Czarownice na całym świecie jednoczą siły przeciwko Trumpowi

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Czarownice z całego świata będą odprawiać dziś magiczny rytuał przeciwko prezydentowi Stanów Zjednoczonych – Donaldowi Trumpowi. O tej dziwnej inicjatywie pisze nawet The Independent.

 

Poinformowano, że wszyscy chętni do przyłączenia się zapraszani są za pośrednictwem sieci społecznościowych. Ceremonia odbywa się dzisiaj, tj. 25 lutego br.

Foto: https://twitter.com/LanaDelRey

 

Przy okazji rozsyłane są instrukcje, jak „rzucić urok” na Trumpa. Organizatorzy chcą osiągnąć usunięcie obecnego szefa Białego Domu od rządzenia krajem. Do akcji przystąpiła już m. in. amerykańska piosenkarka Lana Del Rey. Kobieta chwali się tym na Twitterze.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika we2

naturalnie zapraszajá

naturalnie zapraszajá wszystkich chétnych co jeszcze nie wiedzá e sa   CZAROWNICAMI....hahha ha ha adobre.

0
0
Portret użytkownika Szeon

gdyby magia była naprawdę

gdyby magia była naprawdę skuteczna, to trump nie pozostał by bierny i był by przed takimi zagrywkami zabezpieczony, to zwykła logiczna konsekwencja. na to wygląda że to całe nawiedzone towarzystwo ma jakiś cel w tym by było o nich głośno.

0
0
Portret użytkownika zdzichumichu

Zasada tego świata:gdyby

Zasada tego świata:gdyby magia istniała to świat rozpier..lił się na kawałki.Tak się nie dzieje .Wniosek:magia nie istnieje Smile

0
0
Portret użytkownika Dzbądz

To już ci demokraci nie są

To już ci demokraci nie są demokratami i nie szanuja demokratycznego wyboru społeczeństwa amerykańskiego? Jakie to banalne... jakie to podłe...

0
0

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Meg

O kurde, zdesperowane

O kurde, zdesperowane lewactwo wytoczyło najcięższe działa XD

0
0
Portret użytkownika Mag Chaosu

hahaahahahahaha! CZARODZIEJKA

hahaahahahahaha! CZARODZIEJKA Z KSIĘŻYCA. Nie wszyscy magowie odprawiają, nie wszyscy. Ci najmądrzejsi na pewno nie. Najmądrzejsi i PRAWDZIWI zablokują czarnoksięskie zaklęcia satanistycznych elit.

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj