Dwa pojazdy UFO były ściagane przez brytyjski helikopter

Kategorie: 

Źródło: dreamstime

Hrabstwo Devon w południowo-zachodniej Anglii w ostatnim czasie stało się swoistą wylęgarnią obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających. W ciągu ostatnich kilku miesięcy, mieszkańcy hrabstwa wykonali dziesiątki fotografii dziwnych obiektów latających nad ich głowami. Tymczasem wiele wskazuje na to, że sprawą zainteresowało się również wojsko.

 

Ostatnio kilku mieszkańcy miasta Exmouth dostrzegło dwa trójkątne UFO ścigane przez helikopter. Opisy świadków są w 100% zgodne i wszyscy opisywali te same 3 obiekty. Pościg miał rozpocząć się od strony morza a trójkątne pojazdy uciekające przed helikopterem, zmierzały wgłąb lądu. Według brytyjskiego czasopisma Express and Echo, jeden ze świadków, mieszkaniec Exmouth który w tym czasie palił papierosa w swoim ogrodzie zobaczył tajemnicze obiekty 12 września.
Zgodnie z tym co mówił:

Wiem, że to brzmi dziwnie, ale widziałem, co widziałem. Żałuje, że nie zrobiłem zdjęcia. Byłbym jednak bardzo zaskoczony, jeśli nikt inny nie widział ani nie słyszał tego helikoptera.

Jedyna fotografia obiektów ściganych przez helikopter

Rzeczony wcześniej świadek miał naturalnie rację, a całe zdarzenie było zaobserwowane przez wiele osób. Jedna ze nich, twierdzi nawet, że jest członkiem Brytyjskiej Armii, ale do tej pory nigdy nie widział niczego co przypominałoby uciekające obiekty. W odpowiedzi na relacje z obserwacji odpowiedział on:

Wierzę, że widzieliśmy to samo. Słysząc dźwięk helikoptera wyjrzałem aby sprawdzić, czy był to kolejny helikopter policyjny. Jestem żołnierzem i mogę powiedzieć ze 100% pewnością, że nigdy nie widziałem czegoś co ruszałoby się w ten sam sposób jak te obiekty.

Oba statki miały "kręcić się" na niebie, zmieniając kierunki chaotycznie i z niewiarogydną prędkością. Jednak choć były one w  szybkie świadkowie twierdzili, że mogły być one śledzone gołym okiem. Jednak co oznacza to dla mieszkańców hrabstwa Devon. Czy w okolicy ich miejsca zamieszkania odbywają się jakieś wojskowe eksperymenty? Wielu badaczy zwraca uwagę na bliskość bazy RAF Fairford, zarządzanej przez jednostki z USA i Wielką Brytanię. Baza wojskowa, leży w odległości 225 kilometrów na północny wschód od miejsca zdarzenia. Sam ten fakt nie przesądza jednak tego czy mamy doczynienia z wojskowymi pojazdami czy może rzeczywistą obserwacją pozaziemskich statków.

 

Co ciekawe, przypadki obserwacji UFO uciekających przed nieoznakowanymi helikopterami są dość częstym i względnie znanym zjawiskiem. Niestety jak to zwykle bywa w przypadku tego typu zdarzeń, nikomu nie udało się wykonać sensownej fotografii żadnego z obiektów. Oczywiście mnogość świadków definitywnie wskazuje że jakieś zdarzenie tam zaszło, niemniej na ten moment dysponujemy zbyt małą ilością danych by ferować wyrokami. Całe zjawisko, jest jednak bardzo interesujące i definitywnie warte uwagi.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika pisz

Mi -24 "brytyjski helikopter"

Mi -24 "brytyjski helikopter" chociaż nad zdjeciem byś się zastanowił.. Angole nie maja
mi -24.. a jak chcesz wiedzieć co mają to odsyłam do literatury, albo nawet do wikipedi, chyba że i  ta została stworzona przez szatana.

0
0
Portret użytkownika sandrax

Poczytałeś pare art.i już sie

Poczytałeś pare art.i już sie uważasz za znawce wszystkich tematów?Jak na razie to nie wiesz nic.

