Człowieka bez skafandra kosmicznego na zdjęciach NASA z Księżyca!

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Przeglądając fotografie zrobione przez amerykańskiego astronautę z NASA, znaleziono na jednej z nich coś zupełnie niezwykłego. W odbiciu szybki z hełmu widać jakąś osobę i to bez skafandra kosmicznego! Rzeczywiście, jeśli przyjrzy się czarno-białemu obrazowi, postać w lustrzanym odbiciu wygląda raczej niecodziennie.

 

Zidentyfikowana istota nie jest uzbrojona w gruby kombinezon i ciężki plecak, w którym znajduje się system podtrzymywania życia astronauty. Zamiast tego, „księżycowy człowiek” ubrany jest w kurtkę z kapturem, a na nogach ma buty zupełnie nie przypominające tych kosmicznych. Dziwne odbicie, upublicznione przez Streetcap1 na YouTube, wywołało duże zainteresowanie. Przy okazji posypało się wiele pytań i komentarzy.

Ludzie pytają wprost, kto stoi na powierzchni księżyca obok astronautów z misji Apollo 17? A może oni w ogóle nie byli na Księżycu? Czy zdjęcia z lądowania Amerykanów na satelicie Ziemi są prawdziwe?”

Streetcap1, w obawie, że może być ocenzurowany, zamierza opublikować kolejne dowody i obrazy, które ukażą tą anomalię. Temat będzie więc kontynuowany i być może spowoduje wielką międzynarodową dyskusję, obejmującą te zagadnienia.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika uriel

..amerykanie byli na księżycu

..amerykanie byli na księżycu ale później niż ogłosili, samo pierwsze lądowanie było sfingowane i nie trzeba wcale być paranoikiem i fanem teorii spiskowych jeśli się logicznie do tego podejdzie - zdjęcia z lądowania, ówczesna sytuacja polityczna i losy pionierów. 

0
0
Portret użytkownika Krikom

Brawo komentującym. Ślepo

Brawo komentującym. Ślepo powtarzacie urojenia paranoika. A co to? w szybce odbija się koleś w bluzie! jest bez skafandra! Półczachy , może to zdjęcie zostało specjalnie obrobione w taki sposób i wrzucone do sieci aby takim oświeconym z muzgamu otwartymi na kłamstwa zaprogramować super kłamstwo. I jak te zombi powtarzają: nie ma marsa to pustynia w Nevada, księżyc jest w studio Kubricka a cały kosmos to hologram. A najlepsze jest to że się takim przygłupą wydaje że oni są wybrani :To Ci przebudzeni. W dupie byli i gówno widzieli ich świat to klawiatura i ekran. Gimbusy to przy was leszcze

0
0
Portret użytkownika conrado6743

Ale amatorka ta cała NASA

Ale amatorka ta cała NASA lubi kłamać tylko kłamstwa są upierdliwe bo trzeba cały czas pamiętać o masie szczegułów 

0
0
Portret użytkownika Mateo

A czy to nie odbicie Stanleya

A czy to nie odbicie Stanleya Kubricka, doglądającego planu filmowego? Rysów twarzy nie rozeznaję, ale kto wie?

0
0
Portret użytkownika Kmieciu

Cieciowi od rozstawiania

Cieciowi od rozstawiania dekoracji kazali w ostatniej chwili przed filmowaniem żeby wyzbierał swoje kiepy z planu, bo obciach będzie, i chyba nie zdążył Blum 3
 

1
0

 

Portret użytkownika spacepol

HA HA HA HA HA! 

HA HA HA HA HA! 
No cóż. Głupich nie sieją. Sami się rodzą. 
Żal mi tych, którzy w te spekulacje wierzą. 
Ach, gdyby tylko więcej wiedzy liznąć w szkole...... obyło by się bez takich...

0
-1
Portret użytkownika rotkod

A co ci szkodzi liznąć bez

A co ci szkodzi liznąć bez formalnej szkoły tej wiedzy ? Myślisz, że w akademiach to monopoliści na wiedzę, mądrość i prawdę ? Spekulacje ? To są pytania. Pytać zawsze trzeba, szczególnie jak coś jest uznane za pewne i nienaruszalne. A może wiedza dla ciebie to indoktrynacja. Wtedy wszystko jasne, za mało nas ogłupili, bo śmiemy zadawać pytania Smile .

1
0
Portret użytkownika Jaroslaw

Dla lemingów to jest zagadka

Dla lemingów to jest zagadka nie do odgadnieńcia.Natomiast nas takie informacje wcale nie dziwią, bo wiemy ze Ziemia jest płaska i nigdy nie było żadnego człowieka na księzycu.

1
-1
Portret użytkownika Kmieciu

A skąd! Już rycerze króla

A skąd! Już rycerze króla Artura udowodnili w "Monty Python's Quest for the Holy Grail", że Ziemia ma kształt banana Blum 3 ... A swoją drogą, żeby w XXI w. tak się cofać w rozwoju, żeby wierzyć w płaską (i może jeszcze kwadratową) Ziemię, to normalnie rozpacz ogarnia Sad ... Nic dziwnego, że NWO postępuje przy takim ogłupieniu Sad ...
 

1
0

 

Portret użytkownika Kimbur

A mówi się, że filmy

A mówi się, że filmy Amerykańców są najlepsze... tymczasem tutaj taka lipa!

2
0

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj