Duch Jana Pawła II podróżuje z Papieżem Franciszkiem!

Kategorie: 

Źródło:

Katolicy z całego świata byli mocno zaskoczeni w ostatnich dniach, kiedy zobaczyli w telewizji coś tajemniczego i niewyjaśnionego. Wiele osób twierdzi, że widziało ducha Jana Pawła II, który jechał z Franciszkiem w papa mobile. Takim pojazdem wożono Ojca Świętego w Meksyku podczas jego wizyty w Ameryce Południowej.

 

 

 

Ogromna liczba widzów jest przekonana, że na pustym siedzeniu za Franciszkiem pojawił się poprzedni Przywódca Kościoła Katolickiego, który, jak wiemy, zmarł w kwietniu 2005 roku. Jeśli przyjrzeć się bliżej, można rzeczywiście zobaczyć coś, co przypomina głowę mężczyzny z białą piuską. Znaleźli się oczywiście i tacy, którzy są dość sceptyczni w odniesieniu do przedmiotowego zdarzenia.

 

Warto zauważyć, że już od wielu lat istnieją pogłoski o duchu poprzednika w otoczeniu Franciszka. Plotka głosi, że postać Jana Pawła II często pojawia się w Watykanie. Uważa się, że papież był bardzo oddany swojej pracy, a nawet po swojej śmierci, nie mógł opuścić świata. Można przypuszczać, że Następca Piotra postanowił, jak w dawnych czasach, przejechać się w papa mobile na oczach wiernych. 

 

Wątpiący, jak można się spodziewać, próbują inaczej wyjaśnić incydent. Niektórzy Internauci sądzą, że za Franciszkiem siedział jakiś meksykański duchowny, choć nikt oficjalnie tego nie potwierdza. Inni uważają, że to gra światła i cienia za fotelem obecnie panującego papieża.

 

Trudno powiedzieć, czy w Meksyku zmaterializował się duch poprzedniego papieża. Wiele chrześcijan jest jednak o tym święcie przekonanych. Być może jest to zapowiedź wielkiej zmiany w Watykanie lub nawet na całym świecie. To może nie być przypadek. W rękopisie pt. „Proroctwa Papieży Rzymskich” św. mnicha Malahiya, który żył w latach 1092-1148, zapisano, że gdy umrze Piotr II, nastąpi upadek Rzymu i rozpocznie się Apokalipsa. Obecnie panujący papież Franciszek, jak się okazało, po urodzeniu przy chrzcie otrzymał imię Piotr. Prorok mnich dokładnie przewidział wszystkich papieży, którzy rządzili Kościołem katolickim.

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika zenon22

No to fest

No to fest Smile

1
0
Portret użytkownika tomasz26

kupa smiechu jak to na

kupa smiechu jak to na spędach ..gdzie dekliel nie ogarnia zaczynają sie cudawaniki

1
-1
Portret użytkownika Tiqsi.W

To raczej Franciszek

To raczej Franciszek podrozuje z J.Pawłem 2 .Franciszek jest wstawiony

0
0
Portret użytkownika Peterx

<p>Przecież tam z tyłu siedzi

<p>Przecież tam z tyłu siedzi jakiś dziadek w białych włosach w garniaku na początku filmu go widać i tak go ujęła kamera żadnego ducha tam nie ma tylko ten gostek co idealnie wpasowała się jego głowa</p>

0
0
Portret użytkownika Homo sapiens

Może jednak nasz JP2

Może jednak nasz JP2 nadzoruje Frańciszka żeby Frańciszek nie zrobił jakiegoś głupstwa ? (...) Z coraz bardziej licznych książek jak i opracowań dostępnych w sieci, wynika, że tzw. elita jest w kontakcie z bytami niematerialnymi (braćmi ludzkości) – ufonautami (Patrz film "Niewidoczne istoty sterujące światem"). Od czasów biblijnego Noego historia pod tym względem nie tylko się powtarza, ale jest starannie przed nami ukrywana. Dzięki niezależnym badaczom, zwłaszcza chrześcijańskim, opierającym się o Biblię oraz Ducha Świętego możemy zastanowić się nad przyszłością ludzkiej cywilizacji, starać się w ramach naszych skromnych możliwości ją przemyśleć. Bytowość stworzonych Ziemian jest z pewnością tak niezwykła jak stworzonych istot niematerialnych, mowa jest też o świecie dla nas niewidzialnym. Ktoś zza kurtyny tym wszystkim steruje i Ktoś to wszystko nadzoruje. Dzięki Biblii wiemy, że istnieją wspomniane wyżej istoty duchowe Elohim/aniołowie/Synowie Boga (porównaj z tekstem pt.: "Widziałam bogi wychodzace z Ziemi"). Na podstawie badań starożytności jesteśmy przekonani, że kosmiczna sytuacja opisana w Piśmie Świętym tak właśnie się przedstawia. Nie jest to zwykła Książka, ale przekaz od Istoty Nadprzyrodzonej – Duchowej „Bóg jest duchem: potrzeba więc, by czciciele Jego oddawali Mu cześć w Duchu i prawdzie" – Ew. Jana 4:24 (...) Więcej pod tym adresem: http://popotopie.blogspot.com/2016/04/programowanie-materii-biblijne-znamie.html

2
-1

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Sarmata

<p>Umiesz pisac o czyms innym

Umiesz pisac o czyms innym??

Kazdy temat na tym swiecie kojazy ci sie tylko z ufo i chrzescijanstwem??

Pokaz choc raz , ze umiesz pogadac na jeszcze chociaz jeden temat inny niz to cos powyzej.

