Nad Ukrainą pojawiły się na niebie tajemnicze kręgi

Kategorie: 

Źródło: http://zak.depo.ua/rus/zak/prikarpatci-masovo-dilyatsya-svitlinami-nlo-20170209516773

Wczoraj po południu 09 lutego br. na niebie nad tzw. Przykarpaciu pojawiły się zagadkowe kręgi, których zdjęcia bardzo szybko zaczęto rozpowszechniać w sieci. Koła były tak wielkie, że widziano je w wielu miastach w regionie, informuje portalu Depo.Zakarpate.

 

 

Użytkownicy z zainteresowaniem wypowiadają się na temat publikowanych fotografii. Ludzie nurtuje kwestia pochodzenia kontrowersyjnych kół. Dyskutowanych jest wiele wersji zdarzenia. Niektórzy twierdzą, że to ewidentny dowód istnienia UFO i kolejny znak, że obcy wizytują naszą planetę.

 

„Tylko co nad moim domem pojawiły się dwa kręgi! Cud! Cud! Poprosiłem, żeby one przesunęły się w stronę centrum Iwano – Frankowska. Na pewno związane jest to z naszą cerkwią w centrum. Bóg daje nam dobre znaki” – żartuje jeden z mieszkańców, malarz - artysta Piotr Bujak.

Władze oficjalne tłumaczą, że incydent należy wiązać z przelotem samolotu odrzutowego.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika sopot

na trojmiastem w wakacje

na trojmiastem w wakacje widzialem cos podobnego kilka razy. w tym przypadku byl to samolot NATO zwany AWACS, ktory jest samolotem zwiadu i rozpoznania  ( latajacy radar )

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Realista36

Skoro Putin nakazał swoim

Skoro Putin nakazał swoim wojskom powietrznym być w gotowości do wojny, prawdopodobnie z Ukrainą, jak zostało napisane w artykule parę dni temu, to i piloci sobie robią kręgi latając na odpowiednich wysokościach z odpowiednimi prędkościami. Wielkie mi coś tam...!

0
-1
Portret użytkownika jan terror

chemtrails  ...i o co chodzi

chemtrails  ...i o co chodzi ?? wieksza sensacje mialem dzis u kumpla w bloku bowiem jej sasiadce ktos postawił kloca na wycieraczce

0
-1
Portret użytkownika neo

Takie kręgi zostawia samolot

Takie kręgi zostawia samolot typu AWACS tyle w temacie, a autor tekstu niech nie robi popeliny bo w innym przypadku tajemnicz to jest zawartość jego głowy Smile

0
-1
Portret użytkownika Zenek :)

Ewidentnie celownik pod

Ewidentnie celownik pod meteoryt.... taki na całą neo-chazarię i okolice.... za jednym upadkiem....

0
0
Portret użytkownika sekator

Raczej robił zdjęcia celów,

Raczej robił zdjęcia celów, do przeprowadzenia niezapowiedzianych, ataków bombowych!...

0
0

Skomentuj