Na niebie nad Koreą Południową widziano dziwną anielską postać

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Podczas zwiedzania południowokoreańskiej wioski Jangdong, która wpisana jest na listę UNESCO, turysta ujrzał na niebie dziwną istotę ze skrzydłami i ludzkim ciałem.

 

Ludzie uznali to stworzenie za prawdziwego anioła. Warto zauważyć, że po raz pierwszy wydarzyło się coś mistycznego nad wioską. Wcześniej Jangdong nigdy nie było nawiedzane przez UFO lub inne dziwne latające obiekty.

 

Operator, który nagrał film dokumentujący zdarzenie, opowiada, że anioł nie był całkiem jasny, a jego kontur był rozmazany. Istnieje również opinia, że wszyscy widzieli niezwykłą chmurę, która posiada własny umysł i ma zdolność przekształcania się w dowolne formy. Niektórzy ludzie są pewni, że chmury to nie tylko woda…

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Takie filmy są niepewne, to

Takie filmy są niepewne, to może być fotomontaż video. Dobrze udokumentowane filmy przedstawiające istoty hylemorficzne nie są wcale żadkością, ale należy zachować czujność by nie dać się zwieść. Jeżli ktoś wierzy w Jezusa i Ducha Świętego to uda się takiej osobie przetrwać w niezwykłym świecie tej planety ! Ziemi to zadziwiające miejsce gdzie czasami pojawiają się byty z innego wymiaru, jednak Biblia przestrzega byśmy "strzegli się i pilnowali swojej duszy" - hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή] !

http://popotopie.blogspot.com/2016/02/strzez-sie-i-pilnuj-swojej-duszy.html

2
0

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Cabaj

Może którą chmure zawiódł

Może którą chmure zawiódł własny umysł i puściła bąka?....może to też być latający "flet"...ale tak naprawde to ktoś pomajstrował przy filmiku.

1
0
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

   Skrzydła ma, ale tyłka

   Smile Skrzydła ma, ale tyłka ani nóg nie widać, tylko ptasi ogon... Niezła kompozycja.. Smile

2
0

...Angelus Maximus Rex

Skomentuj