Kobieta twierdzi, że uprawia seks z duchami

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

27-letnia mieszkanka Bristolu, Amethyst Realm uważa, że jest specjalistką od tematyki spiritystycznej.  Kobieta twierdzi, że nie tylko może komunikować się ze zmarłymi, ale nawet uprawia z nimi seks.

 

Amethyst Realm zapewnia, że uprawiała seks z co najmniej dwudziestoma duchami i są one tak dobre, że woli je od prawdziwych mężczyzn. Duchy wiedzą, jak ją zaspokoić i dać jej to, czego chce. Jedyne, o czym marzy, to znaleźć swojego „bratnią duszę" i spędzić z nim wszystkie pozostałe lata życia. O swoich niezwykłych preferencjach seksualnych, Amethyst Realm opowiedziała niedawno w audycji emitowanej przez brytyjski kanał ITV.

 

Kobieta powiedziała, że jej związek z pierwszym duchem, z którym nawiązała kontakt seksualny, trwał trzy lata. Potem ich uczucia osłabły i para się rozstała. Następnie Amethyst szukała nowego widmowego partnera i przespała się z co najmniej dwudziestoma duchami. Podczas przemówienia prezenterka Filipa żartowała, że jeśli Amethyst zajdzie w ciążę z duchem, to jej dziecko będzie jak słynna postać z bajki Kacper przyjazny duszek.

Relacje z pierwszym duchem u Amethyst zaczęła się, gdy ona i jej ówczesny narzeczony przenieśli się do nowego domu dziesięć lat temu. W nowym miejscu niewiasta natychmiast poczuła paranormalną obecność i kiedy jej ziemski ukochany pewnego razu poszedł do pracy, postanowiła spróbować uwodzić ducha, rozbierając się do bielizny. Efekt był niesamowity – dziewczyna poczuła rzeczywisty dotyk.

 

Kiedy zaczęli uprawiać seks, kobieta poczuła, jak ktoś oddycha, penetruje i gładzi jej ciało, jakby kontaktowała się z prawdziwym mężczyzną, tylko niewidocznym. Od tego stosunku seksualnego kobieta doznała silnej satysfakcji i wkrótce zerwała z narzeczonym. Zaczęła spotykać się z napotkanym duchem. Nigdy nie widziała go na własne oczy, tylko wyczuwała jego dotyk. Po takich doznaniach „straciła zainteresowanie prawdziwymi mężczyznami".

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika Turbo Kurczak

Niektórzy mają ostre parcie

Niektórzy mają ostre parcie na szkło. Ta paniusia najwyraźniej prowadzi szare i nudne życie, a tak to może jakiś wywiadzik, jakaś reklama (wibratory?), coś się dzieje.

1
0
Portret użytkownika Fooks

coś podobnego można osiągnąć

coś podobnego można osiągnąć w świadomym śnie. Tylko tam jest lepiej bo widać i czuć i słychać i jest tak jak lubisz. No ale jeśli kobieta lubi nie widzieć i tak po omacku to ok hah

1
0
Portret użytkownika Homo sapiens

Duchy, zwłaszcza złe,

Duchy, zwłaszcza złe, potrafią odbierać ludziom energię życiową ! To potwierdzają badania oraz doświadczenia z tymi bytami. Niektóre duchy życzą sobie by ludzie składali im ofiary "Aleister Crowley w dziele "Magija w teorii i praktyce." w jego XII rozdziale "O ofierze krwi i sprawach pokrewnych.", pisał: "Dla najwyższej duchowej pracy trzeba odpowiednio wybrać ofiarę, która zawiera największą i najczystszą moc. Męskie dziecko o doskonałej niewinności i wysokiej inteligencji jest najodpowiedniejszą i najbardziej satysfakcjonującą ofiarą"...

i dalej czytamy: "...Wyjaśniając kwestię przyczyn składania ofiar, w tym szczególnie z dzieci przytoczyć należy słowa Crowleya : "Krew jest życiem To proste wyjaśnienie przez  Hindusów mówiących, że krew jest głównym wehikułem życia Prana... Taka była teoria starożytnych Magów, że każda żywa istota jest pojemnikiem energii w różnych ilościach w zależności od rozmiaru i zdrowia zwierzęcia oraz jakości zgodnej z mentalnym oraz moralnym charakterem. Podczas śmierci energia zwierzęcia jest nagle wyzwolona [Dla celów Magii] Zwierzę powinno więc być zabite w kole lub trójkącie, aby energia nie mogła uciec. Zwierzę wybrane do rytuału powinno mieć naturę zgodną z zastosowaną ceremonią. Dla najwyższych duchowych celów trzeba wybrać takie ofiary, które posiadają największą i najczystszą energię. Dziecko - chłopiec z doskonałą niewinnością jest najbardziej pożądaną i właściwą ofiarą. Magowie mający problemy z użyciem krwi starali się zamienić ją na kadzidło. Ale krwawa ofiara, aczkolwiek bardziej niebezpieczna jest bardziej właściwa: w niemal każdym przypadku ludzka ofiara jest najlepsza.."

W tym temacie polecam nowy film:

Masońska frakcja w PiSie - odsys energii z Polakow - dr Krajski G. Braun
https://www.youtube.com/watch?v=2xS_FGYZJLA

3
0

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Kimbur

Petru twierdzi, że jest

Petru twierdzi, że jest liderem społeczeństwa polskiego w święto 6 Króli przekraczających seks na Rubikoniu. I co z tego?

3
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika whiteman

Patrzac na nia to sie nie

Patrzac na nia to sie nie dziwie ze faceci sie nia niezbyt interesuja

0
0
Portret użytkownika Nieważny

 Spektrofilia Paranormal

 Spektrofilia Paranormal Activity.Endorfiny od duchów.Niesamowite i imponujące pannie Tallin.

1
0
Portret użytkownika baca

ta tępa zdemoralizowana

ta tępa zdemoralizowana żdzira pierdzili jak potłuczona więc jak zajdzie w ciążę z duchem no to urodzi nie Kacpra "przyjaznego duszka" ale co najwyżej potężnego wypierda

bardzo ciężko jest określić kto jest bardziej udebilniony, ta durna suka z Bristolu czy talinn, który takiego pustaka lansuje...

 

3
-1
Portret użytkownika Krasula

a co w tym złego jeżeli

a co w tym złego jeżeli nikogo przy tym nie krzywdzi???

Baco trochę przypominasz islamsko-katolickich fanatyków podwórkowych

Tallin nie przejmuj się bezsensownym hejtem i pisz dalej

0
0

Skomentuj