Człowiek z „małpim ogonem" jest czczony w Indiach jako bóg

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Chandre Oram jest indyjskim pracownikiem plantacji herbaty, który mieszka w dzielnicy Aalurduar w Jalpaiguri w Zachodnim Bengalu. Mężczyzna słynie z posiadania 33 centymetrowego ogona, który uczynił go przedmiotem kultu wśrod jego pobratymców. Wielu z nich uważa go za reinkarnację ich boga Hanumana.

Oram jest odwiedzany przez dużą liczbę ludzi, którzy pragnęli otrzymać jego błogosławieństwa. Sytuacja jest dość ciekawa, ponieważ pomijając już kwestię jego ogona mężczyzna urodził się w dniu znanym jako Rama Navami, który jest świętem legendarnego króla hinduskiego Ramy, uważanego za inkarnację Wisznu, jednego z wielu Bogów hinduizmu. Według Ramajany, Hanuman był oddany Ramie i pomógł mu uratować swoją żonę Sitę, która była więziona przez złego króla. Doprawdy ciekawy zbieg okoliczności.

W wyniku jego wyraźnego podobieństwa do Hanumana, Oram był odwiedzany przez dużą liczbę ludzi, którzy pragnęli otrzymać jego błogosławieństwa. Niektórzy jego zwolennicy zgłaszają również cudowne uzdrowienia ciężkich dolegliwości po dotknięciu jego ogona. Oram twierdzi, że lubi inne aspekty zachowania małpopodobnego, takie jak skoki, wspinaczka i jedzenie bananów. Oram założył sanktuarium ku czci Hanumana, nad którym powiewa czerwona jedwabna flaga – symbol Hanumana. Według lekarzy ogon Orama nie jest prawdziwym ogonem, ale wrodzoną wadą znaną jako rozszczep kręgosłupa.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Bartosz

Biznes po indyjsku, czyli w

Biznes po indyjsku, czyli w kraju w którym panuje totalna nędza, a jak jest nędza to i bóstwa się znajdą

 

0
0
Portret użytkownika Bundy

Tylko niech nie wychodzi

Tylko niech nie wychodzi podczas pełni ksieżyca bo będizemy mieli problem...

0
0
Portret użytkownika 20:12

Tallin, gdzie Ty wyszukujesz

Tallin, gdzie Ty wyszukujesz takie pierdoły?

Nie masz co robić? Jak mój pies nie ma co robić, to jaja liże.....może to też i dobre rozwiązanie dla Ciebie .....coo??

0
0
Portret użytkownika pibrox

religia czcąca demony ,a tak 

religia czcąca demony ,a tak  samo jak te ich uzdrowienia po dotknięciu ogona, to są tak zawane fałszywe cuda czynione przez demony

Ewangelia wg św. Mateusza
24 Albowiem powstaną fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i dziwy, tak żeby w błąd byli wprowadzeni (jeśli być może) nawet wybrani

0
0
Portret użytkownika CzarnyOlo

Poszukaj lepiej swoich

Poszukaj lepiej swoich demonów. Np. pomiędzy palcami stóp. Tych w dupie lepiej nie ruszaj bo nie masz szans.

0
0

Skomentuj