Dziewczyna twierdzi, że była w Piekle. Widziała tam Jana Pawła II i Michaela Jacksona!!

Kategorie: 

Własne

Osiemnastoletnia dziewczyna z Ekwadoru, twierdzi, że widziała piekło oraz torturowane w nim dusze. Angelica Elizabeth Zambrano Mora miała udać się tam za nakazem Boga, który w tym celu uśmiercił ją i po 23 godzinach przywrócił jej życie. Jak twierdzi, podczas swojej wędrówki, widziała umęczone dusze zmarłych członków swojej rodziny, Michaela Jacksona a nawet Jana Pawła II.

Zgodnie z opowieścią dziewczyny, Bóg bezpośrednio skontaktował się z nią po raz pierwszy we wrześniu ubiegłego roku, gdy miała jeszcze 17 lat. Jak twierdzi miał on obiecać dziewczynie, że pokaże jej niebo i piekło oraz, że dzięki niemu pozna wiele tajemnic o których nikt nie ma pojęcia. Kilka miesięcy później podczas modlitwy, dziewczyna dostrzegła postaci aniołów, które również przepowiadały jej rychłą wizytę w niebie i w piekle oraz jej nadchodzącą śmierć.

Jak nie trudno się domyśleć, dziewczyna była przerażona choć duch święty prędko zapewnił, że Bóg przywróci ją do życia, bo przecież musi podzielić się swoim wyznaniem z resztą świata. Śmierć nadeszła już 7 listopada kiedy to 18 latka rzeczywiście umarła i jak twierdzi, rzeczywiście wybrała się w podróż po zaświatach w towarzystwie Boga.

To co widziała jest niezwykłe pod wieloma względami. Przykładowo, dziewczyna twierdzi, że spotkała tam dusze celebrytów pokroju Michaela Jacksona którzy mieli sprzedać swoje dusze wzamian za sławę i którzy cierpią zawsze gdy ktoś słucha lub śpiewa ich piosenki. Jednak co ciekawsze, widziała tam również papieża Polaka Św. Jana Pawła II. Bóg miał pokazać jej całe życie papieża oraz zaprezentować wszystkie niewygodne fakty, o których nikt nie ma pojęcia. Zdaniem Boga, papież Polak nie żałował swoich grzechów oraz był kłamcą i materialistą, który przedkładał pieniądze ponad zbawienie. Dziewczyna miała widzieć papieża otrzymującego tysiące monet i banknotów które ojciec święty zachowywał dla siebie.

Angelica Mora twierdzi, że Bóg krytykował również kult świętych wiliczając w to kult maryjny. Jak twierdzi, podczas swojej wędrówki przez niebo, Jezus przedstawił jej Maryję i zapewnił, że wszelkie objawienia które miały być jej udziałem to fałsz. To jednak nie wszystko, ponieważ na koniec wizyty, gdy miała ona wrócić do ciała, Bóg pokazał jej sąd ostateczny oraz słynne pochwycenie chrześcijan.

Nie da się ukryć, że przekaz Angelici Elizabeth Zambrano Mora brzmi conajmniej fantastycznie. Jest to zresztą problem większości objawień, w których to mamy doczynienia z tylko jednym świadkiem. Opisywane przez nią widoki są też dość kontrowersyjne, ponieważ podczas gdy można byłoby przetrawić fakt, że Michael Jackson który zdaniem niektórych otwarcie wyznawał satanizm skończył w piekle, o tyle uświęcony przed kilkoma laty Jan Paweł II przedstawiany tutaj jako udręczony w ogniu, chciwy, kłamca zdecydowanie nie pasuje do ogólnoprzyjętego obrazu tej postaci.

