Ciężarna kobieta rozpoznała wizerunek zmarłej babci na zdjęciu USG swojego dziecka

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Louise Corkill, 30-letnia mieszkanka brytyjskiego Halewood, oglądała obraz swojego czteromiesięcznego płodu i znalazła tam wizerunek swojej uśmiechniętej babci Mary Parkinson, który zmarła w 2001 roku. Młoda matka była zachwycona. Corkill była bardzo blisko z babcią i jest pewna, że ona chroni jej dziecko, informuje Liverpool Echo.

 

 

„Ten obraz mnie zastanawia. Myślałam, że będzie dziewczynka, a jest chłopiec. Po drugie to było dziwne, że na zdjęciu rozpoznałam twarz mojej babci. To było niewiarygodne” – powiedziała Corkill.

 

„Moja babcia zmarła bardzo młodo, gdy miała 66 lat. Jej śmierć była wielką tragedią dla mnie, ale teraz zdaję sobie sprawę, że patrzy na mnie, a ja jestem zrelaksowana...” – opowiada Brytyjka. Louise Corkill umieściła zdjęcie swojego przyszłego dziecka w ramce i powiesiła je w salonie.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Ale same foto jest dość

Ale same foto jest dość ciekawe.Może to dusza obok nie narodzonego, czeka na moment wejścia w nie.Tak sobie myślę tylko.

0
0

kolo21

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Kto bez zgody globalnej „elity” udostępnia informacje dla wszystkich, staje się najbardziej niebezpiecznym przestępcą świata” –  Gottfrid Svartholm

Portret użytkownika jachu tt

babcia na glownej focie

babcia na glownej focie wyglada dosc strasznie ,,,,,jakby moja babcia tak wygladala to smierc łożeczkowa gwarantowana 

1
-1

Skomentuj