Hinduskie władze wprowadziły zakaz wskrzeszania zwłok

Kategorie: 

Źródło: http://24news.com.ua/20902-uchyonye-nashli-v-ssha-sledy-drevnego-meteorita-ubijcy/

Temat powrót umarłych do życia poprzez ożywienie zwłok nadal zajmuje naukowców. Amerykańska firma BioQuark otrzymała od swojego rządu pozwolenie na prowadzenie kontrowersyjnych eksperymentów. Pierwszy z nich miał być zrealizowany w  Indiach, ale z kolei władze tego kraju kategorycznie się temu sprzeciwiły i zabroniły wskrzeszać ludzi po śmierci klinicznej, donosi Science.

 

Aby przywrócić funkcję mózgu, naukowcy zebrali syntetyczne białka o nazwie kodowej BQ-a, stosując specjalne komórki macierzyste. Ponadto, innowacyjni eksperymentatorzy prace mózgu i nerwów zamierzają stymulować laserowo i elektrycznie. Na potrzeby przedsięwzięcia zaplanowano zebrać grupę dwudziestu „ochotników" w stanie śmierci klinicznej, których rodziny zgodziły się oddać ciała bliskich do badań naukowych.

 

Rząd Indii twierdzi, że firma BioQuark otrzymała zakaz z uwagi na brak niezbędnych pozwoleń na prowadzenie eksperymentów medycznych. Hindusi nie zamierzają też przyspieszać i ułatwiać procesu pozyskiwania stosownych certyfikatów i koncesji. Eksperci BioQuark nie poddają się jednak i zamierzają prowadzić swoje doświadczenia w krajach bardziej im „przyjaznych i sprzyjających”.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika baca

ło matko boska... no to jezus

ło matko boska... no to jezus ma do końca przerąbane...

jezu chryste... najpierw prawomocny wyrok śmierci a teraz prowomocny zakaz wskrzeszania...

to się nazywa zgarnąć od życia całą pulę... masakra...

0
-2
Portret użytkownika gumiś

Na potrzeby przedsięwzięcia

Na potrzeby przedsięwzięcia zaplanowano zebrać grupę dwudziestu „ochotników" w stanie śmierci klinicznej...że co???

0
0
Portret użytkownika Cabaj

Niestety...nasza świadomość

Niestety...nasza świadomość to wynik procesów elektrobiohemicznych zachodzących w mózgu. Mózg kończy działalność...więc świadomość zanika i tyle.Czyli...to co zdechło już nie wstanie...więc "sranie" na takie wskrzeszanie.

0
-2

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Bb

To nie zakaz wdkrzeszania

To nie zakaz wdkrzeszania zwłok, tylko zakaz wybudzania ze śmierci kliniczej. Pewnie za tym stoją handlarze narządami.

1
0

Skomentuj