Ludzie, którzy nie czują bólu

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Rozwój wrażliwości na ból – „Święty Graal” różnego rodzaju służb specjalnych. Tymczasem w prawdziwym życiu zdarzają się ludzie, którzy mogą osiągnąć ten stan przy braku jakichkolwiek szkoleń. 

 

 

Niewrażliwość na ból zazwyczaj rozwija się przy okazji tzw. anhidrosis (dana osoba nie odczuwa bólu i nie czuje ekstremalnych temperatur).

 

W rzeczywistości nie jest to dar wysłany z nieba. Ludzie z tymi objawami często się ranią lub przegrzewają w słońcu i w ogóle są w grupie podwyższonego ryzyka. Jednak naukowcy wciąż studiują gen odpowiedzialny za rozwój tej choroby, aby w przyszłości stworzyć idealny środek znieczulający.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika Romboid

nie wnikając w wasze spory,

nie wnikając w wasze spory, to opanowanie bólu nie jest trudne ... ból to tylko przekazenie ostrzegawszego sygnału z komórki, do mózgu ... to tylko impuls odczuwalny w mózgu, którym potrafimy sterować ... uświadomiłem to sobie (zaprogramowałem mózg) i potrafię zapalić zapałkę, położyć ją sobie na otwartej dłoni i poczekać aż się wypali ... nic trudnego, serio ... ale fakt - bąbel po oparzeniu jest realny Wink

0
-2
Portret użytkownika sceptyyk

Skoro twierdzisz, że

Skoro twierdzisz, że opanowanie bólu nie jest trudne, to zakręć sobie jądra w imadle i poinformój nas o doznaniach... Powodzonka i pozdrówka  Smile

1
0
Portret użytkownika wiesiek

Zibi cos ostatnio dziwny jest

Zibi cos ostatnio dziwny jest chyba po kablach zaczął walić niestety  psychotropy okazały się za słabe 

 

0
0
Portret użytkownika zibi1973

Wiesz po czym się poznaje

Wiesz po czym się poznaje czarne charaktery,po słowach jakich używają i nie dodają kreseczek np cos to takie czarne i wrodzone?

0
0
Portret użytkownika zibi1973

Dużo chorób u człowieka się

Dużo chorób u człowieka się znajduje,co to oznacza że oni tam z góry nie są idealni i fuszerki porobili,proponuje by bardziej się postarali i więcej bawełny a mniej poliester i będzie człowiek idealny długo wieczny silny a pracował będzie 15 h,ale na ten nowy model to trzeba będzie poczekać do następnej cywilizacji 

0
0
Portret użytkownika zibi1973

Wyrzucili je do kosza,masz

Wyrzucili je do kosza,masz nieodpowiednie zachowanie,czas na zmiany,nie wiadomo od czego to może być,może z dobrobytu, a może byś tak ratowała zagubione dusze?

0
0
Portret użytkownika sandrax

Ciebie kiedyś wrzucą do kosza

Ciebie kiedyś wrzucą do kosza,jak juz wycisną wszystko.Także,ucz sie pilnie,i powiedz rodzicom żeby wyleczyli cie z pareidolii,zabierajac do specjalisty w tym kierunku.Może hipnoza,co u ciebie jest oznaką dobrobytu?rozwiń.Jakie dusze?reinkarnujesz sie kiedys jako ślimak.

0
0
Portret użytkownika sandrax

Za mało sie modlisz,albo do

Za mało sie modlisz,albo do nie odpowiednich osób,dlatego nie jesteś idealny.Jedz szpinak i popijaj mlekiem.

0
0
Portret użytkownika baca

Zibi nie bądź pesymistą...

Zibi nie bądź pesymistą... juz dziś możesz zdobyć skarpetki z bawełny i pracować po 15 godzin dziennie... po to przecież bóg stworzył te skarpetki...

0
0

Skomentuj