Moze lec do peru na ayahuasca to cie wyzwoli.

Poznasz trzecim okiem prawde, zobaczysz ile bredni przekazales tym biednym ludziom.

Mozesz leciec ze mna, pomoge ci.

Znam tam szamanow naprawde dobrych, nie tych oszustow co jest ich na peczki.

Bo do Afryki na iboga to ze mna raczej nie polecisz, pierwej podstawy musisz znac by tam leciec.

Pomysl o tym, wczesniej sie z ciebie wysmiewalem, ale.... powaznie chce ci pomoc, pokazac ze swiat deko inaczej wyglada niz to jest nam przedstawiane.

A jak nie masz czasu na 3 tygodnie w dzungli to znam polskich rodzimowiercow co tez znaja sie na tym i to naprawde bardzo dobrze.

Pozdrawiam

 

1
-1
Portret użytkownika Angelus Maximus

<p>Tragedią tej cywilizacji

Tragedią tej cywilizacji jest to, że tacy inteligentni ludzie jak Ty są zwiedzeni przez Szatana...

0
-1
Portret użytkownika Heinrich2

Spoko:D Żą Poul Secondi po

Spoko:D Żą Poul Secondi po smierci bardziej wyluzowany.. bo na zimny lokciu jedzie:DJaja sobie robicie  z takimi newsami. Wprowadzcie recykling i sortujcie smieci.. Serio.  

0
-1
Portret użytkownika Fred

Baran Alfa Ciągle Atakuje?

Baran Alfa Ciągle Atakuje? Pada,pada a w stadku wirtualnym nic ciekawego.Wyczerp inteltematyczny.A co słychać nowego o Pietrku Acabie,poleciał już w kosmos?Polecam zdjęcia ufo i szaraka  na fredroman.blogspot.com  

0
-2
Portret użytkownika klima

Ten artykuł to dno i metr

Ten artykuł to dno i metr mułu. Po kiego czorta wypisywać takie bzdety. Po obejrzeniu "dowodów" można jedynie stwierdzić że autor ma nierówno pod kopułą.  

1
-1
Portret użytkownika Końsmonauta

To napewno siedzi Baca

To napewno siedzi Baca popijający żubra. Pewnie myśli, że jak wpije przy papieżu to wygra następnego. Wygrałeś?

0
0
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex4

Duch JP2? Raczej demon JP2

Duch JP2? Raczej demon JP2 pilnuje, aby franciszek dokonał dzieła zniszczenia..

4
-2
Portret użytkownika Sara-Luna

Racja. Jesli duch JPII błąka

Racja. Jesli duch JPII błąka się po świecie to znaczy, że nie był on taki święty ani błogosławiony.

1
0

Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej szanuję zwierzęta.

Portret użytkownika Obserwator_z_niebios

Przecież po prawej stronie

Przecież po prawej stronie papieża siedzi jakiś starszy człowiek z siwizną na głowie. w zależności od ujęcia widać tylko głowę lub większość korpusu....

0
0
Portret użytkownika Darth Coder

Ludzie... to jest chyba

Ludzie... to jest chyba największa bzdura, jaką przeczytałem dzisiaj w całym internecie. A zaglądam na strony 100 razy głupsze niż ten portal. Błagam, odsuńcie tego idiotę Tallina od pisania artykułów. Przecież IM ma całkiem spory potencjał, sam znam wielu ludzi zainteresowanych szeroko pojętymi zjawiskami paranormalnymi. Jednak tego typu debilizmy powodują, że wstyd mi komukolwiek pokazywać pochodzące stąd artykuły, bo zaraz ktoś popatrzy, pokręci kółka na czole i powie "aha, widziałem już kiedyś coś z tego portalu w dziale Największe Debilizmy Roku na jakiejś stronie". I kij, że artykuł, który chcę pokazać, będzie akurat świetnym wyjaśnieniem fenomenów związanych z mechaniką kwantową. Niestety, ale 95% ludzi zapamiętuje wyłącznie głupoty. Przykład: opowiadam kawał, to 7/10 osób nie łapie, że istnieje coś takiego jak sarkazm, że niektóre rzeczy można potwierdzać przez zaprzeczenie i vice versa. To o czym my tu mówimy?Pozdrawiam i życzę więcej rozsądku adminowi, bo dla Tallina już chyba za późno :/

2
-3

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Jj

czyzby baron=talin ??po art

czyzby baron=talin ??po art talina (moze barona) widac ze ten portal to tylko i wylacznie biznes

1
-2

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika xyz

Przecież tam widać wyraźnie

Przecież tam widać wyraźnie że nie ma żadnej głowy, a fotel. Za fotelem stoi ochroniarz w czarnym garniturze. Ogarnijcie się wreszcie proszę was

1
0
Portret użytkownika marczaj

pojawił się poprzedni

pojawił się poprzedni Przywódca Kościoła Katolickiego, który, jak wiemy, zmarł w kwietniu 2005 roku...  czy aby przypadkiem poprzedni to nie był niemiaszek?

2
-1

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Cabaj

E...no widać przecież

E...no widać przecież "dokładnie"znikający czerep >>s1.....pojawiający sie czerep >>s2.....podejrzany czerep >>s3.....Jakość fullHD więc nie wszystko poszło z planem.

3
-3
Portret użytkownika haha

A dlaczego Papierz J.P II ma

A dlaczego Papierz J.P II ma czarny garnitur? Nie mógł sobie założyć czegoś białego ??? Biggrin

1
-1

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Ogarnięty

Bije brawa za

Bije brawa za spostrzegawczość tego właśnie szukalem na filmie i znalazłem 

0
0

Skomentuj