Lechia - Kraina Bogów

Kategorie: 

Źródło: internet

Nigdy nie uczono nas o Lechii, Lachach, Laszkach i Polachach. Uczono jedynie o Polsce, Polkach i Polakach. Polska jednakże istnieje w sumie od niedawna, a tymczasem Lechia trwała przez tysiące lat. Dziwna sprawa. Są jednak jeszcze dziwniejsze. Bowiem to że Polak jest Polakiem, niemal każdy człowiek między Odrą a Bugiem doskonale wie.

To, że każdy rdzenny Polak jest Lechitą już dużo mniej ludzi ogarnia. Tego natomiast, że każdy rdzenny Polak jest tak naprawdę Słowiano Aryjczykiem nie wie na polskich ulicach niemal nikt. Pora nadrobić ten brak wiedzy i przy okazji pchnąć do przodu wiedzę o naszej prehistorii o kolejnych kilka tysięcy lat – nieznanych w Polsce kompletnie.

 

Po przetłumaczeniu z niemieckiego podręczników historii dla Polaków napisanych podczas tak zwanych „zaborów”, czyli pospolitej szkopskiej kradzieży całego państwa, dowiedzieliśmy się radosnej nowiny, że Mieszko I był księciem i założył Państwo Polskie. Tak głoszą germańskie legendy. Tak naprawdę jednak Mieszko I był lechickim królem a zaledwie księciem stał się dopiero po przyjęciu i tak nieważnego chrztu. To była degradacja niezależnego króla niepodległego państwa na lokalnego wodza odległej od Rzymu prowincji, podległej oczywiście papieżowi. Identyczny „awans” mieliśmy zresztą okazję całkiem niedawno oglądać na własne oczy.

 

Prezydent Kaczyński podpisał traktat akcesyjny do unii europedałopejskiej, czym zrzekł się niezależności całego kraju i… zdegradowany został z prezydenta niepodległego państwa do roli lokalnego namiestnika… papieża. Tak papieża, papiestwo bowiem tak samo jak cesarstwo rzymskie istnieje sobie nadal i mimo zmienionej nazwy na unia europedałopejska nadal jest naszym okupantem. Poza paru nazwami kompletnie nic się pod tym względem od czasów Mieszka nie zmieniło. Zintensyfikowano jedynie wysiłki, aby całkowicie wymazać naszą przedchrześcijańską historię. Kolejną bzdurą wygłaszaną na temat Mieszka I jest ta jakoby dokonał on chrztu Polski. To oczywiście nieprawda. Tak naprawdę bowiem ochrzcił się jedynie sam Mieszko I a nie cały kraj. Ponadto jeśli już być ścisłym to nie ochrzcił się ale przechrzcił, gdyż wcześniej za króla Popiela „obowiązywał” chrzest tak zwany prawosławny – bez księży, katedr i kościołów, czyli z popami, cerkwiami i całą resztą prawosławnego bałaganu.

 

Była to krecia robota niejakiego Cyryla i byle jakiego Metodego – dwóch po trzykroć przedziwnych prototypów popa - rzymskich agitatorów. Patrząc obiektywnie na ich rolę antyludzką możemy bez trudu mówić o funkcji czegoś w rodzaju no może nie robocopa ale na pewno heh… protopopa. Cyryl i Metody to byli wyszczekani jak podwórkowe Burki plebani beta. Przynieśli ciemnotę głosząc oświecenie. Jak wszyscy smętni kaznodzieje obiecywali pośmiertne życie wieczne żeby ukraść doczesne dobra. W tym oczywiście ziemię. W dzisiejszych czasach ich trudną, narażającą na śmiech funkcję, przejęli stojący nieruchomo jak żona Lota na skrzyżowaniu świadkowie jehowy. Też są zagubieni, też gadają do siebie samych, też nie mogą samodzielnie wydostać się z oszołomienia, i też mają natchnioną duchem świętym misję do wypełnienia. Sami co prawda czytać nie potrafią ze zrozumieniem, bo jako badacze pisma już od dwustu paru lat kompletnie niczego w nim nie wybadali, no ale innym książki do poczytania za darmo chętnie rozdają. Chcą po prostu - jak wszyscy jahwiści - co głupszych ubogacić, no ale przedziwnym zbiegiem okoliczności wszystko tylko nie pieniądze w tym celu rozdają. Ich rola antyludzka jest zatem identyczna do roli żałosnych pedofilów rozdających cukierki... nieważne.

 

Tak więc niemal dwieście lat wcześniej przed rzekomym przyjęciem przez Mieszka I chrześcijaństwa, chrześcijaństwo przyjęto w obrządku prawosławnym za króla Popiela. Okupant się wcale nie zmienił. Za Mieszka I jedynie wyburzono cerkwie i ulepiono w ich miejsce kościoły ale wymazać tamtej smętnej historii z oryginalnym chrztem z czasów Popiela i tak się nie udało, albowiem pozostały (do dziś istniejące) nazwy: Cerkwica, Popowice i tak dalej, świadczące o prawosławnym obrządku, który zaistniał wcześniej na ziemiach Lechii. Nie pisze się o tym i nie mówi, bowiem ten obrządek wprowadzono na niemal dwa wieki zanim powstały… Niemcy. Niemcy – nasi odwieczni dobrodzieje.

Samo jednak chrześcijaństwo to zaledwie tysiąc lat, co w porównaniu do naszej obecności na terenie dzisiejszej Polski i Ukrainy udowodnionej przez DNA na niemal 11 tysięcy lat jest po prostu chwilą. Gdyby jedno milenium uprościć do 60 minut to okres chrześcijaństwa jest w naszej historii tylko najczarniejszą jej godziną. Ponadto ten właśnie dzielny Słowianin, który zmutował około 11 tysięcy lat temu i przekazał każdemu swojemu potomkowi w linii męskiej charakterystyczną dla Słowian podgrupę DNA R1A1 nie był oczywiście przybyszem z kosmosu żyjącym samotnie na jakimś drzewie. Nie ulepił go też żaden nadprzyrodzony bozio z gleby albo bagna. Nie wykluł się on z jaja, nie przybył na meteorycie i nie zmaterializował z innego wymiaru. On i to jest pewne był tylko jednym z bardzo wielu członków licznego narodu obecnego na tych ziemiach. Fakty te są powszechnie znane i od ponad dziesięciu lat wiedza na temat naszego pobytu w Środkowej Europie od 11 tysięcy lat jest coraz bardziej rozpowszechniona. Ze źródeł historycznych wiemy również, że nasi przodkowie przez te tysiące lat nie siedzieli bezczynnie na dupie. Oni skolonizowali cały dosłownie obszar Europy, od Uralu aż po Atlantyk i wszędzie założyli kilka tysięcy miast istniejących zresztą do dzisiaj. Jako Słowiano Aryjczycy ucywilizowali po prostu cały kontynent tuż po tym jak cofnęły się zalegające Europę lodowce. Natomiast już jako Lechici czterokrotnie pokonali między innymi starożytny Rzym, plądrując te leżące na południu zbuntowane miasteczko.

Strony

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (6 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Zabawne

Źródło: liczne zasoby

Źródło: liczne zasoby internetowe Biggrin

Nie wierzę, że chciało Ci się pisać takie pierdoły, ale jeśli naprawdę w to wierzysz, to chyba jesteś chory. Dobry ten kawałek z ludźmi z wnętrza Ziemii i mamutami, uśmiałem się Smile

Portret użytkownika pejter

Autor po prostu nie kryje się

Autor po prostu nie kryje się z tym że nielubi (delikatnie mówiąc) niemców. To zrozumiałe, sam ich nie toleruję, po tym co nam zrobili i nadal robią...
Jeśli odjąć by z tego tekstu tą nienawiść i tą drobną nadwyżkę ,,pudru,, to dostajemy praktycznie samą prawdę.
Bardzo dobry artykuł! 
Szerzmy prawdę!!!

