Gigantyczny aligator zszokował ludzi na polu golfowym na Florydzie

Kategorie: 

Źródło: Internet

Na jednym z licznych pól golfowych na Florydzie wypatrzono bardzo dużego gada. Był tak wielki, że niektórzy sądzili, że to jakiś żart i nie ma tak wielkich aligatorów.

 

Wszystko rozegrało się na polu Buffalo Creek Golf Course w Palmetto. Jeden z graczy nagle wypatrzył ogromne zwierze kroczące w ich stronę. Aligator był tak ogromny, że wiele osób wciąż myśli, że to jakiś internetowy żart. Jest to jednak żywe zwierze.

 

Świadkowie również sądzili na początku, że to nie może być prawda, ale po chwili jednak stało się jasne, że to prawdziwe zwierze. Aligator mierzył około 4,5 metra długości i tym samym był jednym z największych przedstawicieli tego gatunku kiedykolwiek widzianych w Ameryce Północnej.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Maria_st

Ha ha ha dobry hologram.

Ha ha ha dobry hologram.

Ogon aligatora co jakis czas swieccy ale zwroccie uwage na cien filmujacego i gada

0
-1
Portret użytkownika zibi1973

To nic innego jak hologram

To nic innego jak hologram,program,normalnie mówiąc to zabarwione powietrze, na gościa miejscu  spróbował bym go pogłaskać,prawdziwego aligatora tam nie ma,chyba że natrafi tam na .......

0
-2
Portret użytkownika sandrax

Zostaje więc ci tylko

Zostaje więc ci tylko przytulać swojego pluszowego kajmana,jak co wieczór przed snem.Upewnij sie,sprawć w lustrze czy jeszcze jesteś.Jak będziesz w szkole to pomyśl sobie że lekcje odwołane i zrób sobie wagary.

0
-1

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pasjonat

to jakby nad morzem wielka

to jakby nad morzem wielka mewa kogos szokowała...

zareczam ze to normalny widok tam... ( tylko przyroda??)

1
-1

Myślę, więc jestem...

Skomentuj