Nad Waszyngtonem sfilmowano UFO w pobliżu śmigłowca z napisem Trump

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Wygląda na to, że obcy są mocno zainteresowani wynikami wyborów prezydenta w Stanach Zjednoczonych, podaje portal NEON NETTLE.

 

 

W ostatnim okresie o częstym pojawianiu się nieidentyfikowanych obiektów latających informują nawet oficjalne media, a w sieci publikowanych jest wiele filmów wykonanych przez przypadkowych świadków.

 

Na jednym z nich wyraźnie widać dziwny obiekt, przemieszczający się w pewnej odległości od lecącego helikoptera, którego ogon zdobi napis Trump. Wydaje się, że z wynikami wyborów mają problemy nie tylko sami Amerykanie. UFO, które ma charakterystyczny kształt, pojawia się w miejscach, gdzie przebywa prezydent elekt. Warto przypomnieć o podobnych incydentach z UFO, które zdarzały się podczas inauguracji Baracka Obamy w 2009 roku.

 

Ciekawego odkrycia dokonano także na powierzchni Marsa, gdzie wypatrzono płaskorzeźbę w postaci profilu Trumpa. Cały świat jest zaskoczony wynikami wyborów prezydenckich w USA. Wiele osób uważa, że na ich wynik mogły oddziaływać jakieś mistyczne wpływy.

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Pio'76

No ale w sumie co w tym

No ale w sumie co w tym dziwnego? Napis Trump to ostatnio przecież żadna sensacja.

0
0
Portret użytkownika pilippek

Ciekawego odkrycia dokonano

Ciekawego odkrycia dokonano także na powierzchni Marsa, gdzie wypatrzono płaskorzeźbę w postaci profilu Trumpa.  hehehehyhyyyhyhyh dobrze ze tallin to dodał bo teraz artykuł stał sie wiarygodniejszy

0
0
Portret użytkownika Pio'76

To przecież Reptilianin jak

To przecież Reptilianin jak ja. Znamy się od ponad półtora tysiąca lat. Zaczynaliśmy naszą misję tutaj jeszcze przez upadkiem Cesarstwa Zachodniorzymskiego. Właśnie zbliżamy się do finału...

0
0
Portret użytkownika Cabaj

To wygląda tak...jakby ktoś

To wygląda tak...jakby ktoś chciał trafić z jakiegoś wieżowca...dziurawym nocnikiem w helikopter...a drugi koleś z dołu...pstryknoł fotke klamką od zachrystii.

1
0

Skomentuj