Portret użytkownika Rom-Du

Baca nieżle pojechałeś, ale

Baca nieżle pojechałeś, ale jakoś umyka Ci problem zniewolenia Lachów tak potężnych ,madrych, szlachetnych i walecznych przez mięczaków pedałów z gołymi dupami itp. Jakoś zbyt lekko przechodzisz nad zagadnieniem skąd wzięliśmy się w ogóle na północy by z tamtąd ruszyć w kierunku Syberii. Generalnie chcę zwrócić uwagę, że bez wyciągnięcia wniosków z przeszłości, nastąpi powtórka z rozrywki. Władza ,potęga deprawuje, a wtedy tworzy się luka, w którą wciska się zagłada. Wystarczy przykład dziejów Ukrainy, niby to były polskie ziemie, a została tam posiana tylko nienawiść, w Moskwie również. Najpierw Polacy muszą wyjść "kotła" wtedy można mysleć o powrocie do wielkości w imię wszystkich Polaków !

Portret użytkownika djrutek

Panie Barco, gdybyś Pan pisał

Panie Barco, gdybyś Pan pisał książki sci-fi, nie musiałbyś pisać tych wypicin tutaj. Przeczytałem do końca. I pragnę przypomnieć, że Niemcy nie musieli nam fałszować historii, bo pijaccy szlachcice polscy przepili tamtejszą dyplomację. To właśnie nasi przodkowie doprowadzili do rozbiorów (pierwszych), bo najpierw sprzedali kraj a potem się dziwili, że obcy wchodzą. Jeśli chodzi o tło historyczne, to bardzo przyjemnie się czytało, ale te docinki na temat UE i Niemców, no Panie Baco... Nie rób z siebie fanatycznego pisuara, albo co gorsza kurwina.

Portret użytkownika Mario242

Czytając ten tekst zjadłem 2

Czytając ten tekst zjadłem 2 żubry (może kiedyś tury wymyślą, byle nie smakowały jak reaktywacja EB). Brakuje troszkę nawiązania do hinduskich wed, które jak wiadomo są ledwie odbiciem całej starożytnej wiedzy słowian.

Portret użytkownika Grak

Witam serdzecznie zwłaszcza

Witam serdzecznie zwłaszcza autora tego "artykułu", mimo iż jest napisany po łebkach to najważniejsze że zwykli ludzie interesują się pra Polską i pra Słowianami. Niemniej denerwują mnie wturnie powtarzane kłamstwa przez niby badaczy kutury zapomnianej ziem Słowian. Jak widzę swoją wiedzę oparłeś o kilka poczytnych portali i nic ponad, a wiedz że w większości są one kłamliwe i nie mają za wiele wspólnego z prawdą. Są oczywiście portale na których można w miarę rzetelnie porozmawiać o Słowianach i to z osobami które mają wiedzę ale raczej laicy tam nie zaglądają bo nic z tego nie rozumieją. 

Najbardziej mnie rozweseliły komentarze, przecież twój tekst miał zachęcić do studiowania tego tematu a nie czy autor to dno czy też prawda objawiona, ale i ty dajesz się wpisać w ten pospolity język zamiast (jak już zabrałeś się za tak ważną sprawę) potłumacz i kierować.

Nie mniej mi zazłe, że sam tekst mi się nie spodobał, ale jakbyś niemal 30 lat wykładał na uczelni historię prasłowian i brał czynny udział badaniach dziejów naszych przodków to też byś miał takie podejście. Nie uważam się za wszechwiedzę tematu niemniej moja książka została uznana przez środowisko jako najlepiej opisująca historię przed chrześcijańską. 

p.s. Podaj maila drogi autorze to wskarzę Ci jakie portale odwiedzaj i co z nich filtruj, oraz tytuł mej księgi której niestety nie czytałeś.

Portret użytkownika baca

nie nadymaj się niepotrzebnie

nie nadymaj się niepotrzebnie dziadek tymi "30 latami wykładów na uczelni", bo chociaż sporo o Słowianach czytam to raczej nie znam pozycji traktującej o Lechii jako takiej wydanej w tamtych latach... zapewne "wykładałeś" to co niemcy napisali w podręcznikach, bo jakoś nikt wówczas nie płynął pod prąd, no bo czyż nie?

nikt Ci nie broni samodzielnie podać linków do warościowych wg ciebie portali w komentarzach, nie ma żadnego powodu trzymać ich w sekrecie i zapewniam Cię gdyby one były naprawdę coś warte to byłyby poczytne, powszechnie znane i to bez jakiejś poczty pantofowej...

jak znam życie są tam jałowe dywagacje spierniczałych emerytów na temat kultury kubków drewnianych, ewolucji taboretów dębowych, czytania przyszłości z liści na brzozie, lub inne pierdolamento nie wnoszące kompletnie nic wartościowego do wiedzy o Lechii...

kiedyś w muzeum w Szczecinie widziałem profesorka który "tłumaczył" gawiedzi o słowiańskiej sprzączce do paska z gablotki... każdy człowiek z ulicy posiadający oczy mógł tę "sprzączkę prehistoryczą" rozpoznać jako zardzewiały zawias od jakiejś furtki najdalej sprzed wojny no ale profesorek swoje... do dziś ten zawias jako prasłowiańska sprzączka leży z profesorskim opisem w tej gablocie Smile

tak że bez obrazy ale kręgi akademickie mają u mnie niskie notowania - głównie przez swoja dyletancję i świadomą dezinformację na temat Słowian...

jest tylko jedna wartościowa pozycja "akademicka" na temat prasłowian 3000 Lat Państwa Polskiego Jakiego Nie Znamy i wątpię czy twoje wielkopomne dzieło wnosi coś tak rzeczowego do sprawy Lechii jak książka Millera...

i nawet nie możesz sie obrazić bo 30 lat temu po prostu nie mogeś nic wiedzieć o prasłowianach choćby z braku wówczas danych o DNA, no bo czyż nie?

natomiast słuchać że Mieszko był pierwszy no to już się nasłuchałem...

tak że nie krępuj sie podawaj linki, źródła i całą reszte swojej tajemniczej 30 legniej wiedzy - zobaczymy, poczytamy i... nie damy sie wmanewrować w pusty bełkot o kubkach drewnianych...

jak tam będzie naprawdę coś rzeczowego to pierwszy przed tobą kapelusz zdejmę ale to raczej wątpliwa sprawa...

ps w ogóle nie rozumiem ludzi którzy mają coś do powiedzenia o Słowianach ale całkiem nie po słowiańsku nie chcą się tym co wiedzą z innymi podzielić... hmm to zachowanie jest takie.... niesłowiańskie że aż w oczy razi...

tak że nie marudź dziadek tylko chwal się, bezinteresownie powieksz moją i innych wiedzę Smile

bądź jak Opolczyk to Ci może uwierzę...

Portret użytkownika Grak

Dziadku to mi pochlebia i

Dziadku to mi pochlebia i jestem z tego dumny. Może jak będziesz miał wnuki to sobie zasłużysz na miano dziadka, a jak ich nie będziesz miał to staniesz się zwykłym staruszkiem.

Do tematu wracając, po pierwsze całą swoją wiedzę opierasz na tym co dali Ci naukowcy, bo chyba nie opowieści babci czy cioci i nie neguj naszej pracy dzięki której stajemy się bardziej świadomi. Nie jest proces na jeden dzień czy jeden rok ale na dziesiątki lat.

Co do pana Tadeusza Millera to miałem ten zaszczyt poznać go osobiście i masz rację był jednym z pierwszych w historii powojennej który nie bał się mówić o "pra Polsce" niemniej w ciągu ostatnich 10 lat co najmniej 3 jego teorie były delikatnie naciągane (z braku wiedzy i dogłębnych badań) ale sedno sprawy było zachowane, co więcej dzięki między innymi niemu zająłem się tym tematem. 

Kogo polecam to z pewnością Prokosz, Bieszk, Helmoldus,Matela, Kroniki Duńskie, Tsanev, Bielowski to autorzy których można bez problemu nabyć w księgarniach. W internecie najciekawszą z polskich stron do dyskusji jest na pewno historycy.org na tej stronie często można mnie spotkac. Nie zachodzę w ogóle na opolczyka a kiedyś zaglądałem na białczyńskiego stronę ale nie lubie się mieszać w politykę i też jakoś opornie ona mi wchodzi. Swojego czasu byłem aktywny na forum znz niestety brak czasu i zbyt nawiedzona gawiedź zniechęciły mnie a pamiętam niejaką margo z której ciekawie się tłumaczyło niektóre zagadnienia.

Najważniejsze jaką książkę musisz przeczytać i ją zrozumieć to "Księga Popiołów", w 2018 roku pojawi się "Księga Popiołow część II" 

Pozdrawiam i życzę pokory szanowny panie.

Portret użytkownika angelus

baca.. Jak zwykle.

baca.. Jak zwykle. Rewelacyjny artykuł i rewelacyjne informacje. To co piszesz się pokrywa z hinduskimi wedami, tak, że tych lachociagów, co "zapytowują" co ty ćpiesz możesz olać przerobionym żubrem... Pozdro!

Portret użytkownika prof

co Ty czlowieku cpiesz??

co Ty czlowieku cpiesz??

poprosze o jakies zrodła twoich wypocin.

legendarne autostrady, mastodonty z homontem, mega  drewniane imperium

ani jednego zrodła tych wspanialych informacji nie podales

ani jednej ksiazki, artykulu, zadnych wykopalisk... NIC

 

DNOOOOO

 

Portret użytkownika baca

chcesz źródło?

chcesz źródło?

masz pod artem źródło nt Syberii a poza nim poczytaj sobie  jeszcze Dziennik Z Wyprawy Do Galii samego Juliusza Cezara - o tym jak tysiąc lat przed powstaniem niemiec dostał bęcki od Lechii i zawarł z nami pokój aby jakoś wyjść z twarzą z porażki a nawet dał starszą siostrę za żonę naszemu królowi Awiłłowi oraz Bawarię w posagu... herb Frankfurtu nad Menem to nasze godło jakbyś nie wiedział... a Augsburg wcześniej nazywał się Miasto Lecha - do dziś jest tam Pole Lecha lechenfeld, most Lecha, Lechenbrucke, rzeka Lech no i parę dzielnic o nazwie Lech... ech... nieuctwo.... czy kronika Juliusza Cezara wystarczy? bo są jeszcze grobowce no i czterdzieści innych zagranicznych kronik z dawnych przedchrześcijańskich czasów...

Portret użytkownika mordechaj apfelbaum

Juliusz Cezar i walki ze

Juliusz Cezar i walki ze Słowianami - ja pierdolę

40 kronik - można tytuły? Czy tylko Prokosz i Kadłubek?

Leszek Awiłła - jakim trzeba być debilem żeby w ten wymysł Wolańskiego wierzyć?

 

Portret użytkownika Corax

Serio? Możesz podać gdzie w

Serio? Możesz podać gdzie w swoich pamietnikach Cezar podaje,  że musiał wydać swoją siostrę za Leszka Awiłłę?  Biggrin i wymień chociaż kilka z tych zagranicznych kronik,  co wspominają o imperium Lechitów Biggrin Biggrin 

Portret użytkownika Wojwit

Baco, słowo "laska" na

Baco, słowo "laska" na określenie pięknej dziewczyny rozpowszechniło się dopiero w drugiej połowie lat siedemdziesiątych. Przedtem go nie było! Pochodzi nie od Laszki a z bardzo popularnej wtedy i częto parodiowanej w Polsce czeskiej piosenki "Laska nebeska" (co znaczy po prostu: "Niebiańska (rajska) miłość"), wykonywanej przez duet Eva Pilarova & Waldemar Matuska. Za to ze słowem "szlachta" jest przeciwnie. Jest starożytne i określa kogoś z Lachów (z-lachta, s-lachta, sz-lachta) - przegłos "s" w "sz" jak w wyrazie smalec/szmalec.

Portret użytkownika Wojwit

Hiperborea, Baco, to coś "nad

Hiperborea, Baco, to coś "nad" względnie "ponad" borem (borelioza niby po łacinie a znaczy - leśna czy;o "borowa" choroba), super z kolei - to coś nad, coś więcej (supersonic - naddźwiękowy, hipersonic - dośpiewaj sobie sam...). Hiperborea więc to kraj powyżej strefy klimatycznej puszcz klimatu umiarkowanego. Dzięki za Twój artykuł!

Portret użytkownika RadekUs

Po czesci jest w tym jakas

Po czesci jest w tym jakas prawda. Samo to iz grupa Panstw poslugujacych sie jezykami slowianskimi jest tak duza I obejmuje swym zasiegiem znaczna czesc kontynentu. Jezyki slowianskie sa do siebie podobne, a zapewne byly jeszcze bardziej podobne do siebie wieki temu. 

Portret użytkownika barrabarra

rok 983. Misjonarz znalazł

rok 983. Misjonarz znalazł jeszcze nie ochrzczonego poganina. Po dokonaniu chrztu pokazuje mu pokrótce zasady nowej wiary:

- zapamiętaj sobie, że nie nazywasz się już Wojmir ale Piotr. Powinieneś sięmodlić, płacić dziesięcinę, a w piątek nie wolno ci jeść mięsa, tylko rybę...

W najbliższy piątek misjonarz zastaje jednak Piotra nad pieczenią z dzika.

- Co ci powiedziałem przy chrzcie, Piotrze? - pyta zawiedziony

- Przecież nie jem mięsa. Zabiłem dzika, wrzuciłem do wody i rzekłem: "Nie jesteś jużdzikiem, od teraz nazywasz się szczupak". Ochrzicłem go, tak jak ty mnie.

 

 

Słowianie nie boją żadnej religii, bo chrześcijaństwa też nie przyjęli na serio.

Portret użytkownika Maniek

Bajek o Słowianach jest już w

Bajek o Słowianach jest już w necie bez liku.Baca wyprodukował kolejną.Szkoda marnować czas na baśnie.Polecam stare książki czytać a nie bzdety domorosłych autorów.
Na początek zacząć od tego:
svasti.org/cd/izwor/leledrag.htm
Można też zajrzeć na stronę opolczyka.

Portret użytkownika b@ron

widzisz baco, tak to jest...

widzisz baco, tak to jest... piszesz o słowianach, czy lechitach w samych superlatywach, dlatego, że zdaje ci się, że twoje korzenie się  stamtąd wywodzą... a szkoda, wiesz dlaczego? otóż te tysiące lat sprawiły, że nie mamy z nimi nic wspólnego, lub jak powiadają dziesiąta woda po kisielu, druga sprawa... gdyby ci się zdawało, że wywodzisz się z innej grupy, bez wątpienia ją też byś wychwalał podobnie a nawet znalazł byś setki dowodów na swoją rację... a tymczasem wygląda na to, że różne grupy ludzi powyłaziły jak robactwo w różnych miejscach na ziemi i prędzej czy później spotkały się i zaczeły się zwykłe bandyckie napierdalanki, silniejszy zwyciężał, gwałcił kobiety, facetów zabijał ile wlezie,  potem spotykał  inną grupę i historia się powtarzała... nikt nie był bez skazy i nikt nie był święty... dokładnie tak samo jak dziś... geny się mieszały i wyszło co wyszło, ale napewno nie należy już wierzyć w czyste pochodzenie słowiańskie itd... pozatym, każde pochodzenie jest siebie warte, są dobrzy ludzie i skurwysyny i nie ma nic do rzeczy z jakiej grupy się ludzie wywodzą... ot każdy... no prawie każdy Wink bedzie bronił grupy która bedzie mu się wydawała najbliższa... i naginał historię na swoją korzyść...

świat był... jest... i bedzie popierdolony...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

mamy Baronie ze Słowianami

mamy Baronie ze Słowianami "wiecej wspólnego" niz mógłbyś przypuszczać, bo w niektórych środowiskach jest to aż... 100 procent.

nie wiem czy wiesz ale sa u Słowian dwie hermetyczne kasty niemożliwe do zinfiltrowania i do nawet siłowego wymieszania genów - kasty nie zhańbione domieszką zwierzęcej krwi...

są to oczywiście dwie kasty najbardziej znienawidzone przez to przez pustynną dzicz, która nigdy nie mogła nawet od wewnątrz tych środowisk pokonać...

wiesz o kim mówię?

bo jak nie wiesz to powiem Ci że chodzi o polskich i ukraińskich... chłopów... rozpijano ich kradzilno im dzieci, opodatokowywano, mordowano i wywożono i dalej są... czyści... nienawidzą obcych, są odporni na propagandę i to jest zdrowe, bo to pozwala im przetrwać w 100 procentowej czystości genetycznej... niemcy kradli na potęgę te dzieci - tak one są doskonałe więc nie martw się że już nie ma czystych Słowian, bo jest ich w cholerę...

Portret użytkownika makry

Zgadzam sie z Twoja opinia.

Zgadzam sie z Twoja opinia. Gdyby np. wielkie szlacheckie rody nie skundlily sie /np.rodzina Skarbköw/ byloby w Polsce nie ok 55% slowianskich genöw a duzo wiecej. Ilu to kasztelanöw, ksiazat zenilo sie z Helgami czy Brunhildami aby bardziej umocnic pozycje /politycznie lub finansowo/ ? Röznej masci "branki" zwozone przed wiekami tez przyczynily sie do powstania mutacji.Ezv6

Portret użytkownika b@ron

trudno się w takim temacie

trudno się w takim temacie spierać, nikt z nas nie żył w tamtych czasach, żeby potwierdził te dzisiejsze teorie, piszesz ciekawie i to bezdyskusyjnie, jednak w tym wypadku właśnie mam jedno ale... napisałeś cyt.

"nie wiem czy wiesz ale sa u Słowian dwie hermetyczne kasty niemożliwe do zinfiltrowania i do nawet siłowego wymieszania genów - kasty nie zhańbione domieszką zwierzęcej krwi..."

przyjmijmy, że taka jest prawda, to wyjaśnij mi dlaczego te dwie kasty są niemożliwe do wymieszania genów? tępienie się nawzajem poszczególnych grup, to sprawa oczywista, jednak co niby ma spowodować czystość genetyczną?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

juz napisałem - nikt obcy nie

juz napisałem - nikt obcy nie przebierze sie za chłopa aby wniknąć w te środowisko i rozwalić je od środka - dziesięć wieków starań i nic - chłopstwo jak było tak jest niepokonane - odporne na propagandę, odporne na zaborców, odporne na wszystko co obce... bo niestety nawet jak też jesteś chłopem to wystarczy że z innej wsi aby obili mordę...

a obcy z innego świata to nawet o tym nie mogą pomarzyć, bo zaraz sztacheta w ryj albo kosa w plecy...

Portret użytkownika cyryl

skrzyżowanie murzyna i

skrzyżowanie murzyna i neanderladczyka dało semitę. Bo jebnę ze śmiechu. Co to za schizol pisał. Kilka przypuszczeń i wiedza o dawnych dziejach ubrana przez czlowieka z dzisiejszych czasów i dobierającego sobie jakieś strzępy wiedzy do budowania całej historii. Gdyuby ci Slowianie bylin tacy wielcy to cała europa by wiecowała a rzym i starożytna grecja by nie istnialy. Milo było by gdyby tak bylo jak ten chory czlowiek pisze ale to w wiekszości konfabulacje

Portret użytkownika kolo

A czego się spodziewałeś na

A czego się spodziewałeś na tym portalu? Rzetelności i wiarygodności? Tutaj morzna wrzucić największą dawno obaloną bzdurę a i tak znajdą się naiwniacy którzy w to uwierzą dla których wszyscy myślący inaczej do idioci, spiskowcy albo płatni trole.

Portret użytkownika Enjoy

Super! 

Super! 
Przeczytałem jednym tchem Smile
Artykuł genialny - pełen informacji, zabawny momentami i bardzo prawdziwy.
Pisz dalej!

Portret użytkownika Zenek :)

Cywilizacja Słowian w 3200

Cywilizacja Słowian w 3200 pne SIĘGAŁA POŁOWY Afryki idąc na południe...

ten stan się utrzymał do około 2000 pne gdzie najpierw ich wyparto z tzw Górnego Egiptu a potem także i, kilkaset lat później, Dolnego....

W kulturze egipskiej tej już kopalnej są zachowane SŁOWIAŃSKIE RYTUAŁY jakie są do dziś obchodzone nad Wisłą... choć w większości już w wersji KATO czyli Z ODWRÓCONYM ZNACZENIEM RELIGIJNYM (sprofanowane treścią by zamiast czcić obrażały slowiański Panteon).... i JEST TO TEMAT TABU nawet na stronach pseudo słowian jak ten na b....

 

Portret użytkownika Zenek :)

Etruski to wcale nie "eto

Etruski to wcale nie "eto ruski" jak to KŁAMLIWIE kacapia kremlowska to każe rozczytywać

skrót EtRuski to

ET równoznaczne symbolowi OM i czyli ŚWIĘTY (jego się jako epsilon zapisywało) i

RUSKI czyli pochodzący od HORUSA który jako

-HORUS STARY to PIERWOWZÓR Chrystusa czyli SWAROG

-HORUS to broń - PIERUN nazywany czasem IZYDA i

-HORUS MŁODY czyli apostoł św Jan czyli SWAROŻYC... niepoprawnie po kościołach obwołany Chrystusem

Czyli etruskowie byli ludem jakim WŁADAŁ Swarożyc.... czyli LECH... bo taka sukcesja w nazewnictwie obowiązuje... Lech jako też PATRON słowiańskiego stada (ludu księgi = horusa).

 

Tak samo ruskie byli LUDEM PODLEGŁYM LECHOWI i ich radosna tfórczość kremlowska by uzasadnić tak ponowne niewolenie ludów byłych demoludów.... trąci zatęchłym napletkiem.....

 

 

 

 

Portret użytkownika baca

Zenek przyłóż sobie coś

Zenek przyłóż sobie coś zimnego na chwilke do głowy... jaki kreml Cię chce zniewolić? jaki bank ruski przejęli? jaką Ci fabryke zamknęli? kiedy Cię zakuli w kajdany? kto pokonał faszystów i powstrzymał naszą eksterminację? kto pozwolił populacji Polaków zdrowo się odrodzić w pełni niezadłużonej i pełnej przywilejów socjalnych? ruscy?

Putin?

kto jest ostatnim bastionem wolności słowa na świecie? kto pozwolił odrodzić się z jelcynowskiej smuty Rosjanom i znowu być potęgą?

ech... jeszcze trzymaj ten kubeł... nie przerywaj terapii przez jakiś czas bo to może pomóc...

Portret użytkownika Romanozaur

Wsapniały artykuł, gratulacje

Wsapniały artykuł, gratulacje i podziękowania za poświęcony na niego czas. Szkoda , że przeczyta go tylko wąska grupa ludzi, a jeszcze mniejsza zrozumie przesłanie. Powinien być obowiązkową lekturą w szkołach, mimo że oczywiście nie ze wszystkim można się zgadzać. Pozdrowienia i pisz częściej tak fajne teksty.

Portret użytkownika poszukujący nieprawdy

Nie, nie związane z Polską,

Nie, nie związane z Polską, bo jak ma się niby wiązać? Chyba tak samo jak nazwa Playa Lechi na Karaibach, albo termin "blachara". Chociaż to drugie może być prawdą, bo u Słowian obyczaj taki był, że "laska" musiała dużo dawać, dziwice były w chłopów w pogardzie i mąż mógł taką przepędzić dowiedziawszy się, że z nikim przed nim nie spała (czyli nikt jej nie chciał, nikomu się nie podobała). 
Co jest z wami nie tak?

Strony

Skomentuj