Najprawdopodobniej, większość z ludzi uzna te wyznania za objaw choroby psychicznej. Fakt, że zgodnie z opowieścią ciało dziewczyny leżało martwe przez 23 godziny i to nie w szpitalu a w rodzinnym domu nie pomaga w weryfikacji całego zajścia. Zresztą, nawet jeśli rzeczywiście doszło tutaj do stanu śmierci klinicznej to w dalszym ciągu nie mamy odpowiedzi na to, jakim sposobem niedotleniony mózg, który powinien być nieodwracalnie uszkodzony po 8 minutach od zgonu zdołał się przebudzić po 23 godzinach i to bez jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu. Możliwe, że mamy tu doczynienia z rzeczywistym cudem, ale o tym zadecydujcie już sami. Film z zeznaniem dziewczyny znajdziecie poniżej, a jeśli ktoś preferuje wersje tekstową to zapraszam TUTAJ.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Dębowe

"...o tyle uświęcony przed

"...o tyle uświęcony przed kilkoma laty Jan Paweł II przedstawiany tutaj jako udręczony w ogniu, chciwy, kłamca zdecydowanie nie pasuje do ogólnoprzyjętego obrazu tej postaci."

Otóż obraz papieża jak najbardziej tutaj pasuje. Cały kościół katolicki to pleśń i samozwańczy święci, nie mający nic wspólnego z chrześcijaństwem. Jednak skąd ludzie mają o tym wiedzieć, skoro przecież o wiele bardziej ciekawsza do przeczytania od Biblii jest np biografia jakiegoś celebryty czy innego głodnego pieniędzy chwasta.

0
-1
Portret użytkownika gość123

co do JPII to skąd możemy

co do JPII to skąd możemy wiedzieć jakie święci mają zadania po śmierci może zaglądają do piekła żeby ratować z niego dusze, sam Jezus zstąpił do piekieł żeby otworzyć bramę grzesznikom to czemu święci nie mogą.

0
0
Portret użytkownika iaz

Żal mi was. Zasługujecie na

Żal mi was. Zasługujecie na odtylne ubogacenie przez muslimów za to plucie na JPII. Plujcie dalej. Piekło was nie ominie, bo dobrymi ludźmi - nie chrześcijanami, lecz po prostu ludźmi - to wy nie jesteście, hejterskie mendy.

1
-1
Portret użytkownika pibrox

to nie Bóg jej pokazwał tylko

to nie Bóg jej pokazwał tylko diabeł, on robi wszystko by podważył i zniesławić Maryję bo ona go ciągle mu przeszkadza a w czaach ostatecznych ma go całkeim pokonać, to taka kara Boska za to że zwiódł ewę i chę by ludzie zapomieli o Maryi, nie dajcie sie nabrać, a jacksona w to wrzucił żeby to jakoś uwiarygodnić

1
-1
Portret użytkownika nikt ważny

pibrox dobrze mówi. Po

Popieram Pibrox dobrze mówi.

Po pierwsze zwróćcie uwagę, że jedyny przekaz jaki z tego wynika to cierpienie i smutek, bez żadnej nadzieji. Ja rozszerzę ten wątek, ponieważ wywoływanie duchów i zadawanie im pytań przynosi podobne skutki i nigdy nie możemy mieć pewności czy wywołany duch podaje się za tą osobę którą faktycznie jest czy też kłamie i poda się za kogoś innego by stać się wiarygodnym dla nas. Dlatego nie należy tego robić. W końcu zacznie nam błędnie radzić doprowadzając nasze życie do upadku, a człowiek żyjąc nadzieją, że będzie miał lepiej w życiu wykonuje wszystko co mówi. To jest jeden i ten sam nieustanny problem. Jezus to przewidział i zostało to ujęte w biblii. O tym nie należy zapominać.

