Dziwny blask na horyzoncie zaobserwowany w Rosji

Kategorie: 

Źródło: Internet

W Rosji, 20 września, zaobserwowano niezwykły blask. Stało się to w Baszkirii, w pobliżu wsi Chuparosa. Obserwacji dokonał słynny naukowiec z miejscowości Ufa, Wictor Wałujew. Udało mu się zarejestrować wyjątkowe zjawisko naturalne.

 

Późno w nocy, Wałujew zauważył dziwny blask, który rozświetlał chmury. W sumie zjawisko trwało prawie dwie godziny. Co więcej, nie było to światło jednolite i dało się zauważyć migotania. Pora kiedy się to pojawiło i forma, wykluczają raczej, że mamy do czynienia z chmurami NLC, zwanymi też obłokami srebrzystymi. Nie wygląda to również na zorzę polarną.

 

Naukowcy uważają, że gdyby była to jakaś łuna od pożaru lub od oświetlenia byłoby widoczne z której strony oświetlone są chmury. W tym przypadku, ich zdaniem, źródło światła pochodziło z kosmosu, a nie z ziemi. Zatem pojawia się pytanie: skoro to nie jest zachód słońca, ani ogień, ani zorza polarna, to co to jest?

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika b@ron

to jak nie wiadomo co to jest

to jak nie wiadomo co to jest, to skąd wiadomo że to jest naturalne zjawisko, takie coś opisywałem 2 lata temu na łamach innemedium

http://innemedium.pl/wiadomosc/dziwne-swiatla-niebie

  zdjęcia są niewyraźne, bo robiłem telefonem

4
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj