Duch wypatrzony na zdjęciu Zamku Dudley

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Jak donosi brytyjski dziennik Metro, mieszkanka Birmingham, Amy Harper, sfotografowała coś, co może być duchem z Zamku Dudley. Na jednym z serii zdjęć widać niezwykły kształt.

 

Autorka zdjęcia przebywała na terenie zamku ze swoim mężem i dziećmi. Podczas tej wizyty wykonała serię zdjęć aparatem wbudowanym w telefon Samsung Galaxy. Na jednym z nich widać postać osoby, prawdopodobnie kobiety, w szarej sukni.

Spekuluje się, że duch to Dorothy Parker. Rzekomo nie spełniono jej ostatniego życzenia, aby być pochowanym wraz z ukochanym dzieckiem i od tego czasu błąka się po okolicy. Ducha nie widać było, gdy Brytyjka wykonywała zdjęcie. Zauważyła to dopiero w komputerze, na większym ekranie. Jak zauważa pani Harper po tym przypadku zacznie chyba wierzyć w duchy tak jak jej mąż. 

Zamek Dudley został wybudowany w 1071 roku i na przestrzeni wieków otacza go całe spektrum duchów. Posiadłość jest dzięki temu znana jako nawiedzone miejsce.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika nn18

fake - to pewnie jakas

fake - to pewnie jakas przybłęda - widac nawet ze ma torebke

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika zibi1973

Oj czyżbyś zauważył

Oj czyżbyś zauważył twarze?uważaj bo ktoś ci może powiedzieć że jesteś chory i leków nie bierzesz

0
0
Portret użytkownika TheOgoras

pewnie miała aplikacje ghost

pewnie miała aplikacje ghost catcher ale po jakości widać że wersja 1.0 od 1.2 duchy są już w kolorze
 

0
0

Skomentuj