Jasna kula wystartowała ze zbocza wulkanu Iztaccíhuatl

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Oszałamiający film został nakręcony kamerą monitorującą, zamontowaną na jednym z najwyższych budynków w mieście Puebla de Zaragoza. Urządzenie zarejestrowało start UFO z wulkanu Iztaccíhuatl.

Jedno z największych meksykańskich miast Puebla de Zaragoza położone jest w dolinie otoczonej przez cztery wulkany - Iztaccíhuatl, Popocatepetl, Orizaba i Malinche. Iztaccíhuatl, który jest trzecim najwyższym szczytem w Meksyku, ma cztery wierzchołki. Jeden z nich – Pecho wznosi się 5230 metrów nad poziomem morza. Z jego zbocza 24 stycznia 2017 o godzinie 18:46 wzniósł się w niebo jasnożółty kulisty obiekt, który poleciał w stronę wieżowca, gdzie znajdowała się wyżej wspomniana kamera.

Duża kula ognia przez co najmniej 50 sekund leciała tuż nad centrum miasta. A co najciekawsze, działo się to w godzinach szczytu. Ponadto, obiekt zaprezentował się w całej okazałości, przelatując blisko kamery.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Psuje zabawę

pl.wikipedia.org/wiki

pl.wikipedia.org/wiki/Zjawiska_świetlne_podczas_trzęsienia_ziemi

0
0
Portret użytkownika Światła trzęsień ziemi

Ludzie nie podniecajcie się

Ludzie nie podniecajcie się tak, UFO to może było, ale jak najbardziej swojskie. Uskokom tektonicznym i wulkanom towarzyszą "zjawiska świetlne trzęsień ziemi". Są tez w Polsce i przybierają formę kul plazmy (zwykle żółte lub czerwone), piorunów kulistych, łun lub inne. To bardzo dobra wieść dla Meksyku, bo może kiedyś będziemy w stanie przewidywać trzęsienia ziemi w regionach ich występowania (jedno >5M mieli 25.01) i zła wiadomość, bo któryś z wulkanów może się szykować do wybuchu. 

0
0
Portret użytkownika baca

ta jasna oszałamiająca kula

ta jasna oszałamiająca kula światła to samolocik zbliżający się do lotniska... Meksykanie nadal chyba rozwiązują problemy komunikacyjne przy pomocy wołów, mułów i osiołków skoro ich ten widok aż tak mocno oszołomił jak talina...

0
-2
Portret użytkownika Enivr0

Tak więc, mi się wydaję, że

Tak więc, mi się wydaję, że ich baterie dalej ładują się przy wysokiej ilości tych cząstek ze słońca i z ziemi.

0
0
Portret użytkownika ROOT

Znawca ma rację co do bytów

Znawca ma rację co do bytów energetycznych. Same obserwacje potwierdzają brak materii w tych niezidentyfikowanych obiektach. Prędkość, zwrotność i przyspieszenie rozerwałoby każdy rodzaj materii w drobny mak.

1
0
Portret użytkownika Znawca

Widać że te istoty

Widać że te istoty poruszają się w pojazdach energetycznych albo same są energetyczno duchowymi ! Poruszają się w kuli energii, podobnie jak Matka Boska, która przybywa na Ziemię z innego wymiaru od aniołów i Boga Jezusa. Takie formy poruszania się w postaci energii są typowe dla istot anielskich.

3
-2

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika Bolek300

HE...

HE... :)

1
-1

Skomentuj