Naoczni świadkowie obserwowali dziwną anomalię przed katastrofą Tu-154

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W przeddzień katastrofy samolotu rosyjskiego ministerstwa obrony w dniu 25 grudnia br. obserwowano anomalia nad Morzem Czarnym. Według świadków, w okolicach Soczi krążyły tysiące ptaków.

 

 

Ogromne stada ptaków w jednym miejscu od czasów starożytnych powodują u ludzi niepokój i wywołują złe przeczucia. Wielu, podobnie jak starożytni Rzymianie, uznaje je za mistyczny znak, ostrzeżenie lub złą wieść. Współcześnie niektórzy nie wierzą w mistycyzm, ale anomalia przed katastrofą TU-154 wydają się być co najmniej dziwne.

 
Mieszkańcy Soczi obserwowali dziwne zachowanie ptaków w przeddzień katastrofy. Niezwykła wzory na niebie przykuwały uwagę mieszkańców.

„Stoję tu codziennie przez wiele godzin. Chore nogi nie noszą mnie daleko, więc zwykle obserwuje morze w tych samych punktach. W przeddzień tragedii zauważyłem dziwny układ na niebie, który stworzyły ptaki. Ludzie mówią, że w ciemnościach ogromne stado krążyło nad miejscem, gdzie rzekomo spadła maszyna” – cytuje wypowiedź jednego z emerytów Moskiewski Komsomolec.

Mieszkańcy Soczi potwierdzają, że nad miejscem tragedii krążyło tysiące morskich ptaków.

„Ja czegoś takiego nie widziałem, jak żyję” – kontynuuje swoją wypowiedź emeryt. „Kiedy rano dowiedziałem się o tragedii pierwszą moją myślą było to, że ptaki mają jakieś poczucie winy. Na drugi dzień stałem w tym samym miejscu i myślałem o tym”.

Przypomnijmy, że Rosjanie rozważają cztery wersje przyczyn katastrofy. Najbardziej prawdopodobna, to awaria samolotu lub błąd pilota. Mówi się też o paliwie niskiej jakości lub dostaniu się do silników niepożądanych obiektów, np. w postaci ptaków.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)


Komentarze

Portret użytkownika b@ron

ogromne stada ptaków

ogromne stada ptaków obserwuje zimą od lat, nad plantami w nowym sączu i faktycznie budzą we mnie niepokój i złe przeczucia... jak przejść przez planty i nie zostać obesranym...

2
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

.  

.   Lol

1
-1

...Angelus Maximus Rex

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika zibi1973

Coś mało stać Rosjan  tylko

Coś mało stać Rosjan  tylko na cztery wersje, małe mózgi to i mało wersji,moje zdanie to chyba jest znane

3
-3
Portret użytkownika Jaśko Korkowiec

Czytając ten twój gówniany

Czytając ten twój gówniany komentarz, wydaje mi się, że to właśnie ty masz mały mózg

4
-4

"Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz... Nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm"     Cz. Miłosz

Portret użytkownika zibi1973

Może trochę przesadziłem z

Może trochę przesadziłem z całą Rosją,bardziej chodzi o sterujących,oni tylko liczą do czterech

3
0
Portret użytkownika sandrax

Może i liczą tylko do

Może i liczą tylko do czterech,ale już nie bawią sie kredkami tak jak ty.Jadąc matizem częściej spoglądaj w lusterko,twarze zawsze jadą z tobą na tylnym siedzeniu.

0
-1
Portret użytkownika zibi1973

Co ruszyło?,ja zamilczę jak

Co ruszyło?,ja zamilczę jak poprawa będzie,i przestaną kopać leżących,czyli stop śmierci,chyba że naturalnej

2
0
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Ptaki? Cóż... prawdopodobna

Ptaki? Cóż... prawdopodobna przyczyna lotniczej katastrofy, jednak ptaszki nie rozpierdzieliłyby samoloty na tysiące kawałków...

4
0

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika kamz

ptaki maja wbudowane kompasy

ptaki maja wbudowane kompasy w swoich glowach to dzieki nim wiedza jak przemierzac swiat. moze przed ów katastrofa pojawily sie jakies silne zaburzenia elektromagnetyczne ktore je zmylily i przez nie tam krazyly, a reszta domyslow nasówa sie sama....

3
0
Portret użytkownika Apotem

Cztery? W sprawie ostatniego

Cztery? W sprawie ostatniego zamachu ciężarównokego są 24 wersje i co dzień zmieniają się fakty. Bo to takie niemieckie fakty. Są też fakty rosyjskie. Jeśli ktoś myśli, że słyszał gdziekolwiek prawdę, to chyba mu się przesłyszało.

1
0

Skomentuj