Niezidentyfikowany zielony obiekt uchwycony na żywo w kanadyjskiej telewizji

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Do ciekawej sytuacji doszło w Montrealu w Kanadzie. Podczas wejścia na żywo w jednej z lokalnych telewizji za plecami reporterki pojawił się niezidentyfikowany obiekt, który mienił się zielonym światłem.

 

 

Do zdarzenia doszło 2 października bieżącego roku w godzinach wieczornych. Zielone światło widoczne jest po lewej stronie ekranu przez mniej więcej 2 sekundy.

 

Eksperci poproszeni o wyrażenie opinii na temat tej obserwacji, skłaniają się do tego, że widzowie stacji TVA byli świadkami upadku meteoru. Jego niezwykły kolor jest po prostu efektem spalania się obiektu i zależy on od składu chemicznego danej skały. Zieleń może oznaczać, że zawierał dużo magnezu.

Ten sam obiekt widziano nie tylko dzięki przekazowi telewizyjnemu. Zauważono go nad kanadyjskimi prowincjami Quebec i Ontario, a także w amerykańskich stanach Connecticut, Rhode Island, Maryland, New Jersey, Nowy Jork, Wyoming i Ohio.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika X

a.  meteoryty mają 'ogon'

a.  meteoryty mają 'ogon' (szczególnie na dość wolnych filmach tv).
b.  na zielono płonie m.in. miedź, a nie magnez.
 
'eksperci twierdzą' Smile
 
 

0
0
Portret użytkownika pako1205

Związki,chyba cyjanu,jeśli

Związki,chyba cyjanu,jeśli zawiera meteor w swoim składzie chemicznym,dają zielono-niebieską barwę.

0
0
Portret użytkownika pako1205

Dla mnie,wygląda zdecydowanie

Dla mnie,wygląda zdecydowanie to na niewielki meteor,który,jak w wielu przypadkach nie eksplodował spektakularnie,czy to ze względu na prędkość,czy kąt wejścia w atmosferę,chociaż,pod sam koniec lotu,widać niewielki rozbłysk.Kolor zielony,również często obserwowany w przypadku meteorów.

0
0
Portret użytkownika Zocha

[ciach] edit:

[ciach]
edit: skasowano
@Zocha przestań spamować !
/mod/

0
0

Skomentuj