" Jezus odpowiedział: "Strzeżcie się, żeby was nie zwiedziono. Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: "Ja jestem" oraz: "Nadszedł czas". Nie chodźcie za nimi!" (Łk 21, 8 )

I jeszcze jedno. Nie jestem jakimś mocherowym fanatykiem. Po prostu skromnie wierzącym człowiekiem dążącym po nitce faktów do kłębka poprzez ludzi z rodziny, którym nie da się nie ufać w tej kwestii. Szkoda tylko, że ludzie nie posiadający żadnej wiedzy w temacie uważają, że to wszystko brednie, a ateizm staje się standardem postrzegania większości w XXI wieku. Ubolewam nad tym, ale nie zmienię ludzi. Ważne jednak, że kierują się dobrem to mnie cieszy. Szacunek i pokój wszystkim bez względu na to w co kto wierzy pozdro

0
0
Portret użytkownika Kimbur

"Twój komentarz został

"Twój komentarz został przesłany do akceptacji przez administratora serwisu i zostanie opublikowany po zatwierdzeniu."

jak to możliwe, że zatwierdzane są komentarze pełne wulgaryzmów, no jak?!

0
0
Portret użytkownika kuciapixxx

ale wy tu kurwa brednie

ale wy tu kurwa brednie piszecie ze ja pierdole xD zrozumcie ze nie istnieje cos takiego jak niebo/pieklo ani ten wasz caly bog czy jak on sie tam zwie

0
0
Portret użytkownika ZBigniew

Rozumiałbym jakieś

Rozumiałbym jakieś wątpliwości na temat istnienia Boga przedstawione przez myślacego człowieka, ale ty prezentujesz typową pewność głupca, który nie rozumiejąc niczego mysli, ze wie wszystko. Smile

1
0
Portret użytkownika spacepol

Widzę, że cenzura lepsza niż

Widzę, że cenzura lepsza niż w PRLu. Szkoda. Ale widać to na tych stronach już od dawna.

A co do artykułu, ta kretynka u psychiatry już była?

1
-1
Portret użytkownika baca

dzielna dziewczynka śledcza

dzielna dziewczynka śledcza umarła i zmartwychwstała aby wytropić pieniążki które jan pawełek przytulił...

hm... interesujące jest również to że święty Majkel do lepszego piekła dla białych zamiast do podlejszego dla czarnych... w samą porę się wybielił przed zmartwychwstaniem no i ustawił się lepiej niż Bereivik

0
-1
Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

"...Opisywane przez nią

"...Opisywane przez nią widoki są też dość kontrowersyjne, ponieważ podczas gdy można byłoby przetrawić fakt, że Michael Jackson który zdaniem niektórych otwarcie wyznawał satanizm skończył w piekle..." - czy komuś się coś aby nie pomytlało? Skoro "wyznawał Szatana" to w Piekle był u siebie, a w każdym razie wśród swojaków - Diabeł jako jego pokusiciel, Szef i inspirator swojaka nie miałby za co torturować, za wierność i wytrwałość w złym mógłby go wyłącznie nagrodzić jakąś wysoką piekielną funkcją!! Cyt: "...o tyle uświęcony przed kilkoma laty Jan Paweł II przedstawiany tutaj jako udręczony w ogniu, chciwy, kłamca zdecydowanie nie pasuje do ogólnoprzyjętego obrazu tej postaci". - ano nie pasuje, bo niestety tak to już jest na tym świecie, że "nie wszystko złoto co się świeci" i "nic nie jest takie na jakie wygląda..." Poza tym przez kogo uświęcony? - przez takich jak on sam uświęcony! Wolne żarty - kiedy zamknięta, iscie mafijna kamaryla wewnątrz siebie kolejnych swojaków umieszcza w Niebie to już sam ten fakt powinien zapalać lampkę niepokoju że oto mamy do czynienia z Towarzystwem Adoracji i Asekuracji Wzajemnej od którego stronniczych, cuchnacych przekupstwem, symonią i nepotyzmem orzeczeń trzeba się trzymać najdalej jak to tylko możliwe, a od Instytutki Zbrodni Zorganizowanej wokół Krzyża i jej "świąto...ebliwych" cuchnących stosami, wszystkimi potępianymi przez nich grzechami i najgrubszą forsą funkcjonariuszy w szczególności!!

