Jeśli na twojej ręce linię układają się w literę M…

Kategorie: 

Źródło: https://3.bp.blogspot.com/-6B3NB15A1Gg/V_BCqV4Gp4I/AAAAAAAABnE/xmtc4TTD28ADSMOpqL2WDwIqTMzAWzioACEw/s1600/2122.jpg

Miliony ludzi na całym świecie wierzą w chiromancję, czyli doktrynę, pozwalającą rozczytać swój los po liniach i znakach na dłoni. Niedawno okazało się, że ci, na których rękach widać literę M, to bardzo unikalni i wyjątkowi ludzie. I to wcale nie są żarty!

 

 
Jeśli linie na dłoni, tworzą coś podobnego do schematu pokazanego na zdjęciu, świadczy to o tym, że człowiek jest utalentowany. Jego intuicja jest silniejsza niż u większości ludzi, a wraz z narodzinami obdarowano go szczególnym duchem przedsiębiorczości.

 
Ludzie, których linie na dłoni tworzą literę M, prawie nigdy nie kłamią, są uczciwi, otwarci i nie dają się łatwo oszukać. Intuicja ich nigdy nie zawodzi. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do kobiet, u których „szósty zmysł” jest zazwyczaj lepiej rozwinięty niż u mężczyzn. „Ludzie z M” są zazwyczaj mocni, a ważne decyzje podejmują szybko i bez wahania. Zawsze wykorzystują możliwości, które pojawiają się w życiu i nigdy ich nie ignorują.

 

Okazuje się, że ten znak na dłoni jest cechą charakterystyczną wielu proroków i wielkich przywódców z przeszłości. Jeśli dojrzysz na swojej dłoni ułożoną z linii literę „M”, oznacza to, że w życiu jesteś w stanie osiągnąć wszystko, czego pragniesz.
 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika zibi1973

Zibi też ma m,a czy w to

Zibi też ma m i to co zwykle,a czy w to wierzy?nigdy nie lekceważy,córka i żona nie mają,ale są to mądre baranki,jak otwierają wodę żywiec zdrój pierw delikatnie próbują, teraz można kupić za 1,65,ładnie spadła a po jaja z biedronki się nie wybierają,jak tak dalej pójdzie zostanie im suchy chleb http://www.fotosik.pl/zdjecie/2f1fc778210fc5cd

0
0
Portret użytkownika sandrax

 Nie jedz jaj z bidaronki

 Nie jedz jaj z bidaronki,lepiej kup serek pleśniowy i słodki winogron,nabij na patyczek dwa małe kawałki serka i dwie kulki winogronu,i jedz.Żona,córka a zaraz napiszesz że i wnuczka,spokojnie/na wszystko przyjdzie czas,nie pal sie,z tego co obserwuje małżeństwo to nic dobrego.To tak jakbyś jadł ten sam posiłek 3 razy dziennie przez x lat,szybko cie zemdli.

0
0
Portret użytkownika Hefajstos

Jak widze fale sceptyzmu z

Jak widze fale sceptyzmu z waszej strony oraz drwiny na ten temat to dodatkowo dodaje mi to pewnosci tego ze faktycznie jestem wysoko postawionym osobnikiem naszej cywilizacji. Utrwala mnie to w tym przekonaniu. Mam swiadomosc tego od dawna. Rowniez I Ja Mam taka litre na swoje dloni I potwierdzam w moim przypadku jest to prawda. dodatkowo jestem czlowiekiem Indygo. Z posrod wszystkich wypowiedzi wypowiedz BAcY jest mi najblizsza. on to rozumie.

0
0
Portret użytkownika klik

W takim razie może mógłbyś

W takim razie może mógłbyś nauczyć się pisać poprawnie w ojczystym języku? Bo na razie można potwierdzić jedynie to, że jesteś wtórnym analfabetą. Lub nieukiem. Do wyboru.

0
0
Portret użytkownika Cabaj

W życiu jesteś w stanie

W życiu jesteś w stanie osiągnąć wszystko, czego pragniesz....wystarczy mieć non stop pełny portfel...nie potrzeba mieć jakiś tam M na łapach czy tece.Wystarczy odrobina mózgu żeby zdobyć kase...żeby nie pracować dla kogoś....tylko żeby inni dla nas pracowali.Jeszcze nie widziałem nikogo szczęśliwego bez kasy....a jak sie trafił taki co mówił że jest...to kłamał...to widać po wykrzywionych gębach w sposób taki harakterystyczny.W sklepach też doskonale widać szczęśliwe twarze które niosą do kasy bułecke albo coś o nazwie "chleb" za półtora zeta z margaryną roślinną zrobioną z gówna chemicznego...plus dwie litry "eliksiru"vivat tańszego niż kranówka.Widać to szczęście szczególnie wtedy...gdy patrzy na pełne wózki innych klientów.Masz kase możesz zostać kim chcesz...Nie masz...jesteś......... 

