Dziwny cylindryczny obiekt wyleciał z krateru wulkanu Popocatepetl

Kategorie: 

Kadr z nagrania monitoringu wulkanu Popocatepetl

Gdy 26 października tego roku do krateru wulkanu Popocatepetl wleciał jakiś cylindryczny obiekt zapanowała konsternacja. Media meksykańskie nie mogły zignorować tego zjawiska, ale rozmaici eksperci wygłaszali różne dziwne teorie jak na przykład to, że do wulkanu wleciał meteoryt. No cóż 15 listopada ten " meteoryt " postanowił jednak wylecieć z krateru.

 

Niespodziewany wylot cylindrycznego obiektu nastąpił 15 listopada około 5 rano czasu lokalnego. Wulkan Popocatepetl jest pod ścisłą obserwacją, ponieważ jego ewentualna erupcja lub duża emisja popiołu może spowodować zakłócenia w stolicy kraju, Mexico City. To, dlatego właśnie udało się uchwycić moment wpadnięcia i wylotu obiektu z krateru.

Pojawiły się też spekulacje, że podobny obiekt widziano w amerykańskim stanie Kentucky. Nikt nie zdementował, że do wlotu i wylotu obiektu doszło. Jeśli nie pojawi się sensowne wyjaśnienie mamy dowód na to, że coś dzieje się pod ziemią a wulkany mogą stanowić wrota do podziemnych baz.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Maryla

Posluchajcie na YT co na

Posluchajcie na YT co na temat wulkanow mowi Nassim Haramein. Juz dawno twierdzi, ze wulkany na ziemi to.... portale. podobnie jak "czarne dziury" w Kosmosie.  Taki portal jest takze na Sloncu i sa zdjecia i video pokazujace jak wlatuja i wylatuja stamtad obiekty, znacznie wieksze od Ziemi. Plama na Sloncu, o torej mowi sie, ze jest portalem jest identyczna jak na rysunkach Majow. Zobaczcie tu: 
http://www.youtube.com/watch?v=aPnt-V5JVNo
pozdrawiam

0
0
Portret użytkownika Karolina

Technologia która umożliwia

Technologia która umożliwia przebywanie w wnętrzu wulkanu jest niezwykła.Wierze że nie jesteśmy sami w wrzechświecie,ale strach się bać-gdy dojdzie do kontaktu między cywilizacjami-nie wiem czy nie potraktują nas jak  myszki laboratoryjne-pozdrawiam 

0
-1
Portret użytkownika fakir

a ja myślę że to ekipa

a ja myślę że to ekipa InneMedium/ZnZ spieprza przed wkurzonymi żydami i opuszcza swoją tajną bazę

0
0
Portret użytkownika Stały cichy bywalec

Ale ja mam zwale ostatnio ze

Ale ja mam zwale ostatnio ze wszystkich komentarzy na ten stronie, kiedyś traktowałem ją poważnie ale po ok. roku wchodze poto aby się rozbawić. ale ten nasz świat jest popierdolony !!, ludzie są popierdoleni tak bardzo że ziemia nie może pozostać obojętna. Takie debile co tu siedzą i się wypowiadają kształtują psychike innych( i to jest śmieszne). zacząłem się tym interesowac po filmie 2012 bo data końca świata to moje urodziny. Jedyne co w tej stronie jest fajne to, to że ludzie wykształceni robią z sebie debili. ( NIC NIE WIESZ) - a jeśli uważasz że coś wiesz to i tak gówno wiesz.  Niema sensu życia, niema przeznaczenia. Jest jeden wielki przypadek, tz (Gówno). To słowo zastępuje wiele słów, tłumacz sobie jak tylko chcesz to słowo.

0
0
Portret użytkownika taurus

Masz pecha chłopie..żyjesz na

Masz pecha chłopie..żyjesz na swiecie pełnym debili i otacxza cię w3szędzie gówno..cóż doradzam ci jak tutejszy6 debil dokonaj eutanazji po co się męczyć....

0
0
Portret użytkownika hopsiup

@Stały cichy... Skoro życie

@Stały cichy...
Skoro życie nie ma sensu to po co żyjesz?... Na odpowiedź masz czas do końca życia.
Koniec przekazu.

0
0
Portret użytkownika zadra

Zgadnijcie co to jest: "wrzód

Zgadnijcie co to jest: "wrzód na du..e innemedium.pl"??? Czy myślicie o tym samym błaźnie??? To dobrze. Pozdrowienia dla naczelnego hodowcy baraniego pasterza ADMINA

1
0
Portret użytkownika baca

nie śmiejcie się bo sprawa

nie śmiejcie się bo sprawa jest poważna
jak będziecie budowac kiedyś dom i będziecie mieli na trawniku swój własny prywatny krater to wtedy zrozumiecie że nie ma nic zabawnego kiedy nocami po kryjomu coś wlata i wylata.
monitoring oczywiscie nic nie daje i nalepsze są stare jak świat strategicznie umieszczone deski nabijane gwoździami - bo gwarantują bezcenną minę u każdego Szaraka Smile

0
0
Portret użytkownika nie-wierny

Jak u Stanisława Lema: "Tu

Jak u Stanisława Lema: "Tu wlata  tam wylata Aqua destilata"  .
jak wyleciało to i wylecieć musi inaczej sie udusi....

0
-1
Portret użytkownika bilbord

Chyba dłużej, zwróć uwagę, o

Chyba dłużej, zwróć uwagę, o ile przesunęły się gwiazdy od momentu pojawienia się obiektu do chwili zniknięcia. Dobre pół centymetra.

0
0

Skomentuj