Czy faceci w czerni wpływają na amerykańskich prezydentów?

Kategorie: 

Źródło:

Tak zwani faceci w czerni, byli obiektem zainteresowania społeczności ufologicznych, już od wielu lat. Informacje na ich temat są dość nieliczne, ale zdaniem internautów, w ostatnim wywiadzie udzielonym przez rosyjskiego prezydenta Władimira Putina, dowiedzieliśmy się o nich nieco więcej albo przynajmniej potwierdzono ich istnienie.

   
Zgodnie ze szczególnie kontrowersyjną wypowiedzią prezydenta Rosji:

Rozmawiałem już z trzema prezydentami Stanów Zjednoczonych. Przychodzą i odchodzą, ale polityka pozostaje zawsze taka sama. Wiesz dlaczego? Ze względu na potężną biurokrację. Kiedy osoba zostaje wybrana, może mieć pewne pomysły. Wtedy przyjeżdżają ludzie z teczkami, dobrze ubrani, noszący ciemne garnitury, takie jak mój, z wyjątkiem czerwonego krawata, ponieważ noszą czarne lub ciemnoniebieskie. Ci ludzie zaczynają wyjaśniać, jak to się robi. I nagle, wszystko się zmienia. Tak się dzieje z każdą administracją.

Photos by Chip Somodevilla/Getty Images, Lintao Zhang/Getty Images.

Czy oznacza to, że zdaniem Putina, obce cywilizacje pod postacią facetów w czerni, bezpośrednio wpływają na politykę Stanów Zjednoczonych? Najprawdopodobniej nie chodziło mu o tych samych facetów w czerni o jakich myśli większość ufologów, a raczej o podwładnych wybitnie wpływowych osób, które poprzez wywieranie nacisku na światowe rynki finansowe, szantaże oraz pozbywanie się niewygodnych im osób kontrolują proces decyzyjny Waszyngtonu. Niezależnie od tego czy nazywamy ich Iluminatami, Masonami, Grupą Bilderberg czy Komisją trójstronną ich metody zawsze pozostają takie same. Oczywiście o tym co tak napawdę miał na myśli Władimir Putin wie tylko on sam.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika Rodak

Coś musi być prawdziwego z

Coś musi być prawdziwego z tymi osobami w ciemnych garniturach, o których pisze równiez Wiliam Bramley w książce "Bogowie Edenu"

0
0
Portret użytkownika cyryl

to nie faceci wczerni tylko

to nie faceci wczerni tylko racja stanu. po prostu sa jeszcze kraje gdzie interes jest wazniejszy od ideologi.

0
0
Portret użytkownika cyryl

to nie faceci wczerni tylko

to nie faceci wczerni tylko racja stanu. po prostu sa jeszcze kraje gdzie interes jest wazniejszy od ideologi.

0
0
Portret użytkownika qrwidzyndzel

"tylko za prezydentem Asadem"

"tylko za prezydentem Asadem" no nie do końca prawda bo przede wszystkim zgraja nie stała za Kadafim, lecz za tym co osiągnął i za co został zamordowany

0
0
Portret użytkownika baca

oczywiście że faceci w czerni

oczywiście że faceci w czerni wpływają na prezydentów... amerykańskich, rosyjskich, francuskich, na wszystkich... no może prawie wszystkich bo w sumie to tylko za prezydentem Asadem nigdy nie stała zgraja rabinów.

2
0
Portret użytkownika art

Z wielkiego prezydenta Trump

Z wielkiego prezydenta Trump stał sie Trampkiem poczciwym butem. I tyle zostało z wielkiego TRUMPA I Z JEGO ZAPOWIEDZIAMI ZMIAN. I tak wielki został małym prezydentem sługusem bez własnego zdania. cia te kurew.e ścierwo useaela wysyła gówno w czerni i oby ludzie się ocknęli, zrozumieli i wybili usmańskie gówno by nie śmierdziało. Trampek już śmierdzi i jest bezwładny.

0
0
Portret użytkownika Siusiak

Ja pierdziu. Artykuł taki

Ja pierdziu. Artykuł taki długi,że moźna się go nauczyć na pamięć po kilku przeczytaniach Biggrin

Chyba już wolę 15 metrowe akapity Bacy.

A tak w ogóle komu tu trzeba wyturlać dropsa aby dostać maila aktywującego profil? 3 razy próbowałem założyć konto. 4lata,2 i rok temu. Za każdym razem zatrzymało się na tym samym etapie. Wy tu macie jakieś zamknięte kółko wzajemnej adoracji czy ki hóij.

1
-1
Portret użytkownika Dragon_Reborn

"Za każdym razem zatrzymało

"Za każdym razem zatrzymało się na tym samym etapie"

 

Którym etapie? Weryfikacji przez mejla? Jeżeli nie dostałeś linka z "aktywacją", to spróbuj założyć konto na innym portalu, bo zakładam, że spam sprawdziłeś. Mam na wp.pl i działa bez problemu.

0
0
Portret użytkownika Ewenement7

Ja zalozylem tutaj konto 3

Ja zalozylem tutaj konto 3 dni temu bez zadnych problemów . Zajeło mi to 3 minuty .

Pozdrawiam

1
0

Skomentuj