Dwa tajemnicze NOLe zostały sfotografowane nad brytyjskim miastem Chelmsford

Kategorie: 

Źródło: Essex Live

17 lipca, na niebie nad brytyjskim miastem Chelmsford, naoczny świadek sfotografował dwa duże NOLe unoszące się na niebie. Świadkowie, którzy obserwowali zjawisko, przechadzali się po ulicy w centrum miasta.

Obiekty wyglądały jakby były zawieszone w powietrzu i obracały się wokół własnej osi. Ludzie patrzyli na nie i zgadywali czym mogą być. Tajemnicze obiekty miały wydłużony kształt i stopniowo zwiększały swoją prędkość. Według mężczyzny, który zdołał zrobić zdjęcie, obiekty poruszały się w równej odległości od siebie.

Świadek zdarzenia dodał:

„Kiedy podniosłem wzrok, zobaczyłem dwa duże obiekty na niebie, ich spodnia strona była całkiem czarna. Były dość duże i znajdowały się wysoko na niebie. Na początku wydawało mi się, że są to fragmenty dużego balonu, ale poruszały się w całkowicie inny sposób. Poszedłem do domu po aparat, kiedy wróciłem obiekty były o wiele dalej, jednak udało mi się je uchwycić.”

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika syn

te wybuchy na słońcu można

te wybuchy na słońcu można dostrzec gołym okiem że tak to ujme..ciekawe czy się sprawdzi.miedzy 19 a 20godz..spory wyrzut masy nie w stronę ziemi..ale trafimy na to

0
0
Portret użytkownika Marcin P

Kiedy wy wreszcie zrozumiecie

Kiedy wy wreszcie zrozumiecie, że UFO to demony i ich manifestacja w realnym świecie, aby zwieść ludzi na końcu jak jest opisane w Biblii. Oni nie przychodzą z kosmosu a z innego wymiaru, budują historyjkę, że są na ziemi od wieków, że oni a nie Bóg stworzyli ludzi ( a kto stworzył ich co ? ).

0
0
Portret użytkownika darkstorme

Dlaczego w dobie technologii

Dlaczego w dobie technologii zdjęcia wszystkich tajemniczych obiektów są robione kalulatorem?

0
0
Portret użytkownika Mason

A co ty myślisz że każdy

A co ty myślisz że każdy posiada w domu lustrzankę pełnoklatkową? Blum 3 Zwykłym aparatem kompaktowym takie właśnie wychodzą zdjęcia. 

0
0

Skomentuj