Domniemane zdjęcie reptilianina pojawiło się na forum 4chan

Kategorie: 

Źródło: dreamstime

Reptilianie, domniemana rasa jaszczuropodobnych humanoidów, które niegdyś miały sprawować bezpośrednią władzę nad ludźmi, na przestrzeni lat, była obiektem wielu kontrowersji. Większość doniesień na temat ich istnienia pochodzi z interpretacji starożytnych mitów, poczynianych przez teoretyków spiskowych. Jednak tym razem okazuje się że Reptilianie pojawili się w najbardziej niespodziewanym z miejsc czyli na forum 4 chan.

 

Tajemniczy post o nazwie “24489 Taken Aprox 24 miles north west of Luke Airforce Base Phoenix Az. Lab H4C" miał pojawić się na forum 4chan pomiędzy północą a drugą rano na poświęconej polityce kategorii /pol/. Zdjęcie miało zawierać obcego z żółtymi łuskami na twarzy i czarnymi oczyma, który patrzył się wprost w aparat. Oczywiście, każdy kto kiedykolwiek poruszał się po 4chanie zdaje sobie sprawe z tego, że tego typu zdjęcia pojawiały się tam w przeszłości. Cała zabawa polega jednak na tym, że w tym wypadku, tuż po opublikowaniu postu całe forum 4 chan zostało wyłączone. Po ponownym urochomieniu forum, zarówno zdjęcie jak i post zniknęły bez śladu.

Największe kontrowersje w tej kwestii budzi fakt, że do tej pory nikt nie udostępnił rzeczywistego zdjęcia z tego zdarzenia. Pojawiają się nawet głosy, że zdjęcie samoistnie usuwało się z komuterów ludzi, którzy je pobrali. Obecnie w internecie, mamy doczynienia z klasycznym chaosem informacyjnym. Podczas poszukiwań natrafiłem na co najmniej kilka rekonstrukcji, przeróbek i zdjęć które wyglądają jak oczywiste zabawy z photoshopem, ale nic co mogłoby skłonić kogokolwiek do uwierzenia że rzeczony reptilianin to coś więcej niż zwykłe oszustwo.

Naturalnie, najbardziej prawdopodobne wyjaśnienie nasuwa się samo. Należy pamiętać, że /pol/ to dokładnie to samo forum, które sprankowało większość amerykańskich stacji telewizyjnych, które opowiadały o dewiacjach seksualnych Donalda Trumpa i jego zamiłowaniu do animowanej pornografii. Nie wykluczone, że jest to kolejny z tego typu żartów mających za zadanie zainteresować sobą rzesze internautów. O ile chodziło właśnie o to, to zadanie zostało wykonane, ale internetowe śledztwo w tej sprawie dopiero się rozpoczęło.

Linki dla zainteresowanych tematem:

http://boards.4chan.org/pol/thread/113782058

https://www.reddit.com/r/conspiracy/comments/5vpihy/4chan_alien_selfie_l...

http://heavy.com/social/2017/02/4chan-alien-reptilian-reptoid-picture-ph...

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Tra wielka kosmiczna i

Trwa wielka kosmiczna i duchowa bitwa ! L.A Marzulli napisał nawet na jej temat książkę, nosi tytuł "Cosmic Chess match - Kosmiczny szach mat". Marzulli pisze w niej, że sztorm na morzu, gdy łódz tonęła został wywołany przez szatana, ale Jezus swoją Boską Mocą uspokoił morze. Trochę o tym zmaganiu się duchowych sił jest w tym filmie:

Stulecie Fatimy - Nowy kulturkampf - Krajski, Alex Jones 25.02.2017

https://www.youtube.com/watch?v=jmzQgw2mxz4

2
-1

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Paweł

Bardziej już uwierzę w

Bardziej już uwierzę w bliskie spotkania 3 stopnia które miały miejsce np we Francji w 1954 roku na przestrzeni paru miesięcy,wtedy było setki świadków,prości ludzie z prowincji widzieli materialne obiekty i ich załogantów,którzy raczej unikali bezpośredniego kontaktu...ale goście tego portaliku pewnie nic o tych wydarzeniach nie wiedzą tylko wierzą że np królowa Elżbieta jest jaszczurem haha bo Icke tak twierdzi

1
0
Portret użytkownika Herakliuszka

Wszystko wskazuje na to że to

Wszystko wskazuje na to że to nasi bracia stworzeni na wzor i podobnieństwo naszego bozia.

0
0
Portret użytkownika konix

zajeb... sa te zdjecia takie

zajeb... sa te zdjecia Smile takie przerobki robilem w paint'cie po pijaku 20 lat temu jak mi sie nudzilo Smile czekam na posta w stylu "Sensacja ! We wsi pod Wabrzeznem w piwnicy pani Zofii znaleziono arke przymierza, odkryl ja wnuk wyjmujacy z niej sloiki z kompotem  " Smile

1
0
Portret użytkownika Terenia z Torunia

Panie, Panowie cud na "Inne

Panie, Panowie cud na "Inne Medium".

Padło magiczne słowo "domniemane" i to nawet w samym tytule.

 

0
0
Portret użytkownika Homo sapiens

Ciekawe jaka jest prawda z

Ciekawe jaka jest prawda z rasami ludzi na Ziemi, czy geny ludzi zostały osłabione po potopie i większość ras jest czarnowłosa ? Bo w Paracas odnajduje się złotowłosych ?

2
0

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Siusiak

Zaglądam na 4chana od 3 lat.

Zaglądam na 4chana od 3 lat. Jeśli to zdjęcie faktycznie się tam pojawiło po czym zostało nagle usunięte to coś w tym musi być. Ale wątpię. Każdy na 4chanie wie,że pol jest najbardziej pilnowanym działem. Takie typu zdjęcia jeśli się pojawiają to tylko na -b-

0
0

Skomentuj