Dwa podobne spodki UFO sfotografowane nad Brazylią i Saint Lucia

Kategorie: 

Źródło: https://earth-chronicles.com/

W ciągu dwóch dni dwa bardzo podobne spodki UFO zostały sfotografowane nad Brazylią oraz nad Saint Lucia – państwem leżącym na wyspie znajdującej się na Morzu Karaibskim. Co ciekawe, według obserwatorów z Brazylii, 15 minut po pojawieniu się spodka, na niebie pojawił się także śmigłowiec wojskowy, a w Saint Lucia to samo zdarzenie miało miejsce 20 minut po obserwacji UFO.


UFO nad Brazylią, 23 września 2017 roku.

Świadkowie z miasta Goiânia w Brazylii zrobili zdjęcie, gdy znajdowali się na balkonie swojego mieszkania, w wielopiętrowym budynku. Ich uwagę zwrócił dziwny obiekt na niebie.

UFO nad Saint Lucia, 24 września 2017 roku.

Świadkowie z Saint Lucia odpoczywali na wakacjach. Ludzie także wyszli na balkon, aby zrobić zdjęcia zachodu słońca. Dopiero na wykonanych fotografiach zaobserwowali niezidentyfikowany obiekt latający.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika Karol Lorak

Kurde moll!!! Ja protestuję.

Kurde moll!!! Ja protestuję. Odbicie zwykłej lampy z ordynarną żarówką urasta do rangi wielkiego statku powietrznego obcych!!! Ja pierniczę... Co za czasy.

0
0
Portret użytkownika Homo sapiens

UFO to podejrzana sprawa, do

UFO to podejrzana sprawa, do tej pory nie zatrzymali wojen, nie wyleczyli ludzi chorych, nie dali nam przepisu na leczenie chorób i nie spowodowali że świat stał się lepszy ! Jedyną kosmiczną siłą zdolną tego dokonać jest prawdziwy i jedyny żywy Bóg YHWH, Duch Święty oraz Jego syn Chrystus wraz z Jego aniołami. Wszystko o nich jest zapisane Świętym Jezykiem Hebrajskim w Biblii. Kto się zapoznał z naukami Zbawiciela Jezusa przetrwa wielke zwiedzenie jakim jest ewolucja i zbliżająca się bestia sztucznej inteligencji !

http://popotopie.blogspot.com/2017/09/po-dwoch-tysiacach-lat-polskojezyczni.html

1
-1

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Roman

Nie zastanawiałeś się że

Nie zastanawiałeś się że Jezus i Bóg YHWH są/byli kosmitami zaawansowana obca rasą która zeszła na naszą Ziemię aby zaszczepić nam pewne morale którego nie było było tylko barbażyństwo choc i teraz nie jest lepiej, obiekty ufo sa powiązane z Jezusem oni od tamtego czasu stale nas monitorują. Bóg który stworzył wszystko obce rasy nazywają kreacją.

0
0
Portret użytkownika Kimbur

Bóg ani Jezus nie przerywają

Bóg ani Jezus nie przerywają wojen. A nawet przeciwnie. Ale Bóg dał nam podobno wolną wolę - chcemy, to sami wojny przerwiemy. Na razie jest zbyt wielu, którzy wojen pragną. I jest też pozwolenie na działalność Szatana i Antychrysta - i działają, teraz to nawet wręcz jawnie.

0
0
Portret użytkownika Bolek300

:)

:)

0
0

Skomentuj