Czarny pierścień rozpłynął się na niebie nad kazachską wsią na oczach przerażonych ludzi

Kategorie: 

Źródło: http://thesame.tv/video/4p547.401211352143d0a5fd6ab414e57e

Przerażeni mieszkańcy jednej z kazachskich wsi wylegli na ulice 08 listopada br., aby oglądać czarny pierścień powoli unoszący się na niebie.

 

 

Wyraźne ciemne kontury dużego owalnego krążka stopniowo przekształcały się w szarą mgłę, aż wreszcie stały się przezroczyste. W jego miejscu utworzyła się biała chmura. Niezwykłe zjawisko spowodowało ogromne zainteresowanie wśród świadków i wydaje się, że odwróciło uwagę od głównego uczestnika zdarzenia.

 

W pierwszych sekundach filmu można zobaczyć pod ciemnym kółkiem dysk w kształcie UFO. To właśnie UFO było najprawdopodobniej przyczyną tej niezwykłej formacji.

 

Podobny czarny owalny pierścień o średnicy około 20 metrów zaobserwowano w 1957 roku w amerykańskiej bazie wojskowej Fort Belvoir w Wirginii. Tam krąg także zniknął na oczach obserwatorów i przekształcił się w śnieżnobiały obłoczek. Dochodzenie, które wówczas prowadzono, wykazało, że chmura mogła powstać w wyniku jonizacji powietrza wokół jakiegoś obiektu latającego. Być może kazachskie zjawisko także należy kojarzyć z wizytą UFO.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Reek

Ja jak głupi przyglądam się

Ja jak głupi przyglądam się co jest w tym zaznaczonym kółku a okazuje się że to jest ten pierścień xD

 

0
0
Portret użytkownika a

Baca i talin! Dwie  gwiazdy

Baca i talin! Dwie  gwiazdy portali. Chyba z jednej wiochy jesteście i w necie bzdury piszecie. Dorośnijcie , kiedyś smarkate lata muszą się skończyć , chyba czas dorosnąć i myśleć logicznie.

1
-1
Portret użytkownika baca

historia się zawsze powtarza

historia się zawsze powtarza

starożytny Hobbit również rozpłynął się w powierzu razem z pierścieniem który zaj... Gollumowi,

możliwe że obecnie Frodo grasuje w Kazachstanie

1
-1
Portret użytkownika Paweł

az popuscilem z tych emocji..

az popuscilem z tych emocji...czlowieku przeciez to jest gorsze nuz odgrzewany kotlet postarajcie sie bardziej z info na tym portaliku

1
0

Skomentuj