Czy Księżyc może być hologramem?

Kategorie: 

Źródło: własne

Od kilku tygodni po sieci krąży nagranie sugerujące, że to, co uważamy za namacalne ciało niebieskie zwane Księżycem jest w istocie wielkim hologramem. Dowodzić mają tego nietypowe falowe anomalie.

 

Pojawiały się już różne, najbardziej fantastyczne teorie, z Księżycem w roli głównej, ale ta, które bryluje ostatnio przebija je wszystkie. Według niej Księżyc jest tylko hologramem.

 

Dowodzić mają tego liczne zdjęcia dokonywane za pomocą wielu teleskopów i przyczepionych do nich aparatów fotograficznych. Jako koronny dowód traktowane jest tak zwane falowanie powierzchni zaobserwowane wielokrotnie. Zwolennicy tej teorii spiskowej twierdza, że to wskazuje na to, że Księżyc nie jest rzeczywistym tworem tylko hologramem.

 

Według tej teorii fakt, że widzimy ciągle tylko jedną stronę Księżyca jest dowodem na to, że starano się uprościć całe przedsięwzięcie. Traktowane jest to jak oszczędność zasobów. Druga teoria zakłada, że na orbicie rzeczywiście znajduje się obiekt odpowiadający wymiarami Księżycowi, ale to, co widzimy to tylko skrywający go hologram.

 

Jako dodatkowy dowód przedstawia się też kilka ogólnie znanych faktów, jak ten, że ludzkość rezygnuje od dawna z wysyłania jakichkolwiek sond na Księżyc i skupia się na Marsie. Wydaje się to przecież nielogiczne, ale przy założenie, że znajduje się tam rzeczywiście cos innego niż widzimy, może skłonić do innego spojrzenia na to zagadnienie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika robertcb

Każdy może sam sprawdzić i na

Każdy może sam sprawdzić i na własne uszy się przekonać że Księżyc jest realnym obiektem.
Nalezy wysłać sygnał radiowy w kierunku Księżyca i po 2,5 sekundach usłyszy się echo.
Należy tylko przejść się do klubu krótkofalarskiego który specjalizuje się w takich łącznościach.
Wpiszcie w google: eme echo

0
0
Portret użytkownika H.R.

To nieco porażające, że w XXI

To nieco porażające, że w XXI stuleciu, ludzie rzekomo wykształceni, potrafią wymyślać takie farmazony na temat Księżyca. Zupełnie, jakby nie chodzili do szkoły. A co w takim razie mogą powiedzieć o pływach morskich, o zmianach pogody zależnie od fazy Księżyca, o wzroście, lub spadku żerności zwierząt zależnie od fazy satelity, czy fatamorgana byłaby w stanie swoją nieistniejącą masą stabilizować położenie ziemskiej osi obrotu w przestrzeni, co mogą rzec nt. zniekształcania obrazu w teleskopie optycznym z powodu falowania ziemskiej atmosfery??? Co powiedzą na temat elektryczności? Czy napewno istnieje??? Co powiedzą o szkole i czy warto było rzucać na nią kamieniami, zamiast do niej chodzić??? Drogi autorze, nie zajmuj się "naukowymi" opracowaniami jakichś buszmenów, bo to nie przysporzy ci powagi. Proszę.

0
0
Portret użytkownika pixel

Pływy morskie są spowodowane

Pływy morskie są spowodowane grawitacją. Jeśli za hologramem Księżyca kryje się obiekt o podobnej wielkości to również może grawitacyjnie oddziaływać na wodę na Ziemi. Nie wiem co ma faza księżyca do pogody. Żeby w 100% zrozumieć powód zmiany zachowania zwierząt musiałbyś z nimi porozmawiać, obserwacje mogą być błędnie interpretowane. Następna rzecz również dotyczy grawitacji którą opisałem na początku. Dalej to ty już chyba jedziesz na twardych proszkach.

0
0
Portret użytkownika heddon

Kolejna teoria spiskowa

Kolejna teoria spiskowa powstała ze zwykłej głupoty - braku wiedzy, niedouczenia oraz ogólnego zidiocenia. kiedys ludzie zabierali głos, kiedy mieli wiedzę na temat. kto był niekumaty, ten się nie odzywał

0
0
Portret użytkownika kar

Księżyc nie jest hologramem,

Księżyc nie jest hologramem, byłem tam. Jeżeli myślicie, że jedynym sposobem transportu są tradycyjne loty kosmiczne to jesteście w błędzie.

