Na twarzy mężczyzny z Tajlandii wyrosła ryba

Kategorie: 

Źródło: https://www.vesti.ru/doc.html?id=2857411

Od czterech lat Phaisan Eiameak cierpi na rzadką chorobę – zapalenie zatok obocznych nosa. Zatoki przynosowe, to przestrzenie powietrzne znajdujące się w twarzoczaszce, zlokalizowane w pobliżu jamy nosowej i ściśle z nią połączone. Infekcja rozprzestrzenia się szybko, tworząc ogromny guz.

 

Monstrualna formacja na twarzy przekształciła życie pięćdziesięciopięcioletniego Phaisana w koszmar. Człowiek nie może się normalnie odżywiać i przyjmuje pokarmy przez słomkę. Ponadto, guz poważnie zniekształcił twarz i powoduje straszny ból. Dlatego Phaisan musi stale brać silne leki przeciwbólowe, tj. morfina.

 

Państwo nie jest w stanie zapłacić za operację, ale Phaisanowi można pomóc. Problem mógłby zostać rozwiązany, gdyby nieszczęśnik posiadał dwa tys. dolarów, ale jego rodzina nie ma takich funduszy. Krewni czynią jednak wszelkie starania, aby zebrać niezbędną kwotę. Jego żona została zmuszona do rezygnacji z pracy w celu opieki nad współmałżonkiem.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika baca

gdyby jadł przez portfel to

gdyby jadł przez portfel to rozumiem ale skoro je przez słomkę to niepotrzebne mu dolary... widać przecież że gościu nie ma nosa do interesów...

1
-3
Portret użytkownika Trolleus

Jeden z lepszych twoich

Jeden z lepszych twoich komentarzy Biggrin Miałeś nosa do niego 

esencja czarnego chumoru Biggrin

0
-2
Portret użytkownika Kimbur

Fajnie jest nabijać się z

Fajnie jest nabijać się z cudzego nieszczęścia, nieprawdaż Panie baca? A jak tam Twoje nieszczęście, Panie baca?

2
0
Portret użytkownika magda

Nie przejmuj sie. pan baca w

Nie przejmuj sie. pan baca w przyszlym wcieleniu sam bedzie mial taki kinol. a to ze pan baca w to nie wierzy to nie jest wazne. bog juz o to zadba.

0
0
Portret użytkownika baca

moje szczęście ma 7 miesięcy

moje szczęście ma 7 miesięcy i świetne samopoczucie... a moje nieszczęścia dostały kopa w dupę i trzymają sie z dala od nogawek... tak sobie warczą zupełnie jak ty tuż spoza zasięgu mojego buta...

0
-2

Skomentuj