Duch obecny na chrzcie

Kategorie: 

http://swns.com

Dwa lata temu, podczas ceremonii chrztu małej Mia-Bella Kennett w kościele św. Marcina w Canterbury (Wielka Brytania), jak się okazało, przybyli zaproszeni goście, ale także ktoś jeszcze...

 

Zdjęcia telefonem komórkowym zrobił 29 – letni Jamie, ojciec dziewczynki, a przeglądała je później Heather Sewell , 50 – letnia babcia dziecka (matka Jamiego). Kobieta dostrzegła na jednym ze zdjęć sylwetkę zmarłego męża Terrego, który wiele lat temu popełnił samobójstwo.

Terry wcisnął się miedzy Jamiego i jego żonę, która trzymała dziecko. Prawdopodobnie przedwcześnie zmarły człowiek czuł, że jego obowiązkiem jest uczestnictwo w ważnej uroczystości rodzinnej.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Zen

Panie i Panowie. Przecież tu

Panie i Panowie.
Przecież tu nie chodzi o informację i jej treść ale o ilość odsłon na tej i innych podobnych stronach, które zarejestrował autor.
Nie ma sensu nic pisać....przykro mi..
 

0
0
Portret użytkownika pako1205

Mam wrażenie,że "duch",jest

Mam wrażenie,że "duch",jest rodzaju żeńskiego,jednak przy tej rozdzielczości fotki,można interpretować dowolnie... .

0
0
Portret użytkownika kluska

  "Zdjęcia telefonem

  "Zdjęcia telefonem komórkowym zrobił 29 – letni Jamie, ojciec dziewczynki",
 " Terry wcisnął się miedzy Jamiego i jego żonę, która trzymała dziecko".
 
Moje pytanie jest nastepujace:
Jakim cudem Jamie robiac zdjecie mogl stac obok Terrego ktory stoi obok jego zony?

0
0
Portret użytkownika Ona

 Czy piszący ten artykuł był

 Czy piszący ten artykuł był na haju ??? Zgadza się tylko to że są to chrzciny ale reszta już nieTen drobiazgowy opis i tyle pomyłek łącznie z tym że dziecko jest trzymane przez mężczyznę a nie przez kobietę.Co z wami? Sami podważacie swoją wiarygodność !!!

0
0
Portret użytkownika b@ron

dlaczego od razu

dlaczego od razu duch?...przypadek jakich wiele...ktoś z rodziny, na dzień przed chrztem zabalował i w dzień chrztu wyglądał niewyraźnie...

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika zibi1973

A ja mam pytanie czy to jest

A ja mam pytanie czy to jest Kościół,chodzę co niedziele  z córką do Kościoła przyglądałem się mu dobrze,czytałem np takie wstają zorze,nie wiem czy nie chodzi o te dni ostateczne i pojednania się z Bogiem,teraz się pojawiają właśnie takie ,muszę księdza spytać,ale nie w tym problem a w tych szybach z tymi twarzami,nie widziałem twarz takich, są namalowane różne postacie Jezusa ale nie takie, ten jeden wygląda jak szatan i nie pasuje do tego miejsca                                               http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4ffaf9be6c3d28e8.html

0
0
Portret użytkownika Q...

To Wielka Brytania więc jest

To Wielka Brytania więc jest to prawdopodobnie  "Kościół Anglikański". Oni, tam idą z duchem dalekim od tego co uznajemy (min. ich "papieżem" jest Królowa brytyjska) więc pastor po lewej  jest w istocie, co wyraźnie widać, pastorzycą. To że ktoś używa kamuflażu nie oznacza że jest tym za kogo się podaje. 
 

0
0
Portret użytkownika trzcina_1

wiesz zibi po raz pierwszy

wiesz zibi po raz pierwszy widzę twarze na tym Twoim fotosiku... hmmm
wygląda na to, że to szatan włada kościołem... 

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

masakra co za prosty artykuł

masakra co za prosty artykuł ale jakże pasjonująca zagadka... godna szerloka co najmniej...
na szczęscie jest tu baca...
i tak, skoro kuźwa Jamie - ojciec zrobił zdjęcie a przeglądała je Heather - babcia, która tam dojrzała Terrego - samobójczego dziadka no to jakim cudem sTalin pisze że Terry wcisnął się między Jamiego i Heather????
Między Jamim i każdym nieJamim - w tym oczywiscie Heather wcisnęła się tylko jakaś gruba przebrana za proboszcza...
Terry - "dziadek" nigdzie się nie musiał wciskac bo stoi na uboczu i zresztą troche głupio tam wygląda za gromnicą, zupełnie jakby miał chęć skorzystać z zamieszania aby ją podprowadzić...
na pewno nie wciskał się Jamiemu bo Jamie do diabła robił te nieszczęsną fotografię... no tak czy nie tak?
i już wcale nie powinno nikogo dziwić ze przebrana za proboszcza jest nielegalna imigrantka z Ukrainy o imieniu Wasylica... świadczy o tym że wszyscy się wg sTalina gdzieś wciskali a tylko dziadek Terry pociskał w kierunku gromnicy... ukrywając się przed wzrokiem Wasylicy... zbrodnia niemal doskonała...

0
0
Portret użytkownika pasjonat

pasjonujacy ? no wypraszam

pasjonujacy ? no wypraszam sobie Smile
ze ktos pisze jak baran nie znaczy ze trzeba bace wolac Wink
 

0
0

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika El Koto

Pierwszy.

Pierwszy.

0
0

Skomentuj