0
0
Portret użytkownika Paezjuszo

W takim razie wyjaśnij mi

W takim razie wyjaśnij mi dlaczego jestem w błędzie sądząc, że tradycyjne loty kosmiczne to jesyny sposób na podróż tam?

 

0
0
Portret użytkownika MrBongos

Mnie bardziej zainteresowaly

Mnie bardziej zainteresowaly te blaski po ciemnej stronie ksiezyca, zwlaszcza podczas max zoomu (4:20min) w dolnym lewym rogu widac nawet dziwna kopule lub jajo dziwnie widoczne posrod cieni Wink

0
0
Portret użytkownika rjd

ksieżyc nie może byc

ksieżyc nie może byc hologramem ponieważ gdy jest pełnia przez pare dni nie moge spać podobnie jak inni

0
0
Portret użytkownika pilip

zgadza się:) ja osobiscie

zgadza się:) ja osobiscie męczę się z uśnięciem, w nocy przebudzam się częściej a jakość snu jest zdecydowanie gorsza.

0
0
Portret użytkownika rozumiem

Naprawdę ? To straszne,

Naprawdę ? To straszne, polecam [ciach] lub sporo proszków na sen . Człowieku co ma wspólnego nasz zegar biologiczny ,który decyduje czy jesteś w skrajnym wyczerpaniu i musisz iść spać do ogromnej wielkości globu powstałego na skutek oderwania się od wielkiej kuli magmy .
 
 
CO DO TEMATU """
 
Libracja (od łacińskiego libra − waga, librare − kołysać się w równowadze) – powolne wahania, zazwyczaj bryły jednego ciała niebieskiego, obserwowanego z powierzchni innego, ale także − cykliczne wahania długości orbitalnej naturalnych satelitów planet oraz niektórych elementów ich orbit, powodowane rezonansami ich okresów obiegów (np. u kilku większych księżyców Saturna). W przypadku Księżyca termin ten określa pewien rodzaj ruchów globu księżycowego, oglądanych z Ziemi, a objawiających się drobnymi okresowymi przemieszczeniami szczegółów widocznych na tarczy Księżyca względem jej środka i brzegu. Librację Księżyca odkryłGalileusz w 1637 roku; niemal jednocześnie badał ją także Heweliusz. Okres obrotu Księżyca wokół własnej osi jest zsynchronizowany z okresem obiegu dookoła Ziemi. Zatem zwraca się on do naszej planety zasadniczo cały czas tą samą stroną. Zjawisko libracji pozwala jednak oglądać z Ziemi wąski pas brzegowy drugiej strony Księżyca. Odpowiednio długo prowadzone obserwacje pozwalają zobaczyć 59% jego powierzchni.
 
 
 
Źródło WIKIPEDIA .
DZIEKUJE Z POWAŻaniem nie zasługujecie by poznać me imie .

0
0
Portret użytkownika eqler

Czyli ta cała "libracja" to

Czyli ta cała "libracja" to coś normalnego? Jakie wachania powierzchni? Do tego powolne? Z jaką prędkością ta fala przeszła po powierzchni Księżyca? Nie chce mi się teraz liczyć, ale to pewnie jakieś 0.5 tyś. km/sek. Po takiej fali sejsmicznej musiałyby być widoczne zmiany na powierzchni, jakieś potężne kłęby księżycowego pyłu, wyniesione (bez atmosfery księżycowej przecież) na setki kilometrów ponad powierzchnię Księżyca! No chyba że Księżyc jest z gumy. 

 
Jeżeli to video to nie fake, to jest to niezły zonk. Logika, kolego, logika... 
 
Galileusz i Heweliusz tylko potwierdzają, że takie dziwne zachowanie powierzchni Księżyca jest zauważalne od samego momentu możliwości jego obserwacji przez teleskop. 
 

 

0
0
Portret użytkownika eqler

Czyli ta cała "libracja" to

Czyli ta cała "libracja" to coś normalnego? Jakie wachania powierzchni? Do tego powolne? Z jaką prędkością ta fala przeszła po powierzchni Księżyca? Nie chce mi się teraz liczyć, ale to pewnie jakieś 0.5 tyś. km/sek. Po takiej fali sejsmicznej musiałyby być widoczne zmiany na powierzchni, jakieś potężne kłęby księżycowego pyłu, wyniesione (bez atmosfery księżycowej przecież) na setki kilometrów ponad powierzchnię Księżyca! No chyba że Księżyc jest z gumy.
Jeżeli to video to nie fake, to jest to niezły zonk. Logika, kolego, logika... 
Galileusz i Heweliusz tylko potwierdzają, że takie dziwne zachowanie powierzchni Księżyca jest zauważalne od samego momentu możliwości jego obserwacji przez teleskop. 

