Były gubernator Arizony był świadkiem słynnej obserwacji UFO z 1997 roku

Kategorie: 

Źródło: James Fox

W 2006 r. były gubernator amerykańskiego stanu Arizona Fife Symington przyznał się do bycia świadkiem najsłynniejszego przypadku obserwowacji UFO poczynionej w tamtym regionie. Jego zdaniem, zaobserwowane tam światła, stanowiły bezpośredni dowód na istnienie pozaziemskiego życia. Jak nie trudno się domyślić, jego słowa wywołały międzynarodową burze, skutecznie dyskredytując go w mediach głównego nurtu.

 

Cała ta historia jest o tyle ważna, że w związku z obchodami 20-lecia "Świateł znad Phoenix", James Fox dziennikarz który jako pierwszy dowiedział się o związku byłego gubernatora ze wspomnianym zdarzeniem, podzielił się niepublikowanym nigdzie wcześniej fragmentem wywiadu. Nagranie zostało udostępnione podczas prezentacji na Międzynarodowym Kongresie UFO w 2016 roku. Powodem aż ponad rocznej zwłoki między publikacją tego materiału w sieci był brak zgody autora nagrania, jednak szczęśliwie również i ten problem dało się rozwiązać.

Zgodnie z filmem, Symington twierdzi, że ​​obserwacja UFO była ewidentnie dostrzeżona przez amerykańskie wojsko. Były gubernator sugerował, że w tym wypadku, zarówno kwestia  braku informacji dla opinii publicznej odnośnie obserwowanych świateł, jak i kiepskie wyjaśnienie sytuacji w postaci zwyczajnych flar zlatujących po niebie (które zostały zrzucone nieco po zdarzeniu) jest rezultatem działań rządu w celu ukrycia prawdy. Zgodnie z jego słowami, kwestia tego co przeleciało nad Phoenix w marcu 1997 r. "Nigdy nie została ostatecznie wyjaśniona".

To, co obecnie określa się mianem "Świateł znad Phoenix", było widowiskiem UFO o niewyobrażalnej skali. Wykluczając nawet i zeznania byłego gubernatora Arizony, mowi się o ponad milionie świadków, którzy zgłosili swoją obecność w trakcie tych zdarzeń. Symington po raz pierwszy przyznał się do zaobserwowania tego zdarzenia podczas wywiadu ze wspomnianym wcześniej Jamesem Foxem. W czasie gdy dziennikarz czytał Symingtonowi zeznania od kilku świadków, którzy byli rozczarowani postępowaniem swojego gubernatora w sprawie wydarzeń w 1997 roku, Symington nagle przyznał się, że również ​​widział te obiekty i dodał, że rzeczywiście wyglądały one jak nie z tego świata.

Bez wątpienia rozmawiający z nim dziennikarz nie spodziewał się takiej odpowiedzi. Jak można się było spodziewać, po wywiadzie, wiadomość o wyznaniu Symingtona była powielana przez dziesiątki stacji telewizyjnych a sam gubernator został zaproszony na wiele wywiadów w tej sprawie. Oczywiście jest to jedynie kolejna karta, do historii tego zdarzenia, która jednak w wyraźny sposób świadczy o podejściu rządu Stanów Zjednoczonych do zjawiska UFO. Jeśli zdarzenie to było objęte tak wielką tajemnicą, że po blisko 20 latach nadal nie wiemy o nim właściewie nic, to co tak naprawdę miało tam miejsce?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika lipka

Gdyby wojsko ujawniło

Gdyby wojsko ujawniło wszystkie swoje tajemnice nastąpiła by naturalna selekcja ufo-wojsko. Dalej więc będzie się tworzyć teorie i wymyślać bajki by ukryć to co do ukrycia lub ukrywać to, że nie zna się wytłumaczenia pewnych zjawisk.

0
0
Portret użytkownika ŚZwi++ Z=BIG!

4.19 A tak na powaRZnie:..

4.19 A tak na powaRZnie:...niemal każdy pojaw UFOlisów...niesie informację !Trzeba tylko umieć ją ZdeŚZyFrrowaĆ...:

   rok...data...rodzaj-kształt-znak(zbożowy!)...

