Dlaczego zwierzętom nie można dawać ludzkich imion?

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Zdarza się, że niektórzy ludzie nadają zwierzętom ludzkie imiona. Okazuje się, że nie należy lekceważyć tego wyboru , bo w konsekwencji mogą wystąpić problemy, które dotykają zarówno pupila, jak i jego właściciela.

 

 

Kościoły chrześcijańskie zakazują nadawania zwierzętom ludzkich imion. Co więcej, Piśmie Świętym zapisano, iż jest to grzech. Uważa się również, że zwierzęta z ludzkimi imionami żyją krócej, częściej chorują, a także wykazują apatię lub agresję.

Zdaniem ezoteryków ludzkie imiona są dużym obciążeniem energetycznym dla naszych ulubieńców. Siła imienia ludzkiego jest zbyt ciężka dla zwierząt co nie dotyczy pseudonimów lub przezwisk, które brzmią słodko i mogą mieć pozytywny wpływ na nasze czworonogi. Abstrahując od całego tego mistycyzmu, najbardziej chodzi chyba o to, że zwyczajnie czujemy się głupio, gdy odwiedza nas znajomy, który nosi to samo imię, co na przykład nasz pies, czy kot.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika zvvierzak

He he ale piardy. Czy ta

He he Smile ale piardy. Czy ta zasada tyczy się też imion ludzkich w innych językach? Wydaje mi się, że nie. Mój kot - Hanuman (imię hinduskie) żyje już 16 lat i jest normalny.  Normalny jak na kota oczywiście. Czyli - jeśli nazwę kolejnego kota Brajan to będzie chyba ok. Kolejna kwestia do rozważenia - co z imionami bogów lub demonów? Czy jeśli nazwę czarnego kota np. Diabeł lub Lucek (od Lucyfera) to czy ten kot kiedyś, we śnie, przegryzie mi aortę? Czy kot o imieniu Zeus będzie raził prundem? Do czego zasadniczo zmierzam? Otóż, jeśli teoria wysnuta przez autora tego zacnego... artykułu(?) okazałby się prawdziwa, możemy chodować zwierzęta obdarzone nadnaturalnymi możliwościami. Kiedyś miałem też krowę (poważnie) o imieniu Magda - nazwaną tak na cześć kuzynki ze względu na równie okazałe cyce. Dawała ogromne ilości dobrego mleka. Krowa oczywiście, bo kuzynka ile mleka daje to nie wiem. 

0
0
Portret użytkownika px

dobrze że moje koty nazywałem

dobrze że moje koty nazywałem nieludzko może dlatego jeden żył 14 lat i umarł naturalnie nie miał ani jednego guza

0
0
Portret użytkownika klaskon

Mój pies nazywa się Hassan,

Mój pies nazywa się Hassan, póki co nic o allahu nie szczekał Smile

Drugi pies zwie się Akira jap. Jasność - niestety psina dalej jest cała czarna Sad

0
0
Portret użytkownika łysy

Andrzej, Marousz, Przemek,

Andrzej, Marousz, Przemek, Roman i Wladek jakos nie wydaja sie pboiazeni energetyczni xd

ciagle glodni

1
0
Portret użytkownika Sebastian

Jeśli chodzi o pierdoły

Jeśli chodzi o pierdoły zawarte w artykule ,zwłaszcza fragment o tym ,że takie psy żyją krótko są agresywne i ogólnie nieszczęśliwe.Kilka dni temu odszedł pies sąsiadki Oskar lat 20 ,nie mal do końca zdrowy i łagodny jak baranek.

2
-1

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika nikt-xxx

Moje tygrynie są w pełni

Moje tygrynie są w pełni upodmiotowione. Imię, zdrobnienie, pseudonim i funkcja. Są zadowolone, mocne na ciele i umyśle. Przykład: Balbina - Balbi - "Latające Sztylety" - Caryca. Smile

1
0
Portret użytkownika cvb

Trolla można pogonić a tallin

Trolla można pogonić a tallin jest tu nie do ruszenia niezależnie jakiego"pierda" stworzy. Coś mi się widzi że tallin to alter ego najglowniejszego admina Smile

1
0
Portret użytkownika Kmieciu

E, pierdoły (jak zwykle)...

E, pierdoły (jak zwykle)... Poziomy energetyczne imion w 12 wymiarach astralnych i jednym schizotronicznym, i inne takie jak z sekty scjentologów - brakuje tylko groźby, że jak się piesa nazwie np. Wojtyła czy tam inny Jebediasz czy Ahmed (ofkors ja bym swojego piesa w życiu tak nie skrzywdził Blum 3 ) to przyleci zły Lord Szatan w kosmicznym F-16 i nas zje, albo co gorsza zje nam wszystkie Biblie (a to by była apokalipsa Blum 3 )...
 

0
-2

 

Portret użytkownika Jaśko Korkowiec

Ja wiem. A dlatego, że takie

Ja wiem. A dlatego, że takie ksywki daje się głównie trolom

1
-2

"Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz... Nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm"     Cz. Miłosz

Portret użytkownika anarchisten

bo jest zbyt obciążająca

bo jest zbyt obciążająca energetycznie dla osoby, która ją nosi np. może chorować.

1
-2

Skomentuj