0
0
Portret użytkownika baca

spoko - aron jasnopomroczny

spoko - aron jasnopomroczny je pozna - a potem nam twoje imię przepowie... a jak już "zasłużymy" aby je poznać - ty zasłużysz aby ci zmienić nicka Smile

0
0
Portret użytkownika pasjonat

no faktycznie o odrzucie

no faktycznie o odrzucie silnika rakietowego od skał w kosmosie to chyba chetnych nie bedzie Smile

0
0

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika b@ron

pasjonat...nie przesadzaj,

pasjonat...nie przesadzaj, nowości technologiczne są potrzebne...może odrzut od asteroidy nie jest dobrym pomysłem, ale asteroida jako holownik ???...pomyśl...wspólnie na tym portalu, być może uda nam się zrobić nowy sposób napędu Wink

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Homo sapiens

Księżyc jest zaprojektowany

Księżyc jest zaprojektowany by istnieć koło Ziemi i wywiera na nią działanie. Niewiem czy hologram by takie działanie wywierał. Księżyc jest potrzebny, musi mieć związek z funkcjami życiowymi na tej planecie.
ISTNIEJĄ 2 koncepcje pochodzenia życia: 1) Na drodze spontanicznej
,przypadkowej, (SAMOdziejnej) syntezy. 2) Poprzez projekt i konskrukcję.

Z dotychczas przeprowadzonych badań wynika , że najprostsza żywa komórka
(maszyneria transkrypcyjno--translacyjna) ma WSZELKIE cechy układu
zaprojektowanego umyślnie (jak to ujął Richard Dawkins), co zostało dodatkowo
potwierdzone:

-Teoretycznym testowaniem teorii alternatywnych.

-Testowaniam doświadczalnym w laboratoriach całego swiata (Miller, Szostak
,Orgel, Shapiro i. in..).

WNIOSEK- Żywa komórka nie powstaje SAMOistnie = ZYCIE ZOSTAŁO ZAPROJEKTOWANE.

DLACZEGO: ponieważ obiekty , które mają WSZELKIE CECHY UKŁADU ZAPROJEKTOWANEGO
muszą mieć swojego projektanta (a jeżeli ktoś twierdzi , że dany układ nie ma
takich cech, ponieważ nie ma na nim etykietki : "made in heaven", to popełnia
błąd logiczny
http://popotopie.blogspot.com/2013/10/ewolucja-czy-stworzenie.html  

0
0

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika zŁo3000

księżyc to nadmuchana gumka

księżyc to nadmuchana gumka lekko zakurzona Wink amerykanie tego kondona prawie przebili i dlatego nie wracają

0
0
Portret użytkownika Bender

 Moim zdaniem ksiezyc jest

 Moim zdaniem ksiezyc jest satelita stabilizujacym. Zainstalowany po wojnie atomowej sprzed tysiecy lat, ktora oslabila grawitacje ziemska i spowodowala potezne powodzie zwane przez mitomanow potopem.

0
0
Portret użytkownika Kazek12

Wszystkie ciała niebieskie i

Wszystkie ciała niebieskie i nawet wszyscy ludzie to falowe manifestacje  energii, która może się przejawiać w różny sposób  -  w  postaci fali  lub cząsteczek.

0
0
Portret użytkownika jaa

jeżeli ktoś by wysłał

jeżeli ktoś by wysłał jakiegoś satelitę z kamerą za Księżyc to z punktu tego satelity Księżyc wirowałby wokół własnej osi? I ten satelita mógłby nagrać kamerą jak Księżyc się obraca wokół własnej osi? Tak żeby było wyraźnie widać, że wiruje? Pewnie nie, bo to by znaczyło jednocześnie, że z punktu widzenia Ziemianina też musiałby być inaczej widoczny. Bo gdy satelita nagrywałby tę stronę, która jest widoczna z Ziemi to siłą rzeczy z Ziemi musialby być widoczna ta druga. Bo, o ile podobno z perspektywy Ziemi, Księżyc podobno rotuje i porusza się po orbicie w sposób, który nie pozwala ludziom zobaczyć Księżyca inaczej niż go widzimy, o tyle z innej perspektywy powinno być inaczej. No, chyba, że tak naprawdę się nie obraca wokół własnej osi a jedynie w półosi lub coś koło tego.  