13.3.1997...saMOje gęste! Victor/JA...1997 r? Nie do KOŃCA!ŚWI...znaczy JA...miałem wtedy 40 i 4 lata...zalała was powódź(777!=21x37...) no IZA(moja 1-sza szefowa...)cząłem arBITować na PP...: 10.4.1997 a 13 lat potem?????????????????????????

Ps:

     DZIAD Y...A>M>:

 Scena V-ta(!): celA aa aa więzienna:

A imię ...MOJE?

   Wy naprawdę myślicie,że jak "UMIERACIE" w MATniKSIE...to znikacie na AMEN?

Ha,ha,ha...co za ślePCoki !

Będąc TAM...po drugiej stronie...widzicie i wiecie WSZYSTKO,ale...???

A po tej...nic nie wiecie,nic nie widzicie...choć MORZEe:cie...PLOO!N... WSI"OO"!/"o"...

???No bo KODaje cyznK: t17t...GRZmi jak?TN+!!!

Ps:

      LaTemu nascie(?) w Polśzy UFOle zrobili nagle ZNAK na polu OdLUD:NY M...w specyficznej for:MIE: wyglądał jak...BUŁAWA(!!!)...miał waRZne: wyMIARY...a co naj:

ZNAK powstał na pO,LU(dzie:!) rodziNY???

        BUŁA-Ś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No JACIE...ja/K...tru:D>N>>"O"TOO RROOZkMIniĆ!

/D>N>>"O"!!!4.33...

0
0
Portret użytkownika ŚZwi++ Z=BIG!

4.06: Może ku uzuPEŁNIENIU...

4.06: Może ku uzuPEŁNIENIU..."robie"...z przyjemnością z REŚZTĄ...za co się nie BIOre:

nader ŁA:aa aaDNE dzieci(sie ma 4 cURRYn!NY...ŚZlakiem POczęte...a co jeDNA...TO ŁA aa aa DniejŚZA aa aa!!!) czy COOkolWIEK...?O:czy...wiśNiee:!!!

KRA...K RAKA...ina?CZEj: ????????????????????????????????????

11.3.11...

Tak więc...radze przeSTAĆ!...mnie igNO:ROWać...a yaCY...rk!

0
0
Portret użytkownika ŚZwi++ Z=BIG!

3.55...Większość  ludzi..

3.55...Większość  ludzi...jest jak małe dzieci słuchające dorosłych ,TU: WŁADZY!

Kiedy słynne moje(zapo:WIEDZIAŁEM je kilka dni wcześniej!) UFO z jesieni 1990 r nad j,JAM-NO...obserwowało (i O?ŚZA...lało z poDNIEcenia) "PÓŁ KOSZALINA!"...a nazajutrz w rK-lin wrzało jak w ULU...bieńcy wasi:władza...wiecie co powiedziała OFICJANIE?

 To była...LAMPA PORTOWA!

Osobiscie zgodziłbym się bardziej na...DZIEJÓWkę port?KOWĄ!

?????????????????

 Jak mnie poinformowano (KIEDY ...MUSIAŁEM TAM POJECHAĆ!!!) kilka dni potem pod m-jscem ZAWISU...:

   "TWOJE NASIENIE...JEST NAM POTRZEBNE DLA ZAPŁODNIENIA MATKI...DLA ODNOWY CYKLU "...

oT zaGWIAZDKA Z NIEba chh!!!

i coo WY NA to?

/d.n.."o"!!!4.02...

0
0
Portret użytkownika kolo21

Kłamstwo o ufo jest powielane

Kłamstwo o ufo jest powielane, żeby podtrzymać mit o NASA.Dlaczego nikt nie stwierdza, że to mogły być drony, które już w latach 80tych były używane przez wojsko.Tylko wielkie przerażenie że to ufo.

0
-1

kolo21

Portret użytkownika baca

nie słyszałem żeby on był

nie słyszałem żeby on był gubernatorem Arizony... no ale jak człowiek ma ufo na świadków to zus powinien mu te lata zaliczyć jednak do emerytury...

1
-1

Skomentuj