Grupa UFO widziana w okolicy chemtrails w Normandii

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Pojawiło się ciekawe nagranie przedstawiające coś, co można interpretować jako aktywność UFO w okolicy smugi kondensacyjnej pozostawionej za jednym z samolotów. We Francji nagrano kilkanaście jasnych obiektów wyraźnie zainteresowanych chmurami pozostającego po przelocie ziemskich samolotów.

 

Do obserwacji doszło 12 września 2014 r. Nagranie wykonano z jachtu w pobliżu wybrzeża Normandii. Jeden ze świadków zauważył dziwny mały punkt światła w pobliżu ogromnej smugi. Jak sam twierdzi chwycił za telefon komórkowy i uwiecznił to, co widział.

 

Dopiero po sprawdzeniu na ekranie komputera okazało się, że było tam przynajmniej siedem białych kul światła, które powoli przeleciały w pobliżu chemtrails i poleciał za niego. Według świadka jedna z kul zdawała się prowadzić całą resztę.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika TEN

chemtrails, dla sprostowania,

chemtrails, dla sprostowania, to nie smuga kondensacyjna jak sama nazwa wskazuje.Ale chemiczna,smuga kondensacyjna to para wodna..

0
0
Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Do wszystkich fanatyków

Do wszystkich fanatyków elohim oraz "chrześcijańskich" i newageowskich krzyżowców:
Po pierwsze widze że większośc ma tu takie pojęcie o tzw jaszczurach i Reptilianach jak kret o kolorach. To ja jako jeden z "nawiedzonych gadziorów" powiem wam tak: Ziemia nigdy nie należała do żadnych elohimów ani ich laboratoryjnych wytworów tylko do dinozaurów i Reptilian przez miliony lat a tym bardziej nie stworzył jej żaden jahwe na chmurce w trójkątnej czapce z okiem. Jeśli tak myślicie to wybijcie sobie te głupoty z głowy najlepiej teraz. Reptilianie zostali bezczelnie najechani i wynarodowieni z własnego terenu przez religijne elohimskie krucjaty a nie przez żadną śmieszną asteroidę, ale obecnie zbierają siły i wkrótce tu uderzą by odzyskać swoje rewiry. A mają niezły zestaw kosmicznych sojuszników, w walce z którymi żadne elohimy ani ich wyimaginowane bóstwa nie mają szans. Więc to miejcie na uwadze.
Aha, i do tych co myślą że jakieś śmieszne rasy świetliste sie "nami opiekują": nikt sie nami nie opiekuje tylko wszyscy dymają nas w d** a to całe ufo które widzimy to elohimskie tchórze bojące się nawet otwarcie pokazać i które przesyłają rządom rozkazy dotyczące zidiocenia i spedalenia całego świata. Jeśli by nam faktycznie pomagali to zrobili by tu dawno porządek starą sprawdzoną metodą czyli wjazdem wojsk, przepędzili by syjonistycznych politykierów od koryta i obniżyliby podatki a może nawet zlikwidowali. Każdy byłby silny, zdrowy i bogaty. A nie to co teraz, co można określić jedynie jako dmuchany cyrk na glinianych kwadratowych kółkach.

0
0
Portret użytkownika Zenek :)

"Jeśli by nam faktycznie

"Jeśli by nam faktycznie pomagali to zrobili by tu dawno porządek starą sprawdzoną metodą"
 
- to samo mówię, TSAREM w łeb tej nazistowskiej hydrze a potem z napalmu w jej odwłok aż się wypalą wszelkie brudy.
 
Inny język z tym czymś jest całkowicie nieskuteczny.
 

0
0
Portret użytkownika Kruczysko

Haha!, świetny wpis, az

Haha!, świetny wpis, az chciałbym w to uwierzyć :), była by jakaś nadzieja.. 
Może dasz namiary na jakieś szrsze informacje o tym, moze będzie coś co mnie bardziej przekona, napomne jeszcze, ze w zadne tam elohuje czy gady czy świetliste cuda czy gestości etc nie wierze ale chetnie poczytam o troche innym spojżeniu na te tematy. 
Co do filmu to jeden z nielicznych, które faktycznie zastanawiają i nie kompromitują strony jak ten z odbiciem w szybie Biggrin
 
Pozdrawiam
Kruk

0
0
Portret użytkownika pasjonat

Czy to ma zwiazek z

Czy to ma zwiazek z poniedzialkowa obserwacja na Helu ?
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Z9_duTx1Uxw
 
Nieopodal miejsca obserwacji w 1950 roku spadlo do zatoki cos z nieba, woda gotowala sie w tym miejscu kilka godzin. Ustawiono olbrzymie parawany zeby swiadkowie niczego nie widzieli po 2 dniach cala ekipa z zsrr zniknela. W domu mam gdzies artukul z gazety z zeznaniami naocznych swiadkow.

0
0

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika pasjonat

Dzieki

Dzieki Wink

0
0

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika KARTACZWIELKI

I BÓG was oddzieli od gada

I BÓG was oddzieli od gada morskiego!! Jesteście nienormalni??? to Pretoksy z sibu ludzie ogarnijcie się!!! tylko ja zostałem a wszyscy inni to jaszczury

0
0
Portret użytkownika Danile

Wyższe cywilizacje,nasi

Wyższe cywilizacje,nasi przyjaciele pomagają nam:)
Ich działaniem wobec chemtrails jest zbieranie całej tej chemii w powietrzu i usuwanie

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika UFO-Maniak

to nie muchy, jakby to były

to nie muchy, jakby to były muchy kropki były by czarne, ktoś w samolocie okno otworzył i pety wyrzucił, ot całe ufo Smile

0
0
Portret użytkownika heraKOKAhaszLSD

jakosc filmu wypasiona czemu

jakosc filmu wypasiona czemu tylko taki mały zoom?????widac po jakosci obrazu ze to nietani sprzet,a brak duzego powiekszenia.

0
0

Myślę, więc jestem...

Skomentuj