0
0
Portret użytkownika jaa

Kilka razy zdarzyło mi się,

Kilka razy zdarzyło mi się, że gdy nagle, bezwiednie i bez zamysłu, spojrzałem w niebo to widziałem przez ułamek sekundy jakby światło gwiazdy albo czegoś w tym stylu co znikało od razu gdy tylko moja świadomość zarejstrowała, że to widzi. Nawet w dzień. Bez względu na chmury itp. O ile to nie jakaś wada wzroku to by to mogło oznaczać, że rzeczywistość jest faktycznie jakąś projekcją lub jest w jakiś sposób kontrolowana. Kiedyś czytałem, że na orbicie krążą jakieś satelity nie wyprodukowane przez naszą cywilizację. Być może, jeżeli faktycznie są, to nie tylko krążą ale może i kontrolują i przesyłają w te i we wte informacje a być może nawet, nadając na częstotliwościach odpowiednich dla organizmów żywych, przesyłają nam lub innym organizmom jekieś polecenia, komunikaty i wiele innych, różnych danych. I, być może, je od nas odbierają. Co jeszcze może świaczyć o tym, że świat jest nie tyle hologramem ile pewnego rodzaju projekcją służącą nam do przejścia do jakiegoś innego poziomu egzystencji? Fakt, że na przykład pod wpływem emocji, uczuć itp. świat wydaje się nam albo bardzo dobry, piękny itp. albo wręcz odwrotnie zły, okrutny, chory itp. I co więcej te odczucia często mogą ulegać zmianie, rozproszeniu albo wzmocnieniu. W zależności od tego czy ktoś inny zrobi coś co je wzmocni lub zmieni na inne. Albo na przykład to, że to co robimy, czy jesteśmy dobrzy dla innych, lub wręcz odwrotnie, ma wpływ na to co się potem z nami dzieje. Jeżeli ktoś nie wierzy, że to działa, to niech sobie przypomni ile razy coś co miało być pewne okazało się nierealizowalne. A działo się tak najczęściej po tym gdy ktoś zaczął robić coś co było sprzeczne z jego wcześniejszą postawą, która utorowała mu ścieżkę do tego sukcesu, który miał być taki pewny. Takie zależności świadczą o istnieniu mechanizmów, które je wytwarzają, utrzymują i kontrolują. Księżyc jest elementem takich mechanizmów. A falowanie, o ile to nie błąd aparatów, bo może jednak tak, może być skutkiem przesuwania się Księżyca względem Ziemi i Ziemi względem Ksiżeyca. Oczywiście może też być efektem na przykład tego, że Ziemia znajduje się w innej częstotliwości czasoporzestrzennej. Albo drgań Księżyca. Bo, prawdopodobnie Księżyc nie tyle obraca się wokół własnej osi, ile próbuje się obracać, ale siły wynijakące z jego specyficznej budowy mu na to nie pozwalają. Gdyby rzeczywiście obracał się wokół własnej osi to fakt oddalania się od Ziemi miałby wpływ na jego rotację albo przynajmniej na zakres widzialnej powierzchni. I na przykład tysiąc lat temu musiałby wyglądać inaczej niż dzisiaj. A nic o tym nie wiadomo. Poza tym przypuszczam, że jakieś zbliżenia innych planet US do Ziemi miałyby a przynajmniej powinny mieć wpływ na rotację Księżyca co też powinno, przynajmniej czasowo, zmienić jego ruch wirowy i tym samym sprawić, że widzielibyśmy chociaż część z tego co nie widzimy. Ciekawe jest też to dlaczego orbita Księżyca jest taka specyficzna. Wręcz niemożliwa do zrealizowania w sposób przypadkowy czyli wyłącznie naturalny. 

0
0
Portret użytkownika StefanFspanialy

hahahaha masz to samo co ja

hahahaha masz to samo co ja ....sie zastanawialem nad przyczyna tego zjawiska , a widze ze wiecej osob cos ma podobnego

