Borys Kiprjanowicz, chłopiec który miał urodzić się na Marsie!

Kategorie: 

Źródło: Youtube/Project Camelot

Obecnie 20-letni już Borys Kiprjanowicz budzi zrozumiałe zainteresowanie rosyjskich badaczy. Zdaniem jego rodziców, chłopiec zaczął mówić już kilka miesięcy po urodzeniu i często poruszał tematy z zakresu fizyki lub filozofii, o których nie powinien mieć pojęcia. W wieku dwóch lat potrafił czytać, pisać i rysować. Najciekawszy aspekt jego życia ujawnił się jednak dużo później.

 

Kilka lat temu Borys stwierdził bowiem, że żył na „zniszczonym wojną” Marsie, który ucierpiał na skutek katastrofy nuklearnej w odległej przeszłości. Zgodnie z jego opowieścią Marsjanie, mierzą ponad 2 metry wzrostu, oddychają dwutlenkiem węgla oraz co najważniejsze nadal żyją, z tym że pod powierzchnią Czerwonej Planety. Na dodatek mają być oni nieśmiertelni i przestać się starzeć, po ukończeniu 35 lat. Borys twierdzi, że mieszkańcy Marsa to zaawansowana technologicznie cywilizacja, która potrafi podróżować między planetami a na dodatek mają oni silny związek ze starożytnymi Egipcjanami. Jak zresztą twierdzi, w poprzednim życiu odwiedził już Ziemię jako pilot.

Na koniec swojej opowieści, Borys dodał, że życie na Ziemi zmieni się dramatycznie, gdy Wielki Sfinks w Gizie zostanie „odblokowany”. Co to oznacza? Z opowieści wynika, że tajemniczy mechanizm jest ukryty za uchem posągu.

Czy w opowieściach chłopca może tkwić ziarno prawdy? Istnieje wiele przypadków dzieci, które twierdzą, że pamiętają swoje poprzednie życia a nawet odnajdują swoje ciała lub dawne rodziny. Jednak nigdy wcześniej nie zaobserwowano przypadku w którym wspomnienia dotyczyłyby życia pozaziemskiego. Sprawa Borysa Kiprjanowicza z pewnością jest interesująca, ale czy prawdziwa? Powyżej znajduje się pełny zapis rozmowy z chłopcem, przeprowadzony przez Project Camelot więc jeśli jesteście ciekawi sprawdźcie to na własną ręke.

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Chwilowy przerost mózgu w

Chwilowy przerost mózgu w wielu 2 m-cy i zanik w wieku 20 lat... Oto wyjasnienie... Smile

0
-1

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika pilippek

no, to wiele wyjasnia

no, to wiele wyjasnia angelusie, wiele...

duzo l at upłyneło do tamtego momentu?

0
0
Portret użytkownika vesolly

"chłopiec zaczął mówić już

"chłopiec zaczął mówić już kilka miesięcy po urodzeniu i często poruszał tematy z zakresu fizyki lub filozofii, o których nie powinien mieć pojęcia. W wieku dwóch lat potrafił czytać, pisać i rysować"

Teraz ma 20 lat, więc podejrzewam, że nauka nie ma przed nim już żadnych tajemnic, a  teorię względności obrócił w proszek już 10 lat temu Biggrin
Tylko czemu o tym tak cicho?
Pewnie znowu rząd USA trzyma to wszystko w tajemnicy Wink
A może ruscy...?

1
0
Portret użytkownika pilippek

co tu sie.. to ja nawet nie

co tu sie.. to ja nawet nie chce wiedziec xD

admin ale pierwsze filmiki na yt z tym chliopakiem były z 5 lat temu? i przeciez kazdy wie ze to pompa Smile tylko nie wy 

0
-1
Portret użytkownika Andrzej123

Też żyłem na Wenus Ale za

Też żyłem na Wenus Ale za gorąco było to na marsa polecialem.

Dobra, lece do Egiptu i zobaczę co ten sfinks ma za uchem

0
0
Portret użytkownika aabeen

Mars nie nadaje się do

Mars nie nadaje się do jakiegokolwiek życia. Byłem tam i wiem! A tak na serio zbyt niska grawitacja nie jest w stanie utrzymać atmosfery a im mniejsza planeta tym ta przypadłość jest większa. Nie ma atmosfery więc promieniowanie na powierzchni jest większe a temperatury krańcowo rozbieżne. Mars nadaje się jedynie na ostateczne więzienie dla skazańców!

0
0

Żyjemy zbyt krótko by życie marnować na nic niewarte bzdury.

Portret użytkownika grooby

Jeśli marsjanie są

Jeśli marsjanie są nieśmiertelni to jakim cudem umarł?

0
0
Portret użytkownika Kimbur

Miał urodzić się na Marsie a

Miał urodzić się na Marsie a urodzil się na Ziemi? Skąd wiadomo, że miał? Ja miałem zrobić budyń a sporządziłem kisiel.

Dlaczego Polacy tworzą kalki językowe z angielskiego? Co to, czy my gęsi?

0
0
Portret użytkownika pilippek

ogólnie polecam miske zalać

ogólnie polecam miske zalać budyniem, po minutce na środek wlać kisielu 

odstawić na 20 minut

0
0
Portret użytkownika pilippek

ogólnie polecam miske zalać

ogólnie polecam miske zalać budyniem, po minutce na środek wlać kisielu 

odstawić na 20 minut

0
0
Portret użytkownika wrzosowisko

‘Obecnie 20-letni już Borys

‘Obecnie 20-letni już Borys Kiprjanowicz budzi zrozumiałe zainteresowanie rosyjskich badaczy.’ - 

czy moglabym prosic o sprecyzowanie ktorych to badaczy Borys nadal interesuje, czy to zdanie zostalo jedynie dopasowane do ‘potrzeb posta’ ? jakis czas temu przypomnial mi sie Borys z Marsa i bylam ciekawa co chlopak ma do powiedzenia 10 lat pozniej.. czy nadal potwierdza swoje slowa z mlodosci, czy moze teraz sie tego wstydzi Blum 3 takze przekopalam troche neta w tym kierunku i nie znalazlam zadnych nowych informacji na jego temat.. a szukalam w trzech jezykach. wszedzie jedynie w kolko powielany dokument projektu Camelot. 

0
0

' a fructibus eorum cognoscetis eos '

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj