Niewyjaśnione światła widziano na wybrzeżu Morza Martwego w Izraelu

Kategorie: 

Źródło: Internet

Oto rejestracja niezwykłej obserwacji, której dokonano niedawno na wybrzeżu Morza Martwego w Izraelu. Zdjęcia zostały wykonane przypadkiem podczas kalibracji aparatu fotograficznego Nikon D90 DSLR 3".

 

Aparat był ustawiany tak, aby był w stanie robić zdjęcia z większą niż standardowa ekspozycją, co jest szczególnie przydatne podczas wykonywania zdjęć po zmroku. Autor wykonał kilka klatek kontrolnych i zadziwiło go to, co udało mu się w ten sposób sfotografować.

 

Pojawiły się obiekty, których, jak twierdzi, nie widział własnymi oczami. Oczywiście uznał to, za artefakty obrazu i usiłował zmienić ustawienia, aby się ich pozbyć. Okazało się jednak, że anomalie pojawiają się też na innych ujęciach a na dodatek wydają się być w ruchu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika waski1979

Właśnie podobne światła

Właśnie podobne światła widziałem 20 min temu nad z balkonu w Poznaniu a dany obiekt z moich punktu widzenia był bardzo podobny okolice lotniska Ławica . Na 100% nie był to wchodzący w atmosfere asteroid bo po chwili pojawil sie w innym miejscu .

0
0
Portret użytkownika kuzYn

To z pewnością jest lądowanie

To z pewnością jest lądowanie kapsuły ratunkowej ze statku kosmicznego obcych.
Wybrano Israel, bo to nienormalne państwo, więc wszystko można tam ukryć, zataić, lub zwalić na Palestyńczyków. Biggrin

0
0

 

Portret użytkownika aniam

Słońce zachodzi a to jest

Słońce zachodzi a to jest chmura podświetlona przez słońce bo w górze jeszcze widać słoneczko. Częste zjawisko przy zachodach. jednak chmury naturalnie nie mają takich kształtów, wygląda to tak jakby tam coś było co startując zostawiło za sobą smugę. 

0
0
Portret użytkownika Xystos

dla Zydów swiatla te to

dla Zydów swiatla te to ostateczne ostrzezenie
albo nawroca sie na Mosaizm ..albo bedzie Armagedon
dla Judaizmu/Syjonizmu

0
0
Portret użytkownika Andrzej

W nocy około 10 minut po 22 w

W nocy około 10 minut po 22 w San Diego, California patrząc z mojego balkonu zauważyłem w jednej z dwóch małych chmur, które były blisko siebie, lecz na rożnej wysokości rozbłyskującą się kule o wielkości piłki nożnej, która stawała się jaśniejsza i około dwukrotnie większa i następnie zmieniająca się w kształt owalny i stopniowo ściemniający się a gdy wygasła wtedy to samo zjawisko zaczęło występować w sąsiedniej chmurze. Ten proces powtarzał się parokrotnie i trwał przez około 20 minut. To zjawisko występowało na wysokości około 300 metrów i zlokalizowane było nad Amerykańskimi Statkami Wojennymi. To zjawisko oglądałem razem z moim sąsiadem, niestety nie zrobiliśmy żadnych zdjęć, ale byliśmy pewni, że następnego dnia pokażą to w telewizji jak również w gazetach, ale niestety była całkowita cisza o tym zjawisku.

0
0
Portret użytkownika Q...

Albo przesunięta w fazie,

Albo przesunięta w fazie, pozawymiarowa baza "opcych" albo... refleks/ powiększenie palników lamp rtęciowych wyeksponowane w soczewkach obiektywu i utrwalone na matrycy aparatu. Stawiam na to drugie.

0
0
Portret użytkownika pilip

zacznijmy od tego, że te

zacznijmy od tego, że te światła wcale nie są na wybrzeżu a nad wybrzeżem jak już Biggrin  nic wiecej nie jest w tym artykule godne uwagi. 

0
0
Portret użytkownika El Koto

Kto powiedział takie zdanie:

Kto powiedział takie zdanie: Cyt. ''Sprzedamy im sznur na którym później ich powiesimy.''

0
0
Portret użytkownika andy V

Lenin.

Lenin.

0
0
Portret użytkownika nowoczesny

to są zdjęcia helikoptera,

to są zdjęcia helikoptera, czsem światlo moze być roproszone, to nie żadne UFO!!! helikoptery musż ałączać swiatła w nocy gdyby helikoptery nie maiły świateł to by nic nie widzeli. to światła helikopterów jestem pewny na 100%.

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pasjonat

To fotomontaz godny reputacji

To fotomontaz godny reputacji zibiego... z flar w obiektywie zrobiono ufo Wink
Twarze, oczy, uszy, zibi ..oddychaj...
 

0
0

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Czas naświetlania na bank

Czas naświetlania na bank nastawiony na 30 sekund do tego latarnie bijące wprost w obiektyw i mamy takie dziwolągi a to dla kogoś z jako-takim obeznaniem fotografii nic nowego.
Jak dla mnie robienie z takiego zdjęcia sensacji jest nadużyciem. Refleksy świetlne!!!!!

0
0
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex 2

...nie krzycz tak... wiemy,

...nie krzycz tak... wiemy, wiemy....
 tak sie rozentuzjazmowałeś tym odkryciem , że wrzaskiem to musisz oznajmiać??

0
0

Skomentuj