0
0
Portret użytkownika Stelmaszczyk

Dwa pojazdy UFO były ściagane

Dwa pojazdy UFO były ściagane przez brytyjski helikopter

Ciekawe jakiej liny uzyli do ich sciagania.

0
0
Portret użytkownika b@ron

to raczej nie "wojsko

to raczej nie "wojsko zainteresowało się sprawą" ...a wojsko się tak bawiło jakimś nowym  nabytkiem, bo helikopter to co najwyżej mógł obserwować, do pościgu za ufo wojsko wysłało by myśliwce, to chyba oczywiste...

2
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika a

Nie ma. Będąc pilotem

Nie ma. Będąc pilotem śmigłowca w trakcie lotu treningowego ruszasz za  czymś czego nie znasz i to jest logiczne  a do poderwania myśliwców potrzeba czasu. Proste?

0
-1
Portret użytkownika b@ron

a tak, tak...podczas lotu

a tak, tak...podczas lotu treningowego, to po zaobserwowaniu jakiegoś obiektu, pilot co najwyżej może ten fakt zgłosić i wtedy podrywają się myśliwce jeśli ci za biurkiem uznają za słuszne...a ściganie na własną rękę śmigłowcem ?... gwarantowałoby poderwanie tychże myśliwców w celu przejęcia owego... śmigłowca...

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Stenzel

Mam nadzieję, że treść mojego

Mam nadzieję, że treść mojego maila z dnia 16 września dotarła do redakcji.

Proszę o informację.

Pozdrawiam

1
0
Portret użytkownika rybak

Ojciec był na rybach.W jednym

Ojciec był na rybach.W jednym momencie zauważył lecący samolot,a nad nim jakiś obiekt.Obiekt wyglądał jak łuna koloru pomarańczowo-czerwony poruszający się bardzo wolno.Poruszał się z południa skręcając na zachód i ponownie skręcając na północ.Zbliżył się bliżej ojciec zobaczył ,że z boku coś mrugało miał jakieś światełka.Było to 15.09.2016r. o godz 9 a 10.Co to mogło być?

0
0
Portret użytkownika OnO

A czemu nikt nie bierze pod

A czemu nikt nie bierze pod uwagę tego że po prostu te pojazdy są plotowanie z helikoptera? 

1
-1
Portret użytkownika taght

Nawet jeśli twoja teoria jest

Nawet jeśli twoja teoria jest prawdziwa to powstają kolejne pytania jak np rodzaj napędu jaki został wykorzystany, bo z relacji świadków w tym wojskowego wynika ze obiekty nie poruszały się w regularny sposób. 

0
0
Portret użytkownika kedzia

Jeśli uważamy za ufo

Jeśli uważamy za ufo wszystkie niezidentyfikowane obiekty latające, to jak najbardziej. Nie wierzę jednak w to, że wszystkie obserwacje ufo są obserwacjami pojazdów obcych cywilizacji. 

1
0
Portret użytkownika keyLon

Zminusowało Cię już pięciu

Zminusowało Cię już pięciu ludzików którzy dali się zrobić w balona przez szatana ;-D A pewnie będzie ich jeszcze więcej...

0
0
Portret użytkownika keyLon

Ja go widziałem, i widuję na

Ja go widziałem, i widuję na codzień. Wytarczy uważnie popatrzeć na otaczający świat. Ale z Tobą jest jak z większością : Macie oczy - nie widzicie, macie uszy - nie słyszycie.

Jednym z wielu sukcesów szatana w tych czasach jest to, że ludzie uważają go za bajkę ;-D

0
0
Portret użytkownika Cabaj

I czym sie przejmujesz?Cyt

I czym sie przejmujesz?Cyt"Ale z Tobą jest jak z większością : Macie oczy - nie widzicie, macie uszy - nie słyszycie,macie członka-nie "walicie"Oj -pomylił byś sie.Jak będziesz w miare uczciwie żył...to nie masz sie czego obawiać.Z życia trzeba korzystać...a nie tylko bić pokłony do pnioków.

0
0
Portret użytkownika Reksio

Siema Cabaj

Siema Cabaj

Smile Poprawiłeś mi humor. Pozdrawiam

0
0

Skomentuj