3
-1
Portret użytkownika ona

Skoro masz tyle pieniędzy to

Skoro masz tyle pieniędzy to kup sobie odrobine rozumu aha.... zapomnaiłam że tego nie można kupić bo takim zjebem genetycznym trzeba się urodzić. Zwykły robol z odrobiną pieniędzy i życiem które sprowadza do pełnego koryta i jakiegoś plastikowego trupa na parkingu. Godne pożałowania...

1
0
Portret użytkownika b@ron

niestety ale masz dużo racji.

niestety ale masz dużo racji... jak ma się kasę, to dziś nawet można sobie zrobić tak, żeby linie na dłoniach układały się w literę M ... i gówno to da, bo największym głupstwem jest wierzyć w brednie o "wyjątkowych ludziach"

2
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika oto słowo moje

Niekoniecznie. Twoja teoria

Niekoniecznie. Twoja teoria nie bierze pod uwagę kwestii szczęścia i pecha. Można być nie wiem jak inteligentnym i przedsiębiorczym, można nie wiem jak sumiennie się starać, a mimo to dziwne "zbiegi okoliczności" mogą układać się tak, że do niczego nie dojdziesz i wszystko stracisz.

1
0
Portret użytkownika WR

To najszczęśliwsze muszą być

To najszczęśliwsze muszą być bankomaty ,zawsze mają kasę ,do tego dają ją każdemu ,nawet tym co maja debet na koncie ! Robią im nawet filmy !  

0
0
Portret użytkownika tos

Grupa kontrolna wykonala

Grupa kontrolna wykonala zadanie prawidlowo. A teraz marsz do klatek :o)

0
0
Portret użytkownika Jaśko Korkowiec

wszyscy tak samo mają ułożone

wszyscy tak samo mają ułożone te linie. To może jak ktoś nie ma to jest "inny"?  i może spacerować z psem po Marsie...

0
0

"Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz... Nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm"     Cz. Miłosz

Portret użytkownika Kati

<p>Tak kazdy ma juz jak się

<p>Tak kazdy ma juz jak się rodzi</p>

<p>I oznacza to po łacinie&nbsp;et memento mori</p>

0
0
Portret użytkownika plebs

Wiesz, mamtakie M na stopie i

Wiesz, mamtakie M na stopie i pije nalewki ,trzeżwy jestem raz w tygodniu i to jest wyjątkowe
 

0
-1
Portret użytkownika b@ron

mam bardzo wyraźne M na

mam bardzo wyraźne M na obydwu dłoniach i gwarantuje naiwnym, że te zabobony że to coś oznacza nadzwyczajnego to zwykłe kłamstwo dla naiwniaków ...

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

jak chcesz to sie zarejestruj

jak chcesz to sie zarejestruj na im to będziesz miał opcje napisania do zarejestrowanych przez formularz kontaktowy

0
0
Portret użytkownika Enlil

Mam takowe, ale sądzę, że nie

Mam takowe, ale sądzę, że nie od tego zależała i zależeć będzie moja pomyślność. Anu-annki mu-ù-ta-ze.

 

0
0
Portret użytkownika Wójtów

gowno prawda, mam M na obu

gowno prawda, mam M na obu słonich a łże ile wlezie i dobry w tym jestem. Smile

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Patryk17546

Ja mam na obu dloniach

Ja mam na obu dloniach wyrazne M od razu widac bez przygladania.Praktycznie oprocz M to sa jakies krotkie pojedyncze kreski ktore nic nie przypominają i nie są tak głebokie.  Na zycie nie narzekam,bo wiem ze mogę wszystko. Czuję w sobie moc. Biggrin 

0
0
Portret użytkownika Tryptyk

"Niedawno okazało się, że ci,

"Niedawno okazało się, że ci, na których rękach widać literę M, to bardzo unikalni i wyjątkowi ludzie. I to wcale nie są żarty!" Gdzie się okazało, dlaczego się okazało i kto tak stwierdził...na jakiej podstawie. Gdzie jest źródło Twojej rewelacji? Czyżbyś sam tam stwierdził, bo zauważyłeś M na swojej ręce? "(...)I to wcale nie są żarty!":D

0
0
Portret użytkownika lommo

Mam M na liniach jak na

Mam M na liniach jak na schemacie. Co nie co się udało. Ale nie zawsze idzie jak po maśle.

0
0

Skomentuj