0
0
Portret użytkownika Io600

Księżyc jest prawdziwy, to

Księżyc jest prawdziwy, to Ziemia jest hologramem, bo nasze świadomości znajdują się pod powierzchnią Księżyca i są projektowane na powierzchni Ziemi. Tutaj wcale nie ma życia. Powierzchnia Ziemi na prawdę jest jałowa jak ta na Marsie.  Świadmości są hodowane w Księżycu i rodzą się jako nowe matrixowe hologramy na Ziemi. Być może kiedyś pojawi się taka świadomość, która dozna oświecenia i rozwikła naturę Maji, uwalniając się od hologramu. Będzie to Budda, a po nim Jezus i tak w kółko. Prawdopodobnie, bo za którymś razem tak może nie być.  Kiedy tak się dzieje, to rodzi się przebudzony. Później wstaje i uwalnia się z łoża snu, skrytego gdzies pomiędzy słojami świadomości wnętrza mrocznego Księżyca. Tam czeka już na niego Morfeusz, który z grupą przebudzonych wpływa na Ziemię zmieniając jej holograficzną powłokę tak, by ludzie się kiedyś w końcu przebudzili i odlecieli Księżycem razem tam, skąd wszyscy pochodzimy..

0
0
Portret użytkownika Mastha

O super, na prawdę faluje -

O super, na prawdę faluje - zobaczcie. A pomyślał ktoś że to efekt pikselizacji i odświżania obrazu? Pewnie nie, łatwiej jest łapać każdą bzdurę którą jakiś głupek wymyśli i brać ją za prawdę.

0
0
Portret użytkownika pasjonat

Na tym filmie mamy blad

Na tym filmie mamy blad przelicznika proporcji obrazu wystepujacy w urzadzeniach ze starym typem przetwornikow ADC. objawia sie to ponownym przeliczeniem wspolczynnika proporcji i korekcja co oko widzi jako falowanie. Tak naprawde uklad graficzny przesuwa pixele o wielokrotnosc formatu wejsciowego przetwornika ktorego podstawa jest cyfra 2 a potega wielokrotnosc dwójki

0
0

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika ZajacTM

Ehh.. wiekszość już nie

Ehh.. wiekszość już nie pamięta vhs . Taki efekt jak na zwichrowanej taśmie - wystarczy nagrywac z tv nie zapominając o podłożeniu farelki pomiedzy kamerą  nim aby  symulowała "falowanie atmosfery" Smile 

0
0
Portret użytkownika Domino

To nie żaden cholerny

To nie żaden cholerny hologram tylko bazy obcych. Mam w domu teleskop i nie raz byłem świadkiem jakichś dziwnych manifestacji na powierzchni księżyca. Oni muszą mieć tam potężne kompleksy podziemnych baz między kraterami. Są tam też jakieś dziwne wieże. Nie wykluczone, że po ciemnej stronie jest więcej "ciekawych rzeczy". To, że NASA nie mówi Nam całej prawdy wiadomo od dawna. Wszystkie misje Apollo były również ukierunkowanie na zbadanie tych anomalii. Nawiązano kontakt z inteligentną rasą. Wyraźnie dostali ostrzeżenie od obcych, żeby nie "zakłucać" ich pracy. Po locie Apollo 17 przerwano wyprawy na srebrny glob.

0
0
Portret użytkownika pasjonat

po 2 stronie jest tylko jedna

po 2 stronie jest tylko jedna warta uwagi "wieża" Babel ma ok 30 km wysokosci... i wygląda na formacje skalna
 
kształt uzyskany metoda skaningu z danych z lat 60tych 

0
0

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Pacal

Musz sobie pogratulować tu

Musz sobie pogratulować tu trafności typowań. Natknąłem się na tytuł tego artykułu i od razu wiedziałem kto jest jego autorem! Nie pierwszy to raz!

0
0
Portret użytkownika j23

Wszystko jest hologramem cała

Wszystko jest hologramem cała materia ,objawia się tylko wtedy gdy jest obserwator inaczej jest tylko energią i informacją o czym wiadomo od dawna ,to co nazywamy realnym światem jest wirtualem do tego składającym się z niezliczonych poziomów równoległych rzeczywistości ,ale dla przeciętnego zjadacza bułek

0
0
Portret użytkownika baca

księzyc jest hologramem? no

księzyc jest hologramem?
no to dobrze ale nawet jeśli założyć że to prawda to powstaje pytanie:
po co robić hologram Księżyca Księżycowi?
no po co?
równie dobrze można "ukryć" Saharę wyświetlając nad nią hologram Sahary...
Sahary nie będzie widać tylko lologram Sahary... no i rónież będzie falowało...
a ten koleś który na jewtubie "potwierdził" hologram Księżyca będzie mógł potwierdzić jeszcze Saharę...
 

