Nad brzegiem jeziora w Australii znaleziono zwłoki dziwnego stworzenia

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Na brzegu jeziora Macquarie w australijskim stanie Nowa Południowa Walia, w dniu 15 lutego odnaleziono zwłoki dziwnego zwierzęcia, być może jest to jakaś ryba głębinowa, mutacja, lub nowy nieznany gatunek.

 

Stworzenie ma długie ciało i dużą głowę przypominającą skrzyżowanie delfina z krokodylem. Ciało stworzenia jest imponujących rozmiarów, bo osiąga 1,8 metra długości. Zwierze ma długie i wąskie szczęki z dużymi zębami.

Mieszkaniec Newcastle, Ethan Tipper, który odkrył to w pobliżu Swansea, twierdzi, że był w szoku, gdy natknął się na tę istotę. Jest pewny, że nigdy w całym swoim życiu nie widział w okolicy jeziora Macquarie żadnego podobnego stworzenia.

Lokalny naukowiec i ichtiolog, Mark McGrouther też był zaskoczony, ale zasugerował, że możliwe, iż jest to głębinowy gatunek Muraenesox bagio, który mieszka w oceanie w pobliżu wybrzeża Australii. Jest to prawdopodobne, ponieważ jezioro Macquarie jest słonowodne i ma połączenie z oceanem.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Mezzerschmitt

Co dziwnego w

Co dziwnego w martwymkrokodyli podkoloryzowanym fotoshopem? Jedyne co może być atrakcyjnego w tych zdjęciach to to, że wyglądana albinosa, ale nawet to nie jest pewne.
 

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika anya67

Pytanie za 1.000.000 punktów

Pytanie za 1.000.000 punktów ! co mają wspólnego zdjęcia 1, 2   z fotką nr 3 ? !
zwróćcie uwagę na wilkość pyska i zębów na dwóch pierwszych zdjęciach a na miniaturową wręcz wielkość pyszczka stworzonka ze zdjęcia nr 3 ...  na ostatniem zdjęciu pyszczek rybki został ujęty w dwa palce !!!
 

0
0

Laszka

Portret użytkownika Cabaj

To ma wspólnego że...zdjęcie

To ma wspólnego że...zdjęcie 1 i 2 to rodzice adopcyjni tego gościa ze zdjęcia 3.
Na szczęście ocalało jedno zdjęcie prawdziwych rodziców....mariana i józefy

0
0
Portret użytkownika baca

sTalin, niestety jeszcze nie

sTalin, niestety jeszcze nie spłodził czegoś, co by miało ręce i nogi... 
ale z drugiej strony, chłopak się bardzo stara, bo już mamy do czynienia chociażby z... zębatym plemnikiem...

0
0

Skomentuj