2
-1

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

Portret użytkownika outcast

Tym bardziej swiadków Jehowy

Tym bardziej swiadków Jehowy od nich trzeba trzymać sie najdalej brednie wymyślają dobrze,że ich w rosji zdelegalizowali 

0
0
Portret użytkownika Dębowe

Ludzie rządzący tym system

Ludzie rządzący tym system "delegalizują" wszystko co dla nich niewygodne, a takie intelektualne zombi jak Ty, pojęcia nie ma w co się tu gra.

0
0
Portret użytkownika Lloyd

opowiesc i gl . bohaterka

opowiesc i gl . bohaterka niwatpliwie spnsorowana przez niejakiego miliardera dzordza sr o koza

1
0
Portret użytkownika Alien9174

W 1978 roku po śmierci Jana

W 1978 roku po śmierci Jana Pawła I gazeta Trybuna Ludu pisała, że został otruty i zapewne przyszły papież Karol Wojtyła ten artykuł czytał lub o nim słyszał. Gdyby Wojtyła nie zapragnął zostać bohaterem i rozegrał to inaczej prawdopodobnie żyłby do dziś dnia. Na polecenie JP2 ksiądz Marcinkus defrauduje pieniądze mafii z Banco Ambrosiano i przekazuje je na konta Solidarności w Brukseli, które później prywatnymi autami są przewożone przez granice przy aprobacie SB, oczywiście za odpowiednią opłatą. Niestety mafia szybko się dowiaduje, że ich pieniądze zniknęły i bardzo się wkurza. Pierwszy na liście jest Lech Wałęsa, która akurat przybył z wizytą do JP2, ale traf chciał, że Lech Wałęsa unika śmierci. I w tym miejscu trzeba zadać sobie pytanie dlaczego próbowano wystawić Wałęsę? Z Wałęsy próbowano zrobić męczennika, by doszło do krwawej rewolucji, a w konsekwencji do przejęcia władzy przez prozachodnich decydentów na Kremlu. Współpraca JP2 z CIA dała iluzoryczne poczucie bezpieczeństwa JP2, który mógł pozwolić sobie na więcej w chorych dążeniach ku wyzwoleniu świata od Komunizmu, stosując mało chrześcijańskie metody. I się zaczęło. Pierwszy oberwał Ronald Reagan, a za nim Jan Paweł II, obaj przeżyli, ale tysiące innych osób nie miało tyle szczęścia, zwłaszcza niewinne dzieci i kobiety, które zginęły w porachunkach mafijnych będąc przypadkowymi świadkami tych zdarzeń. Jan Paweł II zajmował się wielką polityką, a w tym czasie Księża katoliccy gwałcili dzieci, zakonnice w klasztorach, a Kuria Rzymska prała pieniądze mafii z handlu bronią, narkotykami i prostytucji. Czy taki człowiek może być świętym? 

2
-2
Portret użytkownika demiczek

Dziewczynka prawdopodobnie

Dziewczynka prawdopodobnie była w letargu bóg nie jest msciwy piekło jest w naszym umyśle jeżeli papież wierzył w piekło to go ma w obiawienia maryjne to nie wierze ludzie sa opętani klerami a dziewczynka troche chyba naciągła pod wpływem rodziny sława uderza do głowy.

0
0
Portret użytkownika pilippek

xDDD wygląda wiarygodnie

xDDD wygląda wiarygodnie

czemu miałaby kłamac przeciez

matis musisz przeprowadzić wywiad z jakims miejscowym żulem,  ci to mają dopiero przezycia z pogranicza zycia i śmierci 

0
0
Portret użytkownika Poliglot2

Najpierw ważne jest to, że

Najpierw ważne jest to, że film przedstawia historię z 2009 roku. Rzekoma wizjonerka jest obecnie kaznodziejką jakiegoś tam kościoła ewangelicznego i podobno dodaje coraz więcej elementów do pierwszej wersji wydarzeń. No cóż, w obecnych czasach pojawiło się już około 300 prywatnych wizjonerów, którzy mieli różne wizje nieba i piekła. Ciekawe, że często to co widział jeden jest sprzeczne z tym co widział drugi.