0
0
Portret użytkownika Roskosmos

To dlatego NASA wzbrania się

To dlatego NASA wzbrania się przed skierowaniem Teleskopu Hubble'a na tarczę Księżyca. Wielokrotnie mówiono nam że atmosfera ziemska zniekształca obraz gwiazd. Należy się zastanowić czy to prawda w ogóle? Księżyc jest hologramem bo Kosmici zasiedlają jasną stronę Księżyca albo jest tam zamaskowana przez hologram gwiazda śmierci.

0
0

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Dokładnie oni chcą teleskopem

Dokładnie oni chcą teleskopem Hubbla robić ostre zdjęcia księżyca to tak jakby jadąc autostradą robić Nikonem D5100 z obiektywem Nikkor300 zdjęcia aut jadących na przeciwnym pasie.

0
0
Portret użytkownika nowoczesny

wcale bym sie nie zdziwił

wcale bym sie nie zdziwił jakby UFO by było na księzycu ponieważ tam jest mnóstwo wartościowego paliwa. Na księżycu jest hel 3 który mozna przetworzyc na tryt,

0
0
Portret użytkownika b@ron

jak już kiedyś wspominałem,

jak już kiedyś wspominałem, jeśli żyjemy w klatce hodowani dla jakiejś zaawansowanej rasy, cały kosmos może być hologramem wyświetlanym nam po to byśmy nie widzieli rzeczywistości dookoła klatki oprócz księżyca, chodzi również o gwiazdy i słońce

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex 2

[email protected] Przyjacielu zrób

[email protected]... Przyjacielu zrób sobie mała przerwę... w IM i ZNZ...:)
Hologramowy Wszechświat istnieje owszem, ale jako zmaterializowany i dotykalny.
Fizyka kwantowa dochodząc do wniosku, że jest on zmaterializowaąa myślą nazywa to hologramem.. Bo jakże inaczej mogłaby to nobliwie określić?
Zmaterializowaną myślą Boga?...
No nie ... To takie "nie naukowe" określenie...
"Hologram" to już coś...
 I na pewno nie jesteśmy w klatce po za tą, którą sami sobie budujemy własną świadomością.... Pozdróweczko...
 

0
0
Portret użytkownika b@ron

Angelus Maximus Rex 2...no

Angelus Maximus Rex 2...no właśnie w tej sprawie myślę inaczej...to tylko moje założenia których tylko nie wykluczam i nie będę się upierał że mam rację no ale...cyt...
"Hologramowy Wszechświat istnieje owszem, ale jako zmaterializowany i dotykalny" ...dotykalny jest tylko ten  w którym żyjemy...wszystko poza ziemią to tylko naukowa paplanina wpajana nam od pokoleń , byśmy uwierzyli ...czy był ktoś na księżycu , marsie , jowiszu itp. żeby potwierdził że istnieją ??? nie ...opieramy się tylko na wpajanej nam "wiedzy" lub tym że patrząc w teleskop są widoczne...a czy oglądając film w tv, akcja filmu dzieje się naprawdę ??? ...nie ...telewizor wyświetla tylko to, co jest przygotowane w studiu...jeśli "leminga" programuje się nawet przez tv , to być może są dużo bardziej zaawansowane technologie sterowania ...
w jednym z moich artykułów pisałem iż nie rozumiem jak może działać silnik odrzutowy w próżni...no i nie rozumiem...pomimo oburzenia innych ...to może być ta klatka...mamy się nie "rozejść po kosmosie" ...albo wręcz odwrotnie...wcale tam próżni nie ma i latamy tam już od wieków ...jednak nie wszyscy...my mamy myśleć że to wszystko jest tak daleko że nie da rady...
piszesz cyt...
"Fizyka kwantowa dochodząc do wniosku, że jest on zmaterializowaąa myślą nazywa to hologramem.. Bo jakże inaczej mogłaby to nobliwie określić?
Zmaterializowaną myślą Boga?...
No nie ... To takie "nie naukowe" określenie..."
...no właśnie tu możesz mieć rację , jednak...naszym bogiem może być każdy, kto potrafi materializować myśli ...może to być jedna istota, a mogą być ich setki...oni znowuż mogą mieć swoich bogów/stwórców...dlaczego?...bo myśl wychodzi ze źródła...a oni też jakoś powstali...a co jest tym jedynym źródłem...itd.
również pozdrawiam.

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pasjonat

Panie nie praw pan herezji

Panie nie praw pan herezji Smile silnik rakietowy takze jest silnikiem odrzutowym (oba wykorzystuja zjawisko odrzutu)
Silnik turbowentylatorowy o ktorym wspomniales nie ma skad w prozni zassac powietrza. Obieg typu Braytona-Joule'a.

0
0

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj