Dziwny otwór w chmurach w kształcie rombu widziany nad stanem New Jersey

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Do dziwnej obserwacji meteorologicznej doszło w miejscowości Waterford w stanie New Jersey w USA. Podczas zachodu Słońca zaobserwowano dziwny otwór w chmurze.

Do zdarzenia doszło 20 stycznia 2018 roku. To co świadek określił mianem "kwadratowego" otworu w chmurach, jest właściwie otworem w kształcie rombu. Nie oznacza to oczywiście, że czyni to tę obserwację mniej interesującą.

Rzeczywiście jest to zupełna anomalia. Regularne kształty w meteorologii wyglądają zwykle jak szachownice i są tworzone przez samoloty latające nad naszymi głowami. Jednak tutaj mówimy o regularnym kształcie z brzegami pod kątem, jakby wybitym w podstawie chmur.

To zupełne dziwactwo. Takie "dziury" są spotykane, ale zawsze mają kształt okręgu, a nigdy figury geometrycznej o równych kątach. Trudno nawet zaproponować jakieś racjonalne wytłumaczenie dla tego zjawiska. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Amadeusz

Moim zdaniem nic w tym

Moim zdaniem nic w tym dziwnego, że chumry się akurat tak ułożyły. Jakoś się przecież musiały się ułożyć Biggrin Zresztą na pewno zdarza się to regularnie od  czasu do czasu.

1
0
Portret użytkownika kolo21

Potwór nie potwór byle był

Potwór nie potwór byle był otwór, nawet kwadratowy:) Już widzę jak naufowcy tłumaczą to zmianą ciśnień, nie znanym typem chmur, pareidolią, zanieczyszczeniem powietrza itp.

1
0

kolo21

Portret użytkownika Marekk

Elam to mówisz że tak wyglada

Elam to mówisz że tak wyglada sześcian :-)???mi to wyglada na jakiś czworobok czy takie cos 

0
0
Portret użytkownika elam

black cube of saturn ,

black cube of saturn , sześcian saturna, demoniczny symbol  

0
0

Skomentuj