1
0
Portret użytkownika Alien9174

Wg PIOTRA POCIESZYCIELA Jan

Wg PIOTRA POCIESZYCIELA Jan Paweł II jest w niebie w miejscu  odosobnienia i cierpi z samotności. 

1
-2
Portret użytkownika Turbo Kurczak

Stare... Raz to jest

Stare... Raz to jest dziewczyna, raz to jest chłopak. Innym razem dorosły mężczyzna. Reszta w tej bajeczce socjalistów jest taka sama.

1
0
Portret użytkownika spacepol

Wam już mózgi zupełnie

Wam już mózgi zupełnie wyschły. Takich jak ta baba to się w zamkniętym szpitalu psychiatrycznym zamyka. I to z grubymi kratami.Tymczasem robi się z nich jakieś guru. masakra.

1
0
Portret użytkownika Jaroslaw

Tych parafian (https://sjp.pl

Tych parafian (https://sjp.pl/parafianin) co uwierzyli w fałszywe słowa z tego filmu (zmiksowana prawda z kłamstwem o wiecznym piekle w którym torturuje się dusze wiecznym ogniem i robakami)  zachęcam aby raczej uwierzyli w słowa z Pisma Świętego o piekle:

http://www.zbawienie.com/pieklo.htm

niż w spisane przez jakiegoś pastora i odczytane z kartki  przez dziewczynkę  (patrz na ruchy jej gałek) czyjeś nieprawdziwe  wymysły.

1
-2
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Pasuje, pasuje... Jego

Pasuje, pasuje... Jego "dobrotliwy" uśmieszek i "szlachetny" wyraz ryja, mnie nie oszukał nigdy... Za to stada baranów klęczało przed nim jak przed trupem na krzyżu...

 A nie mówiłem, że to sługa Szatana??

4
-1

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika andre

akurat to, że watykański

akurat to, że watykański piesek czy, jak go wołają, JP2 jest w piekiełku to nie powinno nikogo zadziwiać, w końcu lądują tam wszelkiej maści kłamcy

1
-1
Portret użytkownika Jacko

W cipie byla i gowno widziala

W cipie byla i gowno widziala. Mniej cpania bo dziwne loty łapie. Skoro objawienia Maryi to rzekomy falsz to i jej wizja rowniez Wink nie dajcie sie propagandzie!

 

0
0
Portret użytkownika może i tak

To, że MJ jest w piekle, to

To, że MJ jest w piekle, to akurat mnie nie dziwi. Jak chodzi o JP II, no cóż...znał Biblie, znał Stary Testament, 2-gą Księgę Mojżeszową czytał, wiedział jaką treść ma Dekalog a klękał przed figurkami, obrazami i modlił się przed nimi. Akceptował "dzień słońca" jako święto. Kościół katolicki jest naszpikowany fałszem i kłamstwem. Gdy byłem małym chłopcem byłem przekonany, że papież to Bóg na ziemi...a Wałęsa to bohater narodowy Smile 

5
-1
Portret użytkownika tadzu

Wcześniej jakaś mała hinduska

Wcześniej jakaś mała hinduska twierdziła że Jan Paweł 2 jest w piekle, to było pare lat wcześniej zanim papierz był wyświęcony na świętego kościoła katolickiego

2
-2
Portret użytkownika vv

... prawda,  te nad miarę

... prawda,  te nad miarę wyniesione i mocno wynaturzone garnki,..zwane przez im się poddających duszami,.. już od dawna zasłożyły sobie na  piekło,.. lecz samoświadomych ich właścicieli żadne piekło się nie ima,.. po mękach i wyżrzeniu w ogniu spokornieją i świadomym siebie łatwiej  będzie te wyrodzone i zdemonione garnki zdetronizować...

1
-1

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj