Masowe opętanie w Kolumbii po nieostrożnych zabawach z tabliczkami ouija

Kategorie: 

Źródło: kadr z YT

Przed kilkoma dniami w kolumbijskim mieście Lloro, doszło do masowego opętania młodych ludzi bawiących się w seans spirytystyczny z wykorzystaniem mobilnych aplikacji symulujących działanie tak zwanej tabliczki ouija. Na skutek tych zabaw aż 20 osób zostało rzekomo opętanych i nie było z nimi normalnego kontaktu.

Tym razem opętanie dotknęło uczniów miejscowej szkoły rolniczej w Lloro. W sumie aż 20 osób zaczęło się dziwnie zachowywać po sesji z ouija. Ludzie krzyczeli, miotali się i wydawali gardłowe dźwięki. Przerażeni świadkowie próbowali ich unieruchomić i przetransportować do miejscowego kościoła.

Burmistrz Lloro był wstrząśnięty tym co widział. Młodzi ludzie bez powodu krzyczeli, że idzie po nich diabeł po czym nagle mdleli. Wezwani na miejsce lekarze rozkładali ręce twierdząc, że nie zdołali odnaleźć naukowego wyjaśnienia dla ich zachowania.

Takie zjawiska zdarzają się od niedawna w Kolumbii. Szczególnie spektakularnie wyglądało masowe opętanie, do którego doszło 29 kwietnia ubiegłego roku w Kolumbii. Na skutek nieostrożnych zabaw z tabliczkami ouija, doszło do opętania aż 80 osób. Byli to uczniowie szkoły  Elsa Perea Flores w Tarapoto w Kolumbii. Wygląda na to, że i tam młodzież wyzwoliła siły, których nikt nie był w stanie kontrolować.

Igranie z okultyzmem potrafi być bardzo niebezpieczne. Czasami nieświadomie poruszy się siły, które potrafią wywołać spore zniszczenie. Jednak moda na wywoływanie duchów trwa i o tym jak bardzo niebezpieczna jest to praktyka przekonuje się coraz więcej młodych ludzi. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Kix

W hinduizmie czy w buddyzmie

W hinduizmie czy w buddyzmie też maja opętania? Tak tylko pytam, bo nie wiem czy "nasi" egzorcyści sa tam też na etacie.

0
-1
Portret użytkownika alfonsina

"Przypadek Julii" -

"Przypadek Julii" - poszukajcie sobie. To jedyny przypadek potwierdzonego naukowo i medycznie opętania.

0
0
Portret użytkownika Sio

Z wywoływaniem duchów czy

Z wywoływaniem duchów czy nawet demonów jest tak jak z piciem żóbra. Jeden wypije ich 12 i jest w porządku a jak baca czy baron wypije jednego to bełkocze od rzeczy.

Znam takich, którzy posyłają demony tu i tam i nic im nie jest. I znam takich, których mdlitwa doprowadziła do szaleństwa. Wszystko jest wzglądne i prawa nie są takie same dla wszystkich

1
-3
Portret użytkownika b@ron

wreszcie piszesz coś z sensem

wreszcie piszesz coś z sensem... twoje badania statystyczne bezdyskusyjnie pokazują czym grozi niepicie żubra... po dwunastu żubrach nic nie jest, po jednym się bełkocze, a jak ktoś tak jak np. ty sio... nie wypije ani jednego żubra, to już pierdo.i bez składu ... wnioski nasuwają się same... trzeba wypić 12 żubrów ... i bedzie okej

2
-1

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika squallaz

Ja pierdole, co za zjeby.

Ja [ciach], co za zjeby. Tablica wymyślona przez firmę Hasbro a głąby wierzą że umożliwia kontakt z duchami. Czarnuchy naćpały się i tyle.

0
-1
Portret użytkownika krolik198111

haha jak przeczytalem o

haha jak przeczytalem o opetaniu to pierwsze o czym pomyslalem to to ze sie nacpali hahahaha tabliczka OUIJA na smartfona?? wtf??

0
0
Portret użytkownika arF

Kolumbia i wszystko jasne ...

Kolumbia i wszystko jasne ... 

Te tabliczki chyba służyły jako podstawki do wciągania białych kresek.

Ale oczywiscie tabliczki są wszystkiemu winne  XD

0
-1
Portret użytkownika WR

A medycy zgłupieli i nie

A medycy zgłupieli i nie potrafią zbadać narkotyku ? Są tacy podatni ludzie u nas podobny przyklad z talerzykiem studentka poętana po seansie spirytystycznym "klnie glosem męskim i mówi że doprowadzi ją na ulicę jako prostytutkę i pijaczkę ,zniszczy ją" znający tajniki prof wyprowadza ją po czasie dłuższym z tego stanu,tu w Polsce XX w.Ja nie wiem czemu czuję patrząc na chorych ich bóle od niektórych zabieram na siebie ,teraz wiem jak ich się pozbyć ale pierwszy raz chodziłem z nimi 1,5 miesiąca .Nie ćpam i nie piję ,więc co ty na to ? 

1
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika b@ron

no nie ma zabawy z tymi

no nie ma zabawy z tymi rzeczami, ale wydaje mi się, że to zbiorowe jajca młodzieży... a dlatego, że skoro podobne zdarzenie miało miejsce w tamtym roku, to co niby stało się z tymi osiędziesięcioma opętanymi? ... przeszło im? 

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Meg

Mam pytanie: A jakie to są

Mam pytanie: A jakie to są ostrożne zabawy z tabliczkami ouija? Z tego co wiem, zabawy w wywoływanie duchów (demonów), ZAWSZE są niebezpieczne, nigdy nie wiadomo co się z tamtąd przywlecze.

2
0
Portret użytkownika Homo sapiens

Dzięki adminie za artykuł ! Z

Dzięki adminie za artykuł ! Z tymi rzeczami nie ma zabawy ! Tamten świat jest pełny złych duchów !

2
-1

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika ouija

kto tworzy problem, ten

kto tworzy problem, ten potrafi go rozwiązać... jakby nie było kościołów nie byłoby opętań...

0
-1

Skomentuj