodał również, że w nadchodzącym okresie dojdzie do większej ilości badań i analiz mających za cel określenie rodzaju i wielkości anomalii. Powiedział też, że przedłużenie projektu o kolejny rok zostało zatwierdzone, jednak wymaga to jeszcze ostatecznego zatwierdzenia przez stały komitet Ministerstwa Starożytności w celu kontynuowania dalszych badań.

Źródło: ScanPyramids

Jak część z was może pamiętać, w ubiegłym roku międzynarodowa grupa naukowców ogłosiła wykrycie znacznej różnicy temperatur w różnych blokach Wielkiej Piramidy, co wskazywało, na istnienie ukrytych nadal w jej wnętrzu pomieszczeń. Nie wykluczone, że nowe odkrycie może doprowadzić naukowców do odnalezienia tego czego zawsze szukali, czyli nieuchwytnej mumii faraona Cheopsa, lub jakiejkolwiek mumii jakiegokolwiek faraona.

Źródło: ScanPyramids

Należy pamiętać, że wbrew wszelkim dotychczasowym doniesieniom i braku rzeczywistych zwłok we wnętrzach piramid w Gizie, oficjalna naukowa wersja zakłada, że były one grobowcami. Oczywiście wydaje się to idiotyczne, niemniej jednak, jeżeli we wnętrzu Piramidy Cheopsa odnaleziono by wreszcie jakiś grobowiec, to definitywnie zamknęłoby to pole do dyskusji dla zwolenników innych wersji zdarzeń.

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika mir

Cóż piramida nie jest

Cóż piramida nie jest grobowcem a londowiskiem dla obcej cywilizacji. Niczym innym.

0
0
Portret użytkownika YARROW

piramida jest nie jest

piramida jest nie jest "londowiskiem",to fakt,za to ty jestes idiota,to drugi fakt;)

 

0
0
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Bardzo lubie,

Bardzo lubie,

jak baran w pustej głowie

odpowiedzi dłubie...

Smile

1
0

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika MiterMann

piramidy i ich wlasciwosci

piramidy i ich wlasciwosci oraz cechy sa odkopywane raz na jakis czas od nowa i to z kolejna dezinformacja.... prawda o nich zaprzecza nie tylko dzialaniami rzadow ale udowania to iz jestesmy niewolnikami.....

0
0
Portret użytkownika xwing

Tego NIGDZIE ! nie usłyszycie

Tego NIGDZIE ! nie usłyszycie o piramidach. Dr Zalewski opowiada o nieznanych faktach dotyczących piramid w Gizie, które zgłębił podczas swojej wieloletniej pracy badawczej. Wiele z nich jest nieakceptowanych przez naukowy mainstream i dlatego musiał robić doktorat 11 lat aby dodatkowo udowadniać swoje odkrycia.

PIRAMIDY POD MIKROSKOPEM  - dr Franc Zalewski

Part 1

https://www.youtube.com/watch?v=DrtqmyroOuI

Part 2

https://www.youtube.com/watch?v=sUcybWAy0J4

 

Best Regards

1
0
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Nigdy nie znajdą mumii

Nigdy nie znajdą mumii faraona, gdyż piramida sluży do teleportacji zwłok na Marsa...w stanie żywym... ( zmartwychwstałym)

2
-3

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika balija22

Działa jeszcze ta piramida

Działa jeszcze ta piramida?baterie się nie rozładowały?możesz rozwinąć twoją teorie?

0
0
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Oczywiście, że działa....

Oczywiście, że działa.... NIEBOSZCZYKA MOJEGO DZIADKA UMIEŚCIŁEM W ŚRODKOWYM KORYTARZU I....  zniknął... Napisał wkrótce do mnie list, że Piekło jest de best!!

1
-1

...Angelus Maximus Rex

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj