Na Księżycu znaleziono kolejną "bazę obcych"

Kategorie: 

Rzekoma stacja przekaźnikowa obcych na Księżycu - Źródło: kadr z YouTube/SecureTeam10

Należący do NASA satelita Lunar Reconnaissance Orbiter, okrąża Księżyc już od 8 lat. W tym czasie zebrano wiele danych i wykonano ogromną ilość zdjęć powierzchni srebrnego globu. Część z nich została upubliczniona. Na jednym z nadesłanych zdjęć wirtualni archeolodzy wypatrzyli coś co wygląda jak baza księżycowa.

Eksperci z grupy SecureTeam10 twierdzą, że znaleźli na zdjęciach Księżyca, bazę obcych. Twierdzą oni, że nie jest to na pewno formacja naturalna. Jako dowód pokazują zdjęcia. Ekipa SecureTeam10 do ich znalezienia użyła narzędzia Google Moon, które jest dość podobne w obsłudze do Google Earth, ale daje możliwość eksploracji zboru dostępnych zdjęć Księżyca.

 

Dzięki temu odkryto coś co wygląda jak telekomunikacyjna stacja przekaźnikowa, której przecież nie powinno być na powierzchni naszego satelity, bo przynajmniej oficjalnie nie mamy takiej technologii. 

Poza tym wskazano na dziwny trójkątny kształt widoczny na innym dostępnym zdjęciu. Kratery uderzeniowe zwykle nie przyjmują kształtu trójkąta. Zdaniem SecureTeam10,  może to świadczyć o sztucznym pochodzeniu takich struktur.

Ufolodzy od dawna uważają, że NASA jest świadoma, że na Księżycu, znajdują się bazy obcych, ale informacja ta jest ukrywana. Pojawiają się nawet opinię, że zabroniono ludziom na loty na Księżyc, ponieważ od 45 lat człowieka na srebrnym globie nie było, a wedle niektórych teorii, nie było go tam nigdy, a rzekome lądowania zostały sfabrykowane.
 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)


Komentarze

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

Portret użytkownika Leon

''Ufolodzy od dawna uważają,

''Ufolodzy od dawna uważają, że NASA jest świadoma, że na Księżycu, znajdują się bazy obcych, ale informacja ta jest ukrywana. Pojawiają się nawet opinię, że zabroniono ludziom na loty na Księżyc, ponieważ od 45 lat człowieka na srebrnym globie nie było''Brawo admin narazie jeszcze piszesz jak dziewica ''Chciała bym,ale boję się''A ja czekam na arta w ,którym Napiszesz TAK oni tam są co jest oczywiście zgodne z prawdą.

0
0
Portret użytkownika Bb

Chciałabym żeby to wszystko

Chciałabym żeby to wszystko wyjaśniło się..  Czy bylismy na księżycu i towarzyszyli nam obcy... czy może jednak nie byliśmy.... Obie te teorie nie mogą być jednocześnie prawdziwe.

A gdyby się wyjaśniło najbardziej śmieszyłoby mnie to, że tyle ludzi byłoby "w szoku"... 

0
0
Portret użytkownika unfaner

nikogo na ksiezycu nie bylo

nikogo na ksiezycu nie bylo dlatego ze narazie jest nie mozliwe przekroczenie pasa van allena, chyba ze ksiezycz jest w naszej atmosferze i jezt o wiele mniejszy i o wiele blizej

0
0
Portret użytkownika Arturho

Dziwny ten staruszek, wyjaśni

Dziwny ten staruszek, wyjaśni mi ktoś dlaczego ma założoną perukę? A tak na boku to posiadam całkiem mocny teleskop Syntę na Dobsonie 10' i jestem zapalonym obserwatorem nieba, także i srebrzystego globu, niestety mimo tak ogromnego powiększenia jakim dysponuje mój teleskop, te pojazdy z filmu długie nawet na 2 kilometry jakoś mi umykają... Wink

0
0
Portret użytkownika replikant3d

Od 50 lat księżyc jest

Od 50 lat księżyc jest omijany z daleka. Po co matłoch ma widzieć że księżyc jest zasiedlony od tysiącleci i jest sztucznym tworem? takich ,,kwiatków,,wkrótce będzie więcej. zapora milczenia powoli pęka...

2
0
Portret użytkownika baca

w sumie to bardzo dobrze że

w sumie to bardzo dobrze że ten amerykański satelita nie robił rekonesansu w czasie II wojny światowej bo nawet jak by zaczął misję w 1937 roku to i tak spóźniłby się na jej zakończenie...

2
-1

Skomentuj