Dziwna obserwacja UFO nad Peru

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Pod koniec sierpnia, nad Peru, doszło do dziwnej obserwacji UFO. Świadek o imieniu Marcus, zajmujący się amatorską fotografią, udał się w plener z zamiarem wykonania filmu poklatkowego nieba. Przypadkiem udało mu się zarejestrować coś bardzo zagadkowego.

 

Autor zdjęć zauważył niezwykły obiekt wyłaniający się za chmur dopiero podczas obróbki zdjęć na komputerze. W regionie La Libertad, gdzie dokonano obserwacji, widywano już w przeszłości niezwykłe rzeczy, ale w takich przypadkach zawsze trzeba podejrzewać, że jest to fałszerstwo.

Nie można też wykluczyć, że to co zarejestrowała kamera, to jakiś miraż. W takiej sytuacji to, co wygląda na zaawansowany statek obcych, może być po prostu nieregularną skałą, której wizerunek przesłały na odległość rozmaite psikusy atmosfery.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Odważniak

Ostatnio modne stwierdzenie:

Ostatnio modne stwierdzenie: confirmation bios (chyba tak się to pisze, ale nie mogę opuścić strony i skoczyć na słownik, bo mi koment wessie), co oznacza doszukiwanie się we wszystkim, na siłę, potwierdzenia oczekiwań. Ot, jak się oderwie od kierownicy, myszki, czy pilota albo pada i popatrzy w niebo, to jest takie szoł, że hoho.

0
0
Portret użytkownika Piotrx

Chcąc brać rzecz na poważnie

Chcąc brać rzecz na poważnie to raczej organizm nie statek a co najmniej coś pośredniego. Lub dobra grafika komputerowa:) Raczej nie skała i nie fotomorgana:))

2
0
Portret użytkownika sandrax

Jakie ufo?Kto może przyjąć za

Jakie ufo?Kto może przyjąć za pewnik to,że ciemniejsza kolorystycznie chmura to ufo?Chyba że pozanetowy krezus rentowy ma inne zdanie,jak zwykle.

1
0
Portret użytkownika b@ron

"W takiej sytuacji to, co

"W takiej sytuacji to, co wygląda na zaawansowany statek obcych, może być po prostu nieregularną skałą, której wizerunek przesłały na odległość rozmaite psikusy atmosfery."

i w 90% przypadków tego typu, jest to wyjaśnienie, spryciarz czeka na odpowiedni moment... pstryk... i ufo jest jak byk Biggrin

1
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj