Mieszkańców angielskiego Nottingham przestraszyły dziwne metaliczne dźwięki

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Tak zwane "Trąby Apokalipsy" rozbrzmiały ponownie. Dziwne dźwięki słyszano 26 marca 2017 r. nad angielskim miastem Nottingham. Mieszkańcy zostali zmuszeni do słuchania dziwnych głośnych i metalicznych dźwięków. Według naocznych świadków, odgłosy słychać było gdzieś w niebie a sama kakofonia trwała dłużej niż godzinę. Mimo wielu telefonów na policję od zaniepokojonych obywateli, nie było możliwe ustalenie źródła tego niezwykłego dźwięku. 

 

Warto zauważyć, że w ostatnich latach podobne odgłosy słyszano w wielu miejscach na świecie, w tym w Polsce oraz w takich krajach jak Rosja, USA, Kanada, Holandia, Niemcy, Słowacja, Ukraina, Białoruś, Maroko czy odległa Australia. Szczyt ich aktywności miał miejsce jeszcze w 2012 roku, a teraz są one raczej sporadyczne.

Naukowcy twierdzą, że wystąpienie dziwnego dźwięku przypominającego trąbę, może wynikać z tego, że pochodzi on z samej Ziemi. Nie wykluczone, że to być jakiś proces w polu magnetycznym naszej planety (na przykład fale akustyczno-grawitacyjne). Inna z hipotez zakłada również, że to ruch płyt tektonicznych stwarza takie dziwne wibracje dźwiękowe. Jednak dowodu przekonującego środowisko naukowe do dzisiaj nie znaleziono, a biorąc pod uwagę losowość tego typu zdarzeń istnieje bardzo mała szansa że kiedykolwiek się to uda. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika aninim

To jest nie prawda! Zwykle

To jest nie prawda! Zwykle klamstwo. Tak sie sklada, ze mieszkam w Nottingam od 7 lat i niestety NIC takiego sie nie wydarzylo. Nie wierzcie we wszystko, co przeczytacie

0
0
Portret użytkownika real

Każdy wierzący w religię

Każdy wierzący w religię judeochrzescijańską uważał, uważa i będzie uważać że żyje w czasach ostatecznych doszukując się końca świata. Jest poprostu zmanipulowany.

0
0
Portret użytkownika Dr. Miś

Jest to odgłos słynnej

Jest to odgłos słynnej wuwuzeli jerychońskiej, która zwiastuje straszne czasy dla frajerów...

0
0
Portret użytkownika Znawca

Można rożnie tlumaczyć te

Można rożnie tlumaczyć te dzwięki, poprzez jakieś zjawiska fizyczne, ale moim zdaniem one pasują do tego co jest napisane w Biblii, że to są dzwięki trąb Aniołów ! Zbliżają się wielkie wydarzenia na kuli ziemskiej i to są sygnały ostrzegawcze.

1
0

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika Can2

Prawie równo 4lata temu

Prawie równo 4lata temu słyszałem podobne dzwięki w Olsztynie. Normalnie bym heitował ten filmik że gość jezdzi po pokoju taboretem ale to akurat szczera prawda

0
0
Portret użytkownika acaB

Teraz jakbyś usłyszał taki

Teraz jakbyś usłyszał taki dźwięk, to pewnie myślałbyś, że to szyny tramwajowe się rozciągają

0
0
Portret użytkownika Bolek300

Wow

Wow

0
0
Portret użytkownika wodzu13

1.że powydaje samej ziemi -z

1.że powydaje samej ziemi -z jakiego języka lub dialektu ?

2.co to sa fale akustyczno-grawitacyjne , i gdziś to wyczytał (eś) ?

3.I ci sami naukowcy, ostrzegają o nasilonym polu akustyczno-grawitacyjne, dla tego jest zalecane spanie w kasku motocyklowym

0
0
Portret użytkownika Trak

Bardzo przepraszam za te

Bardzo przepraszam za te nocne hałasy ale coś mnie napadło, że muszę tę rurę skrócić z jednego końca i odetkać a nocą najlepiej mi to idzie